top of page

HipHop Freestyle Jam III


14.08.2019 Tims Mints


Jau trešo reizi notika HipHop Freestyle Jam.

Tajā dalību ņēma gandrīz visi, kas ir IPRS komandā.Šajā reizē pasākums kopumā bija 2h garš, ar nelielu pauzi pa vidu.

Uz skatuves varējām redzēt jau iepriekšējos pasākumos, dalību ņēmušos: Trippy Marks; Viesais; Olafs; Emanuēls Vakars, par labskaņu un bītiem rūpējās Dj Miamicop. Īpašais viesis, šajā vakarā bija Gražulis.Pasākums iesākās ar mazo reprezentu, caur ko dalībnieki centās iesildīties, un atraisīties, lai jau pēc tam varētu ķerties klāt stafetei: "Burciņš". Tā kā tā ir ierasta stafete šādos pasākumos, mēs

HIP-HOPnoLV komanda izvēlējāmies vērtēt dalībniekus pēc savas kritēriju skalas. Vārdi, kas tika izvilkti, bija neierasti, un dalībniekiem bija jāpiepūlas lai atrastu vārdus un saliktu domu ātri.

Vērtējumā iekļāvās tādi vārdi un to salikumi kā: Bērna prieks; Neatceros vakardienu; Mērce; Salmu cepure un vairāki citi vārdi. Apokopojot visus punktus, pārliecinoši priekšā visiem, šajā vakarā bija Olafs. Viņš vairāk spēja nepazust tēmā, improvizēt, un salikt skanīgas rīmes. Otrais bija Trippy Marks. Trešais, negaidīti palika Emanuēls, un šoreiz, mūsuprāt, pēdējais palika Viesais.Šajā reizē Viesais, iespējams, bija noķēris skatuves drudzi, un neveicās tik veiksmīgi kā būtu vēlējies, vai kā tas bija divas nedēļas atpakaļ.


Bija patīkami redzēt, ka bija ieradies Gražulis un ienesa augstāku līmeni ar savu skanējumu un pieredzi piedaloties krietni varenākā pasākumā.


Ir prieks redzēt, ka Freestyle Jam pasākums notiek jau trešo reizi. Ierasties var pilnīgi jebkurš, kas grib izmēģināt savus spēkus, jo tiek dota iespēja ikvienam.

Atnāc uz nākamo reizi arī Tu! ;)

Commenti


bottom of page