top of page

27. un 28. nedēļas atskats

“Sūds ar mainīgiem laikapstākļiem! Šī ir reperu vasara! Uzvelc gumijniekus, atslābini uzacis, iemalko spēka dziru un uz priekšu, mazulīt!” - savādāk šo visu, pēdējās nedēļās notiekošo nenodefinēsi. Tas ir kaut kas fenomenāls, par ko pat savu laiku atpakaļ neuzdrošinātos skaļi runāt. Prieks skatīties un apzināties, ka mūsu mazā mazā subkultūra un tā mūzika ir tur kur ir. Un tas ir kruta!

Tik uzaugšu māsas un brāļi! Tik uz augšu!
27. nedēļa


26. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Ryuma x Rafiks - Jauna Diena


2.vieta

CHRLY - Vibin


3.vieta

Nātre x Brālēns - Lava26. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

dotConcept - Ignite


2.vieta

Stilleto Beatzz - Too Late


3.vieta

Menaco Beats - Demon Time

27. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Esmu bītmeikers no Saldus / Brocēnu apkaimes, bītu autors dažām 101 kilometra dziesmām (kā Kristaps Stumbris, Zaiza (Ostap Render pagaidām šķiet asprātīgāk, līdz ar to palikšu pie šī segvārda :D)), ir kaut kādi trīs bīti Alfyman albumā .

Veidoju albuma vāciņus, tai skaitā Alfyman albumam “Dzīves sodrēji” un 101 kilometra EP “Punkts”.

Ziedi” ir kompilācija ar pārsvarā minorīgiem, gaisīgiem bītiem, kurus esmu uzcepis pēdējo četru gadu laikā. Pieeja pavisam vienkārša, gāju cauri visiem salabātajiem bītiem un tos dažus pēc sajūtām iekļāvu listē. Izlasē esošie bīti, lielākoties, ir BOOM BAPīgi, melodiski un atmosfētiski. Principā, “Ziedi” vairāk bija iecerēti draugiem, kā neliela dāvana un kā tāda audiāla garšviela, kas tikai papildinātu vasaras laisko atmosfēru. Bet protams, ka noklausīties laipni aicināts ir ikkatrs” - Ostap Render
Reinis Ragga no grupas RĪMDARI izdod debijas solo albumu “Svētdienas Reperis”


Svētdienu reperis ir reperis, kuram mūzika nav pilnas slodzes darbs. Neskatoties uz to, esmu pārliecināts, ka klausītājiem izdosies ieskatīties manā pasaulē un iepazīt mani tuvāk, kā solo izpildītāju, ne tikai kā grupas Rīmdari dalībnieku. Katrā ziņā, kolēģi darbā bija visnotaļ pārsteigti noklausoties pirmo singlu no albuma. Viņiem patika.” - Reinis Ragga

Albumā “Svētdienu Reperis” ir apkopotas 10 kompozīcijas, ieskaitot jau iepriekš izdoto singlu “Arbaiten”. Kā viesmākslinieki albumā piedalās Elizabete Vētra, Miks Dukurs, Misters Krūmiņš un grupa Rīmdari.

Albums ierakstīts studijā “Aleja Records”, to producējis Reinis Kārkliņš.

Reinis Ragga ir reperis no Cēsīm. Šobrīd vairāk pazīstams, kā grupas “Rīmdari” dalībnieks un viens no dibinātājiem. Ir sarakstījis un piedālās tādās pazīstamās dziesmās, kā “Nesatikšanās”, “Tici Man” un citās. Iepriekš sadarbojies ar ansi, Marshalu, grupu TONICK un citiem mūziķiem.


Pasākuma atskats - Reigis Ragga albuma “Svētdienas reperis” prezentācija - 7. jūlijā, klubā OneOne.


Reinis Ragga izdeva albumu “Svētdienu reperis” un novadīja albuma prezentācijas pasākumu, kas notika klubā OneOne. Pasākumu iesildīja Loopout, kas ļoti veiksmīgi spēja saliedēt un uzkurināt publiku, līdz uz skatuves kāps Reinis. Pasākumā tika padomāts par vizuālajiem/gaismas efektiem. Mūzika mijas ar gaismām, pūlis komunicē ar izpildītājiem un ir jūtama atgriezeniskā saite starp klausītāju un izpildītāju. Kad uz skatuves kāpa Reinis, publika viņu sagaidīja ar patīkamām emocijām. Mirkļiem uz Reini veiksmīgi papildināja arī citi mūziķi, gan puiši no apvienības Rīmdari, gan Miks Dukurs, gan Elizabete Vētra. Pasākums ļoti mājīgs un saliedēts, viss kopumā izplānots ļoti labi, uzņemšana silta, vienkārša. Reinis dalījās ne tikai mūzikā, bet arī savos stāstos un anekdotēs. Pats patīkamākais visā pasākumā-sajūta, ka esi atnācis ciemos pie čoma un vienkārši labi pavadi laiku, visi smaidīgi, draudzīgi, publika saliedēta. Mūsdienās reti var noķert to mājīguma atmosfēru pasākumos.

