top of page

17. un 18. nedēļas atskats

Mierīgas, bet tik pat interesantas aizritējušas kārtējās divas nedēļas. Gaisā virmo ne tikai dzestrs pavasaris, bet arī scēnas aktīvie plānojumi reperu vasaras aktivitātēm aizpildot kalendāru arvien blīvāk, tam visam paralēli cepot muzonu un filmējot video.

Īsāk sakot - viss kas notiek, notiek uz labu.

17. nedēļa


16. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Ozols - Brīvības iela


2.vieta

xantikvariāts x Baby Steps x Hotte - ZaZaZa


3.vieta

strübergs x Horens - Mana Sirds!
16. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

IK-EY - Pair Of Jordans


2.vieta

xidentbeatz - Untitled Tape


3.vieta

NAVROKU - Midnight Cruise
17. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
artis (3PK) turina veidot, nu jau ierastos cypher’us.

Kā 9. epizodes viesis šoreiz ir Tomijs (3PK), ar kopdziesmu “TTT

18. nedēļa


17. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

silraq x Wiesulis x Krish - Katru Dienu


2.vieta

Kristjix x Pajūgs x Sprūds - Braucam Ātri


3.vieta

raivo spoks - deep17. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Udes Beats - It's Hard Sometimes


2.vieta

thundaa - No Tragedy


3.vieta

PRGMAT - Undercover Lover
18. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Jauns podkasts EHR interneta platformā sadarbībā ar HIPHOPS.LV

BĪTS un VĀRDS

Pirmās epizods viesi Punkts uz I un JeeKaa (Kreisais Krasts)
Īsi pirms koncerta Vagonu zālē 12. maijā, kurā pirmo reizi Latvijā uz skatuves kāps tikai hip hop izpildītājas – dāmas, pašmāju repere BDM klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko singlu un video “Hjūstona”. Dziesma atspoguļo tos iekšējos dialogus, kurus dažādu iemeslu dēļ cilvēki bieži vien nerisina klātienē.

“Mēs tik daudz ko jūtam un pārdzīvojam, bet tikai reti darām to zināmu saviem līdzcilvēkiem, jo dažkārt apzināmies, ka tas nav tā vērts – otrs to nesapratīs, neuztvers vai varbūt viņam šīs sajūtas neko nenozīmēs. Diemžēl tas nav izņēmums pat attiecībās ar pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Tādos mirkļos mēs ceram, ka mums gluži kā astronautiem kosmosa kuģa avārijas gadījumā palīgā nāks lielāks spēks no malas un visas problēmas atrisinās. Tikai dzīvē Hjūstona palīgā nenāk un ar visu, kas tevī iekšā gruzd un ir nepateiks, ir jātiek galā pašam,”

Videoklipā repere iejūtas ārpus likuma esošas būtnes lomā, kas tuva cilvēka dēļ dodas paveikt noziegumu un risina vaļsirdīgu sarunu ar sevi, pastāstot par to, kas eskalējis situāciju tik tālu.

BDM dziesma “Hjūstona” tapusi “Mark1 records” ierakstu studijā. Dziesmu miksējis un māsterējis Marks Poikāns, kurš producējis arī godalgoto uzlecošās pašmāju elektroniskās mūzikas zvaigznes Vulturas debijas albumu. Viņš arī ir dziesmas “Hjūstona” mūzikas autors.

Koncerta info: https://ej.uz/VH_HH
!!! Tieši savas un albuma “Balzams” jubilejā ansis izsludina koncertu Palladium !!!


2023. gada 11. novembrī ansis un Netīrās Cilpas aicina jūs uz īpašu — vienlaicīgi personisku un grandiozu — šovu koncertzālē Palladium, lai kopā ar jums ieietu jaunā, aizraujošā posmā.


ansis - “Pēdējos gados hiphops Latvijā ir radījis ievērojamas vietējās kultūrtelpas mutācijas, 2023. gada 11. novembris būs vēl viens milzu solis šajā ceļā. Tāpat atzīmēsim manis 20 uz skatuves pavadītos gadus, kas vienlaicīgi būs arī albumu “HIMNAS” 10 gadu un “Liela māksla” 3 gadu jubilejas svinības, un vēl vismaz trīs citas lietas.


Vairāk informācijas: https://www.ansis.co/

Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info kas tev ir svarīgs, droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām / publicējam / saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

hhnolv@gmail.com


Vēlies atbalstīt projektu finansiāli, tādā veidā ieliekot savu artavu projekta tālākā attīstībā.

To vari izdarīt ar ziedojumu projekta PayPal kontā:Liels PALDIES par Tavu atbalstu!Viena Mīlestība!


Comments


bottom of page