top of page

Kreisais Krasts - albuma "Tilts" prezentācija

22.08.2019 Tallinas kvartāls - Angārs.

Beidzot tas notika. Kreisais Krasts prezentēja savu pirmo albumu.

Paldies, Kreisais Krasts par tik jauku pasākumu.


Tie kas ieradās Tallinas pagalmā, vienu brīdi varēja padomāt, ka ir saujaukta pasākuma norises vieta. Ļoti daudz jauni, stalti vīrieši uzvalkos. Pag, pag, te tak KK prezentēs albūmu. Vai tiešām īstā vieta? Nekas nav sajaukts?
Puiši bija piedomājuši, ka uz šādu pasākumu, nevar ierasties platās biksēs, kā tas agrāk tika pielāgots un domāts, kādi ir reperi. Ļoti eleganti izskatījās visi, kas ņem dalību Kreisā Krastā. Viņi noprezentēja sevi un līdz ar to arī albumu ļoti graciozi.Tādu albumu prezentu sen neviens nebija redzējis. Un tādu pieeju albuma prezentācijai, neviens noteikti nebija gaidījis. Tas tikai vēl vairāk dod iespēju uztvert repu, nevis kā skaļu bļaustīšanos, bet gan kā kaut ko vairāk. Un Kreisais Krasts kopumā ir kā liela ģimene, kuru vieno viena mīlestību pret mūziku, kuru viņi paši arī izpilda.
Pasākumu vadīja neviens cits, kā visiem zināmais Edgars Sniegs. Arī viņš bija apģērbies zolīdi. Kā pienākas, dodoties uz balli, it īpaši, ja tā ir jāvada. Ar eleganci ievadīja prezentāciju un deva vārdu vairākiem no Kriesā Krasta. Pionieris savu sakāmo lasīja no lapiņas, un par to atvainojās, bet kas bija pateikts, bija spēcīgi un precīzi. JeeKaa - apstāstīja, kāpēc tieši Tilts, un kā tas viss kopā ir domāts. Punkts uz I - stāstīja, cik plašās (šaurās) telpās notika visu dziesmu ierakstīšana. Uz albuma ierakstīšanas sākumu bija ierakstītas 50 dziesmas. Pats Kresais Krasts veica iekšējo balsošanu, kuras dziesmas tiks iekļautas, un kuras paliks ārā. Un albumā šobrīd ir tās dziesmas, kuras precīzi raksturo pašu Kreiso Krastu un viņus visus kopā.


Pasākuma turpinājumā, varēja vinnēt vairākus diskus. Viss kas bija jāzin, atbildes uz jautājumiem. Tika uzdoti tādi jautājumi kā: Kurš ir jaunākais Kreisā Krasta dalībnieks (ar piebildi, kurš ir pievienojies pēdējais šai blicei)? Cik kopā ir Kreisā Krastā? Kā arī tika lasītas dažādu izpildītāju rindas no dziesmām - ja atmini, kas ir autors, tiec pie diska.


Tad jau arī uz skatuves kāpa Kreisais Krasts, lai dzīvajā izpildītu vairākas dziesmas. Tas bija spēcīgi un interesanti. Zemāk redzamā video ir fragments no dziesmas: Logi Vaļā.Kreisais Krasts bija sarūpējis arī unikālu iespēju, visiem, kas bija ieradušies uz vietas, redzēt dziesmas Tu saki video. Jau drīzumā tas būs pieejams visiem, un iesakām ikvienam to skatīties, un ar to dalīties. Ļoti profesionāli un skaisti piestrādāts.


Tā pat pasākumā bija iespēja iegādāties lietas no kkshop.lv un protams arī diskus. To arī izdarījām mēs, iegādājāmies pa ripulim, lai būtu mūsu kolekcijā, un iespēja to klausīties atkal, un atkal.


Lai arī visa prezentācija bija vien ap stundu, tā bija ļoti saturīga, interesanta, un aizraujoša.


Tagad tik atliek sagaidīt 25.oktobri, kad būs šis grupas koncerts. Ne tikai mēs hiphopnolv komanda, bet arī neskaitāmi daudzie fani, gaidam šo vareno pasākumu, lai varētu piedzīvot un izdzīvot to.

Tev nav vēl biļete, tad ar steigu iesakām to iegādāties, kamēr to vēl var izdarīt.

Spied uz linka un iegūsti savā īpašumā šo īpašo biļeti.


Paldies Kreisais Krasts par šo vakaru!


Albumu jūs varat dzirdēt jau spotify.

Vairāk bildes no pasākuma var redzēt tvnet vai FB Kreisais Krasts.


(zemāk ir video, kur ir Paldies no KK, par atbalstu tiem, kas bija ieradušies)Σχόλια


bottom of page