top of page

9. un 10. nedēļas atskats

Aizritējušas kārtējās divas nedēļas, trauksmainas un ļoti nepatīkamu globālo notikumu pilnas, atstājot mūsos savu devu emocijas.

Arī mēs, HIP-HOP no LV sakam - KARAM NĒ. Vēlamies atgādināt un novēlēt no visas sirds - pieskatiet sevi un savus līdzcilvēkus, izturību un veselību, saglabāt vēsu prātu.


Paralēli visiem šiem globālajiem satricinājumiem, mūsu “mazā” subkultūra turpina dzīvot un attīstīties, ierakstās dziesmas un bīti, filmējas videoklipi, aktivizējās pasākumi.

Kas un kā, tas tālāk atskatā.
9. nedēļa


8. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Brenan - Hell Coupe


2.vieta

Amanito - Wide Awake


3.vieta

Jasinjshh - 2min8. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Mimicus - '94


2.vieta

ZIƎMELS - Meta


3.vieta

1s ViensEss - Act a Fool
9. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
NiklāvZ bītu izlases otrā daļa “Selected Works II/VI

Februāris man bija reallllllyy smags mēnesis, tas aizlidoja ļoti ātri, un mana laika izjūta bija zaudējusi sakarus..

Pēdējās dienās es biju kā pielīmēts pie visām ziņu plūsmām, un man bija tik grūti koncentrēties uz jebko, izņemot jaunumus.

Bija tik grūti pabeigt pat vissīkākās lietas, ko biju un esmu iesācis, un viss, kas prasīja manu uzmanību, - tika aizturēts.

tomēr neskatoties uz visu, man kaut kā izdevās salikt kopā šo izlasi, jo es sev apsolīju, ka man tā ir jāpalaiž gaisā, lai kā arī būtu.


Lūdzamies, lai šis murgs beidzas pēc iespējas ātrāk!” - NiklāvZ
EP no Maty “Hendrix”
Aptuveni 40 mākslinieki, Rīgā, piedalījās Ukrainas atbalsta akcijā, apgleznojot sienas "Sporta 2" kvartāla Vesetas ielas posmā.

Ar šiem ielu mākslas darbiem tiek pausts atbalstu Ukrainai, tās brīvībai, tautu mieram un demokrātijai.

Akciju organizē mākslinieks Dainis Rudens, to iniciējusi un atbalsta Rīgas dome. Sienas mākslinieku gleznojumiem nodrošina "Sporta 2" kvartāls. Kā atbalstītāji iesaistījušies arī restorānu īpašnieki Raimonds Zommers un Mārtiņš Sirmais.

10. nedēļa


9. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

AFK - 24/7


2.vieta

3PK artis - varu vairāk


3.vieta

Dinasts x Brendons - Kapone9. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

soullove - Golden Lies


2.vieta

jam - still love


3.vieta

Menaco Beats - Talk My Shit

10. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Latgalīšu Reps “NeFormātā”.

Sarunu par Ivo un Didža pārdomām, par Gustavo čipšu reklāmu un pašmāju hiphopa klasiķiem, repošanas latgaliešu valodā aizsākumiem, pašmāju hiphopa kopienu, Latgales mūzikas festivāliem un kultūrvietām, brīdi, kad beidzas jaunība, dzīvi Rīgā un Ludzas skaistākajām vietām.

“NeFormātā” izskan Latgalīšu Repa albuma “Cyta dzela” dziesmas - kopā ar BEZ PVN ierakstītā “Stuovi”, sadarbībā ar hiphopa mūziķi Faktu tapusī “Mana diena”, Didža vecmāmiņas dziedātā šlāgera iedvesmotā “Jauneiba” un puišu dzimtajai pilsētai Ludzai veltītā “Intro Brooklyn”.

Latgalīšu reps ar albumu “Cyta dzela” un videoklipiem saņem Latgaliešu kultūras gada balvu “Boņuks”.

Latgaliešu hiphopa grupa “Latgalīšu Reps” 2021. gada 19. martā izdeva otro studijas albumu ar nosaukumu “Cyta dzela”, tajā apkopojot 13 jaunas dziesmas. Nosaukums “Cyta dzela” apzīmē grupas redzējumu – “Ejam soli augšup gan kvalitātē, gan izpildījumā. Mēs nekad nezinām, kas dzīvē mūs sagaida, taču kamēr no gaisa nekrīt akmeņi, viss ir kārtībā, ejam tikai uz priekšu, neskatoties uz to, vai mums ir veicies.
E.V. paviesojās Artūra Jenota podkāstā “Sarunas par Mīlestību
EP no Plākstera “DAVINCI”

Šajā EP vairāk mēģināju eksperimentēt ar melodijām/beatiem, lai atrastu skaņojumu kāds patīk man un būs unikāls klausītājiem. Šoreiz nevadījos pēc noteikumiem, tāpēc varbūt visi nesapratīs. Enjoy!” - Plāksteris
Jauns vārds piesaka sevi scēnai.

Sveiki, es esmu parasts džeks no Lapmežciema ar lielām ambīcijām.

Reps Latvijā man bieži šķiet samākslots, tāpēc taisu netīru, neskartu un jēlu hip-hop'u. Es vēlos iznākt ar neredzētu enerģiju LVHH. Mana mūzika ir/būs ar spēcīgiem vārdiem un konkrētiem boom bap bītiņiem, bet esmu spējīgs evolucionēt un augt, kā mākslinieks uz citām sfērām un bītiem.

Ja atbalstat hip-hop'u un labu muzonu klausieties to, ko es izlaižu. Nenožēlosiet!” - Marks SilovsSeko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info kas tev ir svarīgs, tad droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

hhnolv@gmail.com


Vēlies atbalstīt projektu finansiāli, tādā veidā ieliekot savu artavu projekta tālākā attīstībā. To vari izdarīt ar ziedojumu projekta PayPal kontā:


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!

Comments


bottom of page