top of page

47. un 48. nedēļas atskats

Dzenājot galvā Gustavo rindas “Te nu mēs esam. Tas pats es un tie paši jūs.”, esam apkopojuši, nu jau ierasto divu aizritējušo nedēļu atskatu Latvijas Hip-Hop’ā.

Nevilksim gumiju garumā, tik cik pārskriesim pāri TOP3.

Miers mājās un gaišus prātus.

47. nedēļa


46. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Kreisais Krasts - Austošās Saules Dziesma


2.vieta

goča - 5:13 - Bumba


3.vieta

Nelietis - Mājas46. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

AGONIYA Beatzz - Morphine


2.vieta

elgrounde x radiate x synthetic - Energy


3.vieta

BeatGoon - His & Hers
47. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
ZEĻĢIS izdod savu debijas albumu “PARALĒLES”.


Albums sastāv no sešpadsmit kompozīcijām, kas tapušas 2021 un 2022. gadā.


“PARALĒLES” vēsta par divām autora dzīves paralēlēm, diviem karjeras ceļiem, kuros autors ir iejuties gana veiksmīgi un starp tiem balancējot cenšas sevi atrast, par to kas ir viņa iekšienē, par pieredzi un sajūtām ko uztver no apkārtējiem, tumšo un gaišo pušu atspoguļojums caur dažādiem aktuāliem dzīves notikumiem un posmiem.


Albumā vēlējos būt atklāts pret savu klausītāju, dalīties ar sev nozīmīgām un nopietnām tēmām. Dziesmās pieminot mentālo veselību, savus šķietami netipiskos paradumus, laika trūkumu un protams pieturoties arī pie repam ļoti raksturīgās, sāncensīgās manieres. Dalos ar savu prāta stāvokli, dzīves laikā krātajiem sasniegumiem, zaudējumiem. Atklāti runāju par situācijām kurās esmu juties aizvainots, nesadzirdēts. Centos eksperimentēt ar ļoti dažādiem stiliem, manuprāt tieši tas ir viens no interesantākajiem albuma aspektiem, ņemot vērā ka savas dzīves laikā mana muzikālā gaume ir bijusi raiba un dažādīga, uzskatu ka tieši šādu stilu izvēle perfekti definē šo projektu”.


Projektā piedalās vairāki viesmākslinieki, tajā skaitā - reperi goča, Ods un Melikols, dziedātāji Kristers Rullis un MADA, kā arī mūzikas producenti Mickeen, shenfi un Zen Paul .


Albumu producējis, miksējis un māsterējis elektroniskās mūzikas producents Miks Pinzulis jeb Mickeen. Mickeen ir producents no Valmieras, kas ar elektroniskās mūzikas izveidi darbojas jau vairāk kā 9 gadus. Zināms arī ar pseidonīmu MCKN. Pašlaik Mickeen darbojas arī pie sava albuma.

ZEĻĢIS savu darbību aizsācis pirms trīs gadiem, pa šo laiku paspējis izdot vairākus veiksmīgus singlus, taču lielāku atpazīstamību guvis pateicoties dalībai “371 Clique” projektā. Ar domubiedriem darbojas “BLACK STAGE AUDIO x RIIA” studijā, kopīgi daloties ar muzikālo pieredzi un idejām. 2022. gadā uzstājies uz festivālu ”Positivus” un “Summer Sound” skatuvēm.
BOTH ievērtē - anša albumu Liela Māksla
371 Battle 4. sezonas sērijas turpinās un straumēs pieejama Keiša un Marko battl’a preses konference, kā arī pats battl’s.

371 Battle: KEIŠS VS MARKO (4 sezona: atlases etaps)
YAM nomet minirelīzi “Saldētie Panti” un video singlam “Kretinē


48. nedēļa


47. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Wiesulis - Prom


2.vieta

Tritons - Draudi


3.vieta

Nātre - Ledus sakustējies
47. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

ZIƎMELS - souires


2.vieta

Šaks Prod. - Requiem For A Dream


3.vieta

juivcc - 04.08pm
48. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Slīmests Slaists nācis klajā ar jaunu instrumentālo EP “SLo-Fi Boom Bap”, kas sastāv no 5 pamatelementiem:

• Samērā lēniem, lauztiem bet Boom Bap skanējumam raksturīgiem smagiem bungu sitieniem.

• Iekšu rībinošām bassa līnijām.

