top of page

25. un 26. nedēļas atskats

Reperu vasara uzņem apgriezienus tā pa konkrēto. Ja šim visam varētu pieslēgt kādu elektrības ģeneratoru, tad tiku saražotas tādas jaudas, ka varētu izgaismot visus tumšākos Latvijas kaktus un pakšus. Tik uz augšu māsas un brāļi!

25. nedēļa


24. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Nelietis - Pilsētas rēgs


2.vieta

BDM x Punkts uz I - Vārdi


3.vieta

3PK artis - piecpadsmitais jūnijs 224. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Thomas Haze - Unfinished Business


2.vieta

Drip Cream - Nëtflix and Chill


3.vieta

Menaco Beats - Super Gremlin

25. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’āSkanējuma paraugstunda. rolanda če albuma “visurgājējs” recenzija.
m1lly nomet singlu paku “feat sezona”, no jūlija beigās gaidāmā albuma “feat sezona”.

Feat sezona albums tiks publicēts 27.07.22.

3 no 13 skaņdarbiem, no albuma jau pieejami tagad, kā neliels ieskats no gaidāmā albuma. Tie ir “kosmosa”, “sanemu paku”, “toxic waste”. Albumu 100% producējis NiklāvZ un ARTwork no Kristapa Jansona. Salūts viņiem par ieguldīto darbu!

Albumā akcents tiek likts uz flowiem kurus ieskauj melodijas. Katrs skaņdarbs ir kā neliels ieskats manā pasaulē!” - m1lly


26. nedēļa


25. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

GRD - Vieta sirdī


2.vieta

Uzeens - Nelauzi Galvu


3.vieta

Packman - Bloku Mārketings25. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Udes Beats - Super


2.vieta

ZIƎMELS - Solstice


3.vieta

-juiccL - dopeassshit
26. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Pauls Špakovskis nomet albumu “Plikpaura Hronikas

Plikpaura hronikas ir skarbs ieskats manā, mazā Paula, dzīvē. Ballītes, sievietes, skarbā dzīve. Pieskaros savai bērnībai, ko esmu izjutis, ko esmu redzējis.

Ja iepriekšejos projektos man ir bijis bail uzsākt sarunas par savas dzīves tēmām vairāk kā dažos vārdos, tad tagad laiks ķēdes mest nost. Vienmēr biju malā stāvētājs, kas gribējis daudz pateikt, tādēļ tagad atļaušos nostāties pie mikrofona un neaicināti arī pateikt, ko es īstenība domāju. Godīgs, spēcīgs, skaists. Tāds pats kā es. Turpinu nekautrēties teikt kā ir, turpinu kāpt ārā no rāmjiem. Arī muzikālais pavadijums, lai arī ne apzināti, seko līdzi tādam Oldhead tendencēm.

Albumā viesmākslinieku nav. Albums tapis pēdējā gada laikā, bet dažas dziesmas varētu datēt arī vēl tālāk. Ieraksti veikti un apstrādāti mana paša mājās, bet masterus veica Svēte. Albuma coverart tapis pateicos Aleksandam Mītiņam” - Pauls Špakovskis

Saruna ar Paulu Špakovski interneta žurnālā “Spēlēt Magazine”
I MEAN LOVE nomet minialbumu “rozaa kraasa

4 dziesmu EP “rozaa kraasa”, producents un mix/master Kristaps Hļevickis (reflx).

Abi ar Kristapu gribējām radīt kaut ko jaunu, kaut ko, kas vēl zīmīgāk kā iepriekš atstātu I MEAN LOVE parakstu. Un zinu, ka mums tas izdevās, jo dziesmas nevar ielikt zem viena, konkrēta muzikālā žanra, bet dzird un jūt, ka tas ir I MEAN LOVE” - I MEAN LOVE
Turpinot veidot un attīstīt sarunu / podkastu formātu mūsu projekta ietvaros, esam sarūpējuši jaunu epizodi. Šīs sarunas viesis Kjuumanis, saruna par repa aizsākumiem, 371, Prospektiem, jauno albumu "Vēl Smaragdā" un vēl šo to...
Neliels atskats un pāris aizritējušās nedēļas pasākumiem, kuri tapa sadarbībā ar shotbycg un Ghetto Games.


29. Jūnijā KK fon Stricka villā notika Edavārdi solo koncerts ar dažādiem pavērsieniem.

Kā piemēru varu minēt, nedzīvojot Rīgā un aizbraucot tikai fotogrāfēšanas lietās vienmēr parādās laikapstākļu maiņa, kas notika arī šajā dienā uz īsu laiku, bet pēc mazām lietus pilēm koncerts uzkarsēja tautu pūli līdz maksimumam. Kā arī pats koncerts bija labi pārdomāts un noproducēts, kā piemēru var teikt nevis tikai jaunāko relīzes “Let’s Blake” pirmo dzīvo performanci, bet arī vecāku skaņdarbu, kā “Ceļazīmes ir domātas šoferiem”

skaitīšanu, kur pūlis kliedza katru vārdu līdzi. Ironiski, jo šo dziesmu cik esmu bijis Edavārdi koncertos, biju dzirdējis pirmo reizi.

Edavārdi bija ne tikai viens uz skatuves, visu koncertu viņam palīdzēja backvokālistes Linda Rušenice un Una Daniela Aizgale, kā arī pie pults darbojās NiklāvZ. Lielākoties apmeklējot koncertus, vienmēr vēlos kādu viesi, kas tieši uz beigām sāktu parādīties. Uz skatuves kāpa gan Kristīne Prauliņa, gan ansis. Koncerts bija riktīgs uguns, bet gribējās vairāk viesus, ņemot vērā Edavārdi projektus, kā Singapūras Satīns vai PKI, vai arī MM sadarbības.

Atskata un foto autors: shotbycg (instagram)
Sākoties ikvasaras Ghetto Games sezonai, nu jau! vienpadsmito gadu, paralēti dažādu sporta aktivitātēm notiek brīvrunu battls “Štuka par Bazaru”.

Šis gads izcēlās ar to, ka izteikti varēja just paaudžu maiņu battlu ārēnā, kas piedeva visam pasākumam lielu svaiguma devu un spraigumu cīņās, to visu spēcīgi papildināja atbalstītāju pūlis, kas stabili sasniedza 1000 pasākuma vērotājus uz vietas.

Šinī sakarā MEGA LIELS SALŪTS organizatoriem un pasākuma vadītājiem, jo bez viņu pūliņiem un milzīgā darba, šis pasākums nebūtu sasniedzis to līmeni, kur pašlaik atrodas. SALŪTS GHETTO GAMES komandai!

Nedaudz pašu pasākumu.

Uz šī gada battla arēnas kāpa - Zirnis, JeeKaa, kurš aizvietoja E.V. veselības sarežģījumu dēļ, Burlax, Trippy Marks, Kuka, Ryuma, TeniSwami un Baumis.

Žūriju šogad veidoja - Kurts, Idus Abra un Edavārdi.

Battls sākās ar sava veida reprezentu un turpinājās ar dažādiem uzdevumiem, kas mūs aizveda līdz finālam, kur norisinājās patiesa brīvrunu cīņa ar papildraundu, tā nosakot, ka šī gada uzvarētājs ir Zirnis.

Patīkami bija vērot, ka arī jaunie turēja līmeni un brīžiem pat lika veterāniem iesvīst, lai nezaudētu punktus.

Patiess prieks bija redzēt (BEIDZOT!) battlā meiteni - Kuka no Liepājas, kas neskatoties un manāmo satraukumu, ātri adoptējās un brīžiem lika džekiem mizā konkrēti, tā nopelnot skatītāju un EHR simpātiju balvu.

Cerēsim, ka Kuka būs iedrošinājusi arī citas meitenes un nākošajos battlos pa mizu liks ne viena vien meitene.

Ja kas, nākamie battli ir paredzēti 9.jūlijā Valmierā, bet 22.jūlijā Venstpilī. Esi tuvumā, aizej. Tas ir to vērts.

Atskata autors: Ivo (HIP-HOP no LV)

Foto autori: Alex Puskins un Inna Zaharova (Ghetto Games)
Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info kas tev ir svarīgs, tad droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

hhnolv@gmail.com


Vēlies atbalstīt projektu finansiāli, tādā veidā ieliekot savu artavu projekta tālākā attīstībā. To vari izdarīt ar ziedojumu projekta PayPal kontā:


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!

Comentarios


bottom of page