top of page

5. līdz 8. nedēļas atskats

Šeku reku, laiks jaunai atskata pakai klāt! Tad nu piesēdām un apkopojām, kas bija nonācis mūsu redzes lokā pa šīm cetrām nedēļām. 

Tā tik turpināt Māsas un Brāļi! Tas ir viss ko var piebilst par notiekošo scēnā.


Miers mājās, prātos un sirdīs!
5. nedēļa


4. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Sudrabu Sirds - Freestyle ‘24


2.vieta

Edavārdi x Atvara - Ar dievu


3.vieta

Zalcs x Yorgens x Burtnieks - Signāls
4. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Udes Beats - Smile


2.vieta

PANAMA x Nomad Beats - On One


3.vieta

223 Norin - Unknown Call
5. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Debijas EP no PAR4NOJA "Pohujisms"

"Albums tika rakstīts, dēļ tā, ka man vienmēr ir bijuši cilvēki kas ir noniecinājuši mani un teica, ka es nekad nevarēšu piepildīt savus sapņus. Dziesmā "NEREDZAMS" es jūtos neredzams tādā ziņā, ka viņi netic tam ko es varu izdarīt, un tas ir sakt rakstit muziku, ka ari izlaist savu albumu. Pēc tam es sapratu, man ir jāieslēdz pohujisms uz tām cilvēku domām. Jo, ja man viss aizies, bus hate. Tā es izdomāju taisīt albumu "POHUJISMS", lai es varētu visiem pateikt, ka man ir vienalga, ka jūs domājat sliktu par mani, es to daru priekš sevis un lai sekotu saviem sapniem!" - PAR4NOJA
Sarunas par Mīlestību - Jānis Krūmiņš
Vapify (Green room): YAM VS LINLI (1/4 Fināls)


Betsafe X 371 Battle sezona: YAM VS LINLI (1/4 Fināls)
Debijas EP no Pukins "YEB4L"

"Atsevišķās dziesmas šim EP radās ilgākā laika sprīdī, bez idejas apvienot vienā projektā. Pati ideja par EP relīzi, kā arī tā nosaukumu un cover image radās paliekot pa nakti pie drauga, divos naktī, pusmiegā.

Katra dziesma šajā projektā ir kaut kāda veida enerģijas izlāde no manas puses. Visas dziesmas, kas iekļuva EP tika radītas brīdī, kad enerģijas līmenis bija cauri grieztiem un ar cerību, ka tā tās arī tiks baudītas.

Tiekās tusos! New stuff soon. Nepaķer ausu vēzi!" - Pukins
6. nedēļa


5. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Zalcs - Peso


2.vieta

Mains - Spaiņa lava


3.vieta

netirais300 - ticiiba lieka
5. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Lessijs - Reggie Step


2.vieta

PANAMA x Chiveer - Vibe


3.vieta

223 Norin - Not Enough
6. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Divi vakari kopā ar reperi ansi. Kā skanēja koncertzālē "Palladium"?
Jelgavas kultūrvietas Melno Cepurīšu Balerija plašsarunu projekta "Faktogrāfija" ietvaros viesojas hiphopa izpildītājs Arturs Skutelis plašāk pazīstams vienkārši kā Skutelis, kurš intervijas laikā ar Mārtiņu Mārci Beitiņu padziļināti komentē un izskaidro savus daudzos publiskos izteikumus par repa mūziku, citiem žanra māksliniekiem un mākslu kopumā. Tāpat mūziķis atminās dažādas radošās sadarbības, atklāj, kurš, viņaprāt, ir bijis produktīvākais posms pašmāju hiphopa vēsturē un stāsta par mijiedarbību ar savas daiļrades cienītājiem.
Fiņķis viesos Eve Frequency podkāstā
7. nedēļa


6. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

netirais300 - Fabrika


2.vieta

Eiksho x Lessijs x Edžons - Deja Vu


3.vieta

Misters Krūmiņš - Vienreiz Jāizbeidz
6. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Udes Beats - Forgive Me


2.vieta

Mitenberg Massacre - Something Burning


3.vieta

IK-EY - Never Leave You
7. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Kaspars Jansons (Āķis) viesos Ghetto podkāstā
Vapify (Green room): galeniex VS silraq (1/4 Fināls)


Betsafe X 371 Battle sezona: galeniex VS silraq (1/4 Fināls)
Debijas LIL YANG & OZYSTORMS EP ar nosaukumu "VTL"

4 dziesmu EP priekš visiem Rap/Hip Hop entuziastiem un klausītājiem. Visi bīti un vokāli šajā EP veidoti un apstrādāti ar producentu ZWho, kas visus trīs māksliniekus iekļauj vienā grupējumā "VTL", dēļ kā šis EP ir ieguvis savu vārdu. 

"Ikdienas mūzikas klausītājiem, jebkurā diennakts laikā piedāvājam spēcīgu un patīkamu pieredzi klausoties katru no dziesmām. Izteikti uptempo rap beats un lyrics, kas liks klausītājam izjust groove katrā dziesmā! Pieejams visās platformās!" - Ozystorms
MiniEP no Leo Milo "Krītošie Faili"

"Šīs divas dziesmas sanāca izlaist reizē, jo kopš novembra nebiju neko laidis ārā un pluss gads bija jāiesāk jaudīgi ar divām dziesmām. Abās dziesmās var just ballīšu un bezrūpības tematiku, kas tiek pasniegta uz eksplozīviem un enerģiskiem bītiem. Nosaukums "Krītošie faili" tika izvēlēts, jo šobrīd strādāju pie garāka projekta, proti albuma kurā būs citādāka skaņa un nedaudz citādāka tematika, tapēc šīs dziesmas bija kā atkritēji kuras izvēlējos neielikt albumā" - Leo Milo
8. nedēļa


7. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

indigo - sapņi


2.vieta

Punkts uz I x EikshO x MAD - Take U There


3.vieta

sivmoneyy x C4PARS - hollon wait
7. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Mitenberg Massacre - Prologue


2.vieta

AlexfoxzBeats - Lofi Me


3.vieta

elgrounde x xoethan - Space Ice Cream
8. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Jelgavas kultūrvietas Melno Cepurīšu Balerija plašsarunu projekta "Faktogrāfija" ietvaros viesojas sākotnēji no Jelgavas nākušais hiphopa izpildītājs Edgars Spudiņš plašāk pazīstams kā Idus Abra, kurš intervijas laikā ar Mārtiņu Mārci Beitiņu padziļināti stāsta par sevis pārstāvēto repa apakšžanru freestyle jeb brīvrunu, min kuri no pašmāju stila māksliniekiem bija viņa pirmie neklātienes skolotājiem, izskaidro kāpēc viņu nevilina ASV un citi angliskie mūzikas tirgi, iztirzā katru no saviem solo un arī sadarbību ierakstiem, atminās to kā viņš nogāja Santjago ceļu un dalās savās pārdomās par pašmāju mainstream repmūzikas izpildītājiem. 
Atklāto sarunu cikla "Trīs kvadrātā" astotajā raidījumā Mārtiņš Vilsons tiksies ar trīs paaudžu ielu mākslas pārstāvjiem.
Svaigs albums no skabe "кислота" 

""кислота" ir kā albums kas parāda visus manus stilus un krāsas vienā. Doma nedaudz kā ego death, pirmā dziesma ir pirmā paranoja un izbīlis, tad no otrās viss safe - parasts basic trap sound kurš paliek more electronic un distorted, parmixētāki treki kas ir kā ceļš uz peaku kas ir brīdis kura ego dies un outro nobeidz tripu." - skabe
Jacques of S’T’A viesos "No Bullshit Experience ar Andri Kiviču"
Kapteiniss viesos podkastā "Stūža"


Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu sociālo tīklu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info, kas tev ir svarīgs, droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām / publicējam / saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:


Vēlies atbalstīt projektu finansiāli, tādā veidā ieliekot savu artavu projekta tālākā attīstībā. 

To vari izdarīt ar ziedojumu projekta PayPal kontā:Liels PALDIES par Tavu atbalstu!Viena Mīlestība!

Kommentare


bottom of page