• Krakšķošiem sampliem no Slīmesta vinila plašu krājumiem.

• Lo-Fi raksturīgam kasešu lenšu skanējumam.

• Un protams nevar aizmirst arī Akai MPC un Roland Sp samplerus uz kā šis viss tika radīts.

Kratīt pauri līdzi vai klausoties iegrimt dziļās pārdomās par dzīves būtību, tas lai paliek jūsu pašu ziņā. Lai dzīvo Underground Hip Hop scēna. Shout out's visiem kas tur īstu. Peace.” - Slīmests Slaists
Trešā 371 Battle preses konference un battl’s straumēs - Amanito un Zalcs.

371 Battle: Amanito VS Zalcs (4 sezona: atlases etaps)
Ivans Baigais tuvojošos svētku noskaņu papildinā ar albumu “Ceļojums uz Rajonu” un titulsigla video.

“Ceļojums uz rajonu” – pēc būtības albuma nosaukums jau pats par sevi visu pasaka. Šis būs ļoti personsiks un atklāts ieskats manā dzīves ikdienā, un gaitās vietā, kurā esmu dzimis un pavadījis lielu savu dzīves daļu. Vietā – kas tik daudzus no mums vieno un šķir. Tie ir dzelzbetona labirinti, kuros daudzi no mums maldās joprojām. Kāds izmisīgi cenšās atrast izeju, kāds samierinās un pieņem visu kā ir. Lai kā tur arī būtu, esmu sen tos pieņēmis kā savas mājas un iemācījies paņemt no tiem labāko. Tā ir liela daļa no manis un es vēlos ar to padalīties ar saviem cilvēkiem, faniem, hip-hop cienītājiem un esmu pateicīgs par jebkāda veida atbalstu. Pat, ja Tu uzgriez skaļāk kādu no manām/albuma dziesmām braucot savā mašīnā vai mājās uz tumbām – tas jau ir daudz.

Albumā varēs dzirdēt un izjust visdažādākos stilus un noskaņas, jo, kā jau dzīvē, - neviena diena nav vienādā. Tieši tāpat ir ar sajūtām, kurām varēsiet iziet cauri, klausoties šo albumu, kā ceļojumam. Būs pārsteigumi gan kungiem, gan dāmām..

Bet nu pietiks šos sentimentālos mēslus.. Spiežat „play” un vienmēr atceraties –

„Lai Dievs ir ar Jums, un Velns neļauj skumt!”

Gribu vēl atsevišķi izteikt pateicību un cieņu visiem Latvijas bītmeikeriem. Mums, šeit, tiešām ir paveicies ar ļoti talantīgiem džekiem un, ja ir vajadzīgi dope bīti nav nekur tālu jāmeklē. Esmu pats pārliecinājies par to, ka nav jēgas pirkt ārzemju bītus, kurus pēc tam tāpat nopirks arī vēl 10 citi reperi .. Pirmkārt, zūd oriģinalitāte taviem darbiem un, otrkārt, uzskatu, ka atbalstīt vienam otru un audzēt tieši lokālā repa skanējumu ir nemazāk svarīgi. Tāpēc šajā albumā esmu izmantojis tikai pašmāju meistaru muzonus, par kuriem esmu gatavs galvot, ka tos droši var likt blakām Pasaules līmeņa skanējumam un kreativitātei. Ja arī Tev ir vajadzīgi karsti un kvalitatīvi pašmāju bīti, tad te ir daži džeki, kas tev var palīdzēt: Kaizers, SilinsBeats, trakamelodja, dzii, udesbeats, Chris Veider, Birch. Šie ir tie džeki, kas ir meistari savā jomā un piedalās manā albumā. Paldies Birch arī par scratchiem.

Peace. RespeKKt.

Ivans Baigais
#AAA_cypher nr. 003 - 3PK artis & SISKELA - VISUMS VIENS

Trešais viesis cypher sesijā ir Siskela no Liepājas, 3PK dalībnieks. Raksta repu, taisa bītus un pavisam drīz viņam nāks ārā ilgi gaidītais albums.
BOTH ievērtē - Eliots “Stulbais Reps


Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info kas tev ir svarīgs, droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

hhnolv@gmail.com


Vēlies atbalstīt projektu finansiāli, tādā veidā ieliekot savu artavu projekta tālākā attīstībā. To vari izdarīt ar ziedojumu projekta PayPal kontā:


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!

コメント


bottom of page