top of page

13. un 14. nedēļas atskats

Te bija un vairs nav - tā varētu nodefinēt laiku, kas pazuda kopš pēdējā atskata.

Lai nu kā, bet esam piesēduši un apkopojuši mums piefiksētos Latvijas Hip-Hop’a notikumus šo divu nedēļu laikā.


Tikai pirms ķeramies tam visam klāt, gribētos atgādināt un novēlēt - esiet modri, skaidru prātu, pieskatiet savus līdzcilvēkus, veselību un izturību. Turās un tikai uz augšu.

13. nedēļa


12. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

March - Tha Bestest


2.vieta

galeniex x chefiirs - Rokas nost


3.vieta

z0diaks x graafs - Nakti12. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Mvgnuwmusic - Shiva


2.vieta

Beat Macheen - Heavy Purple


3.vieta

GOONBERG BEATZ - Bye Baby

13. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Virtuve bez kāposta” laiž gaisā otro un garšīgo sezonu. Kā 1. epizodes viesis šoreiz bija xantikvariāts un uzmontēja šo to interesanti garšīgu...
ODS intervijas / sarunas par jauno albumu “Nestāsti Mammai” un vēl šo to…


TVNET intervija: https://ej.uz/ODS_TVNET


Arī mums izdevās saorganizēt sarunu epizodi ar ODS.

Sarunas ieraksts veikts attālināti, ar Instagram mobīlās aplikācijas starpniecību un brīžiem ir nelieli skaņas kropļojumi.
NiklāvZ tupina apkopot agrāk izdotos un producētos bītus, un izdod nu jau trešo bītteipa daļu “SELECTED WORKS III / VI
Jauna seja scēnā - Flovs piedāvā debijas relīzi “Flova Mistika

“Es esmu Emīls, jeb Flovs, varētu teikt, nupat, nupat izlaidu savu jauno, jau ilgi tapušo projektu “Flova Mistika”. Albumu jau sāku taisīt pirms aptuveni 2-3 gadiem, kuru starpā izlaidu “Aizmirstās Relīzes” Soundcloud, priekš manis tas bija kā tāds “Song-dump” albums, gribēju izlaist dziesmas, kurām vairs negribēju vai nevarēju ķerties klāt un pabeigt, un sākt “Flova Mistiku” no 0, no baltas lapas. Tā arī neviena no vecajām dziesmām netika iekļauta albumā, visas šobrīd iekļautās dziesmas ir tapušas pēdējā gada laikā, atskaitot pēdējo dziesmu - “Flova Mistika”, no kuras arī izdīga viss pārējais albums.

Tā kā mūzika ar laiku, man, ir kļuvusi vairāk par hobiju (vismaz līdz šim brīdim), nevis ilgtermiņa plānu, ar kuru nopelnīt, vienu brīdi pat likās, ka “Flova Mistika” tiks atcelta un mūžīgi paliks stāvam manos folderīšos un neredzēs dienasgaismu, bet pateicoties manam labam draugam Kristeram, jeb “neko, mazs”, un viņa palīdzībai, esam nonākuši šeit un mani tas dara ārkārtīgi laimīgu, varu beidzot parādīt savu mākslu arī citiem. “neko, mazs” ir piedalījies un palīdzējis sarakstīt vai iedvesmot mani neskaitāmas dziesmas sarakstīt, vai pabeigt, tāpēc arī viņa balss ir otrā biežāk dzirdamā balss šajā albumā.


Vairāk par albumu - No sākuma pat nedomāju kā albums izklausīsies kopumā, veidoju katrai dziesmai savu unikālu tēmu, kura, protams, izriet no tā brīža emocijām. Vēlāk, saliekot visas dziesmas kopā, sāka veidoties aptuvena bilde. Albuma pirmā puse ir dziesmas, kuras varētu teikt visas ir “for fun”, spontānas, skaļas, sprāgstošas, bet man tuvas pie sirds. Otrā puse ir nedaudz savādāka, mierīgākas, melodