top of page

53. nedēļas atskats

Aizvadīta vēl viena nedēļa, nedēļa ar kuru noslēdzām 2020. gadu. Kaut likās, ka mūsu mūzikas pasaulītē vajadzētu būt savam klusumam, kā nekā tuvojās Jaunā 2021. gada sagaidīšana. Bet, izrādījās, ka Latvijas Hip-Hop’a darboņi nedomā ieslīgt garās atpūtās un trallināt laiku, dziesmas un bīti nāca pat pēdējā mirklī, tādā veidā atvadoties no aizejošā gada, lai Jaunajā iekāptu ar labi padarīta darba sajūtu. Visu cieņu.

Tad nu apskatīsim, kā noslēdzās pēdējās aizvadītā gada nedēļas dienas Latvijas Hip-Hop’a scēnā.Jaunākās dziesmas


Nātre pied. Burlax - Gaisma


LINLI - Dar Ko Grib


Felipe G, Reiks, Pavlo, Deniss - Šovakar


Mazzars - Vēstule Tuvākajiem


Lessijs - Zobus Krata


Юст – Versace 2020


3701 Rapper Tag #3 - Corners


Uzeens - Reprezents 3


Idus Abra - Sparings


Metafors pied. Jānis Drēģeris - Paralīze


3PK - PASTIES PASTIES
Jaunākie bīti


Elgrounde & Synthetic - Aurora


Kruminsh Beats - Mist


Edis Beats - June


Teacha - Ksubi


thundaa x desro - Tokyo Life


Pre'set - G.A.M.E


Beat Macheen - Winctory


DemoStar - Fallen


Edis Beats - Notice


DemoStar & Mvgnuwmusic - Poison


Teacha - Ballin'


NiklāvZ - Break Tha Bank


Pre'set - Midnight


Kruminsh Beats - Swish


Teacha - Do It Better


Edis Beats - Stumble


NiklāvZ - Trials & Tribulations


Pre'set - MOB


NiklāvZ - Lock Down


Teacha - Magic
Citi jaunumi


Karsts Karsts gadu noslēdz ar pašlaik vissgarāko epizodi, gandrīz 4 stundas. Šoreiz saruna (attālināti) bija ar MC Ras. Parunāja par "Augša" pirmsākumiem, par Hip-Hop'a kustību Jelgavā, Ras'a miksteipiem, "Kodekss" aizkulisēm un daudz ko vēl citu.
Šis aizvadītais gads Latvijas Hip-Hop’am ir bijis ar daudz nozīmīgiem notikumiem. Kā pēdējo mums visiem uzdāvināja Prusax ar oficiālu paziņojumu, ka pievienojies Universal Music Latvia ģimenei. Lielas Lietas, Lieli Fakti...

Apsveicam, novēlam izturības un vēl lielākus panākumus.
371 Battle: Irsis VS Mazais Ruudiz ( 1/8 fināls #371LastDance )

Lai ko tur kāds būdu dirsis, bet Mazais Ruudiz jau kuro reizi pierāda, ka nav nemaz tik mazs un tik vienkārši ar viņu netiksiet galā. Kaut abi bija gatavojušies bija nopietni, tomēr satraukums noraka Irsi, kā rezultātā Ruudiz ar saviem īsajiem, bet pātrliecinošiem pantiem nolika visu pa vietām. Novēlēsim veiksmi un izturību Ruudim nākošajos raundos
Šis aizvadītais gads iezīmējās arī ar pieredzējušu un labi zināmu Latvijas Hip-Hop’a vārdu atgriezšanos pie tekstu kladēm un dziesmu radīšanas.

Tā pamatīgi un ar kvalitāti, pēc ilga klusuma perioda pie ierakstiem ir atgriezies Kurts. Kā viņam šis gads pagāja, skaties Kurta video atskatu par 2020. gada paveikto. Visu cieņu un LIELS PALDIES par iegultījumu kultūras attīstībā.
Arī ansis šo aizvadīto gadu noslēdz ar apjomīgu sava 2020. gada notikumu atskatu.
Aizvadītājā nedēļā mums bija arī vairāki jubilāri


Rudens Stencil

Fakts

Daudz Laimes pagājušos svētkos!
Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info kas tev ir svarīgs, tad droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!

Comments


bottom of page