top of page

51. un 52. nedēļas atskats

Te nu bija, te vairs nav, ne tikai sniegs un svētki, bet arī pēdējās 2023. gada nedēļas, kas mūsu kultūrai ne mazāk aktīvs kā visa gada garumā, materiāls pie kā piešaut ausi un aci nāca bez mitas, kas iznāca līdz 2023. gada pēdējai minūtei. 


Pirms ķeramies klāt atskatam un nedēļu TOP 3 materiālam, vēlamies paziņot, ka lielie GADA TOP balsojumi gaisā ies 08. janvārī un balsot varēs līdz 04. februārim. Nobalsot varēsiet - GADA ALBUMS, GADA DZIESMA un GADA BĪTS kategorijās. Albumu kategorijā apkopots viss mums piefiksētais materiāls (LP, EP, Miksteipi, Bītteipi, Izlases), Dziesmu un Bītu kategorijā apkopoti visu nedēļu TOP1 gabali, tā dodot jums iespēju, mēneša garumā ar balsojumiem noteikt LIELO GADA TOP10. Balsot var tikai reģistrētie lapas lietotāji! Tā kā, reģistrējies un ar savu balsi pacel sev tīkamāko materiālu.


Jauno 2024. gadu novēlam tik pat ražīgu, pārsteigumu (patīkamu) pilnu, neizsmeļamu enerģijas un iedvesmas avotu jaunam materiālam un piedzīvojumiem.

Tik uz augšu Māsas un Brāļi!

51. nedēļa


50. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Netīrās Cilpas - OGMC (Ozols x ansis)


2.vieta

Kreatīvs - dabūt savu.


3.vieta

Yorgens x Flokki - Situācija
50. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Udes Beats - Found My Way


2.vieta

223 Norin - Talk Too Much


3.vieta

juivcc - procr
51. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Vapify (Green room): Galeniex VS Kleins (1/8 fināls)


Betsafe X 371 Battle sezona: Kleins VS galeniex (1/8 Fināls)
BĪTS UN VĀRDS | Ozols
Bītteips no Birch Please "Vol.3"

"Diezgan ilgi esmu klusībā strādājis un prātojis ko / kā izdarīt labāk, bet tā jau ir pagājuši 2 gadi, kopš laidu ārā iepriekšējo bītteipu, un atbilde man vēl joprojām nav skaidra. Skaidrs ir tas, ka muzons ir saražots un, iespējams, kāds to grib klausīties un lietot, tāpēc nolēmu to atstāt šajā gadā, lai jaunajā gadā varu sākt svaigus projektus no 0.

Bītteipā apkopots 56 bītu asorti ar dažādiem Hip-Hop stiliem. Klausieties, dalieties un dodiet ziņu, ja kaut kas no tā interesē.

Peace!" - Birch Please
Singapūras Satīns vs. PĀĻA BAZARS

52. nedēļa


51. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Kazimirs - vecās dienas


2.vieta

Prusax - Sidequest


3.vieta

Daaguchii - Sistemaaaa
51. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

juivcc - business


2.vieta

aidzis - SSSHHH


3.vieta

coldestprod - cashout
52. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Vapify (Green room): Kazimirs VS Silraq (1/8 fināls)


Betsafe X 371 Battle sezona: Kazimirs VS Silraq (1/8 Fināls)
Debijas albums no Gee Peacemaker "Call Of The Spirit"

"Gee shit… Izskalots no Jūrmalas krastiem kā mūsdienās reti satiekamais dzintars, nāku klajā ar kompilāciju - Call of The Spirit, jeb Gara Sauciens.

Pirmais albums ar ko vēlos pietuvināties Hiphopa un to paveidu izplatīšanu vietējā mūzikas scēnā. Kas labi nāk, tas labi nāk!

Tematika ir par daudzām cilvēkiem pazīstamām tēmām, sākot ar pašu maldinājumiem un dodoties uz personīga miera atrašanu, viegli jau tas nav.

Kopumā fokuss ir tendēts uz tekstiem angliski, tomēr pakāpeniski praktizēju arī tautas valodā. Latviešu reps, tomēr sirdī liekas tuvāks.

Relīzē pieejami desmit gabali - angliski, viena dziesma latviski.

Par audio un studijas piekļuvi: 

Local MVP un kā arī labs draugs, kurš palīdzējis šim projektam tapt un lielākoties visiem relīziem - audioinženieris, producents, Brūce (Woundz), SIA Visuma Atspulgs pārstāvis.

Sāku to kā hobiju un joprojām esmu noturējis to kā vienu no savām vajadzībām priekš pašizteiksmes jau piecus gadus. Esmu gandarīts par to, ko mākslas pasaule var likt just, pieredzei augot.

Studijā jau krāsns karsē, jāturās." - Gee
Starp Ziemassvētu pantiņiem un Jaungada salūtiem, štovētiem kāpostiem un cūku šņukuriem, mūsu "mazā" kultūra arī svinēja savus svētkus, piepulcējot pilnu "Arēna Rīga", lai atzīmētu Ozola divas scēnas dekādes. Visiem, kam dažādu iemeslu dēļ neizdevās tikt, esam apkopojuši dažus interesantus atskatus par šo koncertu / svētkiem.
DJ Austrums x ansis - Dekadansis 3

Izlase / miksteips, ko gaidījām ar nepacietību kopš "starp citu" teikuma anša fanepastā. Ko, lai saka…? Da tur nav ko teikt…! Šito visu vēl ilgi gremosim, liekot kopbildi tam dekādes ceļojumam.
Trajkoum pradakšans lepni prezentē nu jau trešo albumu / bītteipu "Anss - '98"

Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info, kas tev ir svarīgs, droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām / publicējam / saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:


Vēlies atbalstīt projektu finansiāli, tādā veidā ieliekot savu artavu projekta tālākā attīstībā. 

To vari izdarīt ar ziedojumu projekta PayPal kontā:Liels PALDIES par Tavu atbalstu!Viena Mīlestība!


bottom of page