top of page

29. un 30. nedēļas atskats

Aaaaaammmm… Ko lai saka? Reperu vasara māsas un brāļi! REPERU VASARA!!! Citu neko, visā šinī sakarā nevar pateikt. Miers!

29. nedēļa


28. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Zeļģis x Mickeen - Vēl


2.vieta

Gustavo - Mums vajag atpakaļ GUSTAVO


3.vieta

Nelietis - Prāta vētra28. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

dotConcept - firewater


2.vieta

Udes Beats - Bits of Life


3.vieta

Lex Elivan - Gentle Memory
29. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Īsta reperu vasaras nedēļa. Savādāk to nenosaukt, lielāki vai mazāki koncerti, festivāli, kuru skatuves pārņēma vietējās un pasaules scēnas reperi. Tas patiesībā ir fenomenāli cik daudz, lielu un mazu pasākumu skatuves ir sasnieguši mūsu mazās subkultūras aktīvisti, reperi, bītmeistari un to menedžeri. SALŪTS visiem par šo repa vasaras nedēļu!


Milzīgs salūts Ghetto Games! Šī gada 14. sezona viennozīmīgi ir īpaša ar tās plašo sporta aktivitāšu programmu, BET! vissīpašāka tā bija mums, pateicoties četru Brīvrunu Balltu sērijai un Ghetto Dance battliem - Daugavpilī, Rīgā, Valmierā un Ventspilī. Neapskaužama, pārdomāta pasākumu organizācija ar fantastisku darba rezultātu. Noņemam cepuri dziļi paklanoties.

Kā arī salūts battlu dalībniekiem, katru atsevišķi nesauksim, jo jūs visi savā ziņā esat uzvarētāji, jo tam vajag savu drosmi, sagatavotību un spēju turēt līmeni mainīgā vidē.


Tā tik turēt un uz augšu, lai reperu rudens sanāktu tikpat krāsains.

30. nedēļa


29. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Kartons - Es Gribu Ticēt


2.vieta

3PK artis - alko


3.vieta

Kaizers - Mūlītis balts29. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Udes Beats - Shaolin style


2.vieta

Nakts ieraksti Production - Lucid Dreams


3.vieta

Drip Cream - Hood Serenade
30. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
KIWIE turpinot savu NFT, nu jau 7. sēriju, devās iekarot graffiti meku Ņujorku (ASV).

Beidzot man radās iespēja apmeklēt Grafiti svēto Grālu - Ņujorku, un, kamēr biju tur, tapa nākamā KIWIE 1001 NFT mākslas darbu kolekcija. Šī sērija iezīmē pirmos Kiwie monstrus, kas gleznoti ASV.

Milzīgs paldies Jānim Šnē par prātam neaptveramu iespēju apmeklēt Takaši Murakami & RTFKT izstādi. CRITT par milzīgo palīdzību un atbalstu.

Shout out ZUI par kontaktiem ar apbrīnojamiem cilvēkiem un shout out grafiti leģendām MIKE 171 par silto sagaidīšanu Queens! [Pačekojiet šo puisi, viņš ir viens no OG, kas sāka visu šo lietu laikos ar TAKI 183 un CornBread.] Liels paldies EmilsVFX un JACKY par krutajiem 3D modeļiem!” - KIWIE
Turpinoties reperu vasarai, Mauku Sencis un Grandmasters Neons to nelaiž garām, un paralēli visām koncertu aktivitātēm izlaiž jaunu relīzi “Goda Vārds 4”.

Kā vienmēr, relīze pilna ar veselīgu melno humoru par tēmām kas liks pasmaidīt kādā vēsākā vasaras lietainā dienā.

Brīdinājums! Ja tavas ausīs nav radītas melnajam humoram, kas bagātināts ar necenzētu leksiku. Neklausies!
Nedaudz LoFi bītu no Tapsy svaigajā relīzē "Low Fidelity Donuts"

Rīdzinieks no Teikas, kas vasaras pavadījis Kurzemē, Tapsy (Kristaps Dreija) ir uzaudzis platās biksēs un ar šķībi uzslietu keponu. Savus pirmos hiphop iespaidus radis, klausoties savu pirmo The Eminem Show kaseti uz vecāku Sony maģa, kamēr kasete izjuka. Tagad dzīvo Minhenē un pamatā darbojas Bavārijas auto industrijā. Ar mūziku padusē un kepku galvā, pandēmijas sākumā sācis cept bītus terapeitiska laika pavadīšanai tumšos vakaros un naktīs. Kā pamatieroci izmantojot SP-404MK2, Kristaps izbauda šīs ierīces limitācijas, pašlaik atsakoties no DAW izmantošanas producēšanai. “Limitācijas rada telpu kreativitātei”, tā saka. Iespaidojoties galvenokārt no vecās un reālās skolas, Kristaps dod priekšroku kakla-lauzošiem semplu-bāzētiem boom-bap ritmiem, ik pa laikam iejaucot modernās skolas piegaršu un producēšanas metodes.


18 ierakstu garš, “Low Fidelity Donuts” ir pēdējā gada laikā pandēmijas iespaidā sakrāti gabali, kas atspoguļo Kristapa noskaņojumu dotajā brīdī.

Bītteips būs pieejams mūzikas straumēšanas platformās Augusta beigās, bez maksas lejuplādējams Bandcamp jau tagad.

Lai labi klausās!” - Tapsy

Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info kas tev ir svarīgs, tad droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

hhnolv@gmail.com


Vēlies atbalstīt projektu finansiāli, tādā veidā ieliekot savu artavu projekta tālākā attīstībā. To vari izdarīt ar ziedojumu projekta PayPal kontā:


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!Comments


bottom of page