top of page

19. un 20. nedēļas atskats

Var just! Vasara tuvojās! Un ne tikai dabā, bet arī pasākumu kalendārā un mūzikas izdotajā kvantumā uz šo brīdi. To visu sasummējot var pateikt tikai vienu - esiet gatavi Māsas un Brāļi, vasara būs karsta, plānojiet kalendārus un esiet gatavi ķert katru mirkli, kas solās būt karstāki par omes svaigi ceptiem pīrādziņiem. Galvenais neaizmirstam dzert ūdeni, tam ir dzīvības spēks.

19. nedēļa


18. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Kurzeme - Trimda


2.vieta

Lamberts x artis x Dzenis - Dzird?


3.vieta

Prospekti x Hotte x Marko - Shadownieki
18. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

IK-EY - Free Form


2.vieta

acog x strella - intense


3.vieta

AQUASLEEP - Always Happy
19. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Pēc ilgākas klusuma pauzes, MONSTRS atgriezies studijā un nomet izlasi STREET TEHNIQUES VOL 1 GREATEST HITS ​(​BLACK PLATINUM EDITION). Ar to darbi nebeidzās un aktīvi tiek strādāts pie jauna materiāla.

“Iespaidīgs darbs, kas mijas starp drūmām skumjām, piemēram, tā paraugam Notorious B.I.G." un pārspīlēta Scarface stila mafijas retorika atšķiras.

Šis albums iezīmē sen nokavēto brīdi, kad ielu reps ir jāuztver nopietni mākslinieciskā līmenī, pat pārsniedzot visas žanra robežas.” - MONSTRS
mulagetmula vasaru iesāk ar svaigu EP “untitled.tevshisnebijajaredz”
Bīts un Vārds #2 PROSPEKTI - Kjuumanis un xantikvariāts
Latvijas Rapper Tag #54 - xantikvariāts


20. nedēļa


19. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

MARKO - D12


2.vieta

3adatu stagars - aligators


3.vieta

netirais300 - Trap Olympics
19. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

PRGMAT - Rude Awakening


2.vieta

IK-EY - Water


3.vieta

ZIƎMELS - W3ir#d
20. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
100G Medus jaunajā Medusmeistara albumā

“Albuma veidošana aizsākās iepriekšējā vasarā. Taisīju dziesmas, un visas kuras patika liku kopā albumā. Tā kā mūzika nav mana galvenā nodarbe, albuma tapšana ievilkās ļoti ilgi un cilvēki kļuva ļoti nepacietīgi. Daudzas dziesmas ir jau gadu vecas, bet pāris ir arī ļoti ļoti svaigas, tikko uztaisītas. Šis ir visnoteikt mans Pirmais un Pēdējais albums, jo pēc šī es domāju mūziku pamest un pievērst laiku vairāk pelnošām aktivitātēm. Ja kāds so lasa gribu pateikt milzīgu paldies visiem. Šie 2+ gadi ir bijuši amazing un visas atmiņas, un pieredzes ko esmu ieguvis ir bijis to vērts, kā arī visi cilvēki ko esmu iepazinis pateicoties mūzikai.” - Medusmeistars
Vecāki! Sargiet bērnus!

BANDA BANDA iegāžas un uztaisa GANGBANG debijas albuma formātā!

Apvienības sastāvs neprasa komentārus, tā pat kā albuma saturs. Vienkārši ieslēdz un ļauj lai tavas ausis paņem tā kārtīgi.

Atgādinājums! Viss dziesmu saturs jāuztver ar kātīgu melnā humora devu. Ja tev ar to problēma, nemaz neskaties tā albuma virzienā, ietaupīsi laiku un saglabāsi kādu nerva šūnu.
Bīts un Vārds #3 Deniss un OLAS (Reiks, Žanis)
KR Whites izdod otru albumu “Whites II”

“Šis albums ir pirmā albums turpinājums. Pirmā albuma tapšanas laikā bija izveidojies pietiekami daudz materiāla, ko vienā albumā īsti nevarēja apkopot, bet tanī pat laikā nolikt malā kā nederīgu arī nevarēja. Tā nu tika nolemts, ka tiks apvienots ar jaunāku materiālu otrā albuma koncepcijā.

Dziesmu saturs balstās uz manis paša emocijām un redzējumu par dzīvi, un dažādiem tās procesiem, kas tieši vai pastarpināti ietekmē kādus manas dzīves momentus.” - KR Whites
Nedaudz no Latvijas krievvalodīgās scēnas.

EP no apvienības 24k (Stalin, Carter, BirthDayay) “Tape II”

“24k: Tape II ir pirmā Tape turpinājums, kas vairāk būtu kā dziesmu izlases, kuras tapušas mums kopā strādājot studijā.

Kaut dziesmas dažās, bet tomēr kopā rada minorīgu trap life vibe” - 24k
Instrumenti x Gustavo - Nāc dejot (Sirdi izkratīt)

Grupa Instrumenti un Gustavo pēc 10 gadu pārtraukuma apvienojas kopīgā sadarbības projektā un ieraksta jaunu mūsdienīgu Lingas dziesmas “Nāc dejot” versiju “Nāc dejot (Sirdi izkratīt)”. Līdz ar dziesmas publicēšanu nāk klajā arī tās videoklips. Jaunā dziesma tapusi gatavojoties otrajam Lielajam Latvijas mūzikas koncertam un šis būs viens no daudziem dažādu dekāžu latviešu mūzikas skaņdarbiem, ko Mežaparka Lielajā estrādē izpildīs aptuveni simts pašmāju mūziķu šī gada 2.septembrī.

Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info kas tev ir svarīgs, droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām / publicējam / saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

hhnolv@gmail.com


Vēlies atbalstīt projektu finansiāli, tādā veidā ieliekot savu artavu projekta tālākā attīstībā.

To vari izdarīt ar ziedojumu projekta PayPal kontā:Liels PALDIES par Tavu atbalstu!Viena Mīlestība!

Comentários


bottom of page