Pēc koncerta bija iespēja ne tikai parunāt ar pašu Reini, bet arī nofotogrāfēties un daudzi šo iespēju arī izmantoja. Pasākums 10/10. Gaidīsim nākamo albumu un nākamo albuma prezentāciju, lai būtu pirmie, kam iespēja noklausīties un jau atkal priecātos mājīgā un draudzīgā atmosfērā.
E6 nomet jaunu miksteipu “RWD

Pēdējie 2 gadi ir parādījuši, ka ikdienas skrējienā vienmēr atradīsies vieta arī mūzikai. Tā ir sava veida terapija, caur kuru varam runāt par sev tuvām tēmām un radoši izpausties. Bez laika rāmjiem, tikai divi čuvaki, kam cepī taisīt muzonu.” - E6Neliels festivāla “Straume ‘22” atskats no Zemguss, Edvards F Kuks (Delfi)

Recepte labam festivālam – perfekta vieta, atsaucīgi līdzjutēji un labākie mākslinieki. Tāds bija pirmais Latvijas hip-hop festivāls “Straume ‘22”.

Pasākuma abas dienas izvērtās kā nepātraukta augšupejoša līkne pretī virsotnei.

Kādu īpaši izcelt būtu nepieklājīgi, izņemot brīdi, kad jau likās, ka festivāla augstākais punkts ir sasniegts, tad notika neticamais. Pēc 10 gadu dusēšanas, BEIDZOT!, augšāmcēlās Gustavo! Ģeniāli! Sajūta tāda, ka viņš to vien būtu darījis pēdējos 10 gadus kā katru nedēļu uzstājies koncertos. LV hip-hop’am būt. Straumei būt.” - Zemguss


Netikt ārā no hip-hopa 'Straumes' - Edvards F Kuks


28. nedēļa


27. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Rons Ronins - Kaut kas Ne tā


2.vieta

Saylen x Dee.Three - Bez Izejas ?


3.vieta

galeniex - Pastarā tiesa27. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Oriole - Love Is In The Air


2.vieta

ZIƎMELS - True WEST


3.vieta

Lex Elivan - Diss The Shit Outcha
28. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Nedaudz Latvijas krievvalodīgo scēnas

Jauns albums no Johnyboy “WAGMI
Atzīmējot, nu jau savu divu dekāžu radošuma jubileju, bītmeikers un producents Oriole izdod savu bītu izlasi “20th Anniversary Beat Tape Part One”. Kopumā ir paredzētas trīs kopilāciju sērijas ar Oriole bītiem kopš 2002. līdz šodienai.

Daudz Laimes Oriole radošuma jubilejā, novēlam izturību un neizsmeļamu radošomu. Lai skaņa top un tā būda rūc!

“Ayyo visām manām hip hop'a galvām!

Ir prieks paziņot, ka šī ir karstākā hip-hop vasara kādu piedzīvojumam. Oriole šogad aprit 20 gadi kopš taisa bītus un par godu tam, tiks izdoti bītteipi trīs daļās ar skaņdarbiem no 2002. gada. Oriole ir cītīgi krājis un saglabājis, cik vien tas ir bijis iespējams, diskos, fleškās, visus savus darbus no 2002. gada un atlasījis savus mīļākos, iespējams, labākos darbus

kopš strādā ar skaņu.

Visi bīti ir veidoti uz FL Studio programmatūras, no vecākās versijas, līdz jaunākajai. Tika izmantoti sempli, bungu cilpas, iespēlētas bungu sekcijas, iespēlēti akordi izmantojot VST plaginus un analogos/digitālos sintezatorus.

Oriole par šo veikumum ir ļoti priecīgs un pateicīgs, ka šāds projekts vispār ir iespējams. Novēlam Jums patīkamu klausīšanos un izbaudīt laika mašīnas iespējas. Paldies katram par atbalstu un iedvesmu!” - Oriole
Skutelis un balss” - Edvarda Kuka recenzija par Artura Skuteļa albumu “Jā” (Satori)
Wiesulis | LIVE Pieci.lv Gadatirgus
#alexfoxz nomet svaigu EP “Fuego

"Pēdējais EP no #alexfoxz 5 elementu sērijas, neparastā Soul/RnB skanējumā un ar rečitatīviem elementiem.

EP ietver 5 skaņdarbus, kas stāsta par mākslinieka dzīves mīlestības tēmu. EP tika izveidots ar BigFaam Records atbalstu (Apvienotā Karaliste). Īpašs paldies MC Derik (Ausmeņa Records) un BigFaam Records komandai. Albums ir pieejams visās digitālajās platformās." - #alexfoxz


Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info kas tev ir svarīgs, tad droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

hhnolv@gmail.com


Vēlies atbalstīt projektu finansiāli, tādā veidā ieliekot savu artavu projekta tālākā attīstībā. To vari izdarīt ar ziedojumu projekta PayPal kontā:


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!

Comments


bottom of page