top of page

Latvijas HipHop un Muzikālā Banka 2019

MUZIKĀLĀ BANKA” ir radiošovs - dziesmu aptauja un koncertšovs, kurā tiek noskaidrota GADA VĒRTĪGĀKĀ DZIESMA. Tā ir tradīcijām bagāta, klausītāju iecienīta un Latvijas populārāko un profesionālo mūziķu atzīta un novērtēta.


FINĀLĀ tiek iekļautas dziesmas, kas aizvadītā gada laikā mēneša balsojumos saņēmušas lielāko klausītāju atbalstu. Apbalvošanas ceremonija notiek kā vērienīgs koncertšovs ar skatītāju un Latvijas populārāko mūziķu piedalīšanos.

(informācija ņemta no @MuzikalaBanka Facebook lapas)


Šis gads Latvijas hiphop kultūrā ir radoši un notikumiem piepildīts un bagāts, to atzīst visi: Izpildītāji; Veidotāji; Klausītāji.

Šogad, atrodamās dziesmas, kas varētu pretendēt uz pirmo vietu un topa augšpusi, no hiphop scēnas ir neticami daudz.


2018. gadā uz balsošanu finālā bija vien: VeryCoolPeople ar dziesmu pa Apli, un finālā ieņēma 9.vietu. un Mesa ar dziesmu Mantra.


Tad šogad izpildītāju un dziesmu birums ir vērā ņemams. Tie, kas seko līdzi Singapūras Satīnam, redz ar kādu jaudu un enerģiju puiši aicini ik vienu balsot par viņu dziesmu – Piededzini mani. Un nav jau nekāds brīnums, jo dziesma YouTube ir sasniegusi jau vairāk kā 600 tūkstoši skatījumu, kas ir iespaidīgi.

Bet viņi nav vienīgie. Mēs vēlamies, Jums iedot informāciju ar tiem izpildītājiem un viņu dziesmām, par kurām ikviens var balsot.


7i izpildītāju un to apvienības, ar 10 dziesmām. Wow!!! Tas ir unikāli un lieliski.


Šeit ir apkopota informācija. Viss kas Tev atliek, ir apmeklēt savu favorītu un iedibināt sev līdz gada beigām, ik dienu tradīciju – ieiet saitā un veikt balsojumu.


Mēs ticam, ka šis gads un Muzikālā Banka finālā varētu būt pārstāvēta ļoti stipri ar mūsu mīļotajiem izpildītājiem.

Viņi tak ir to pelnījuši.


Balsojam un lai izdodas!

Comments


bottom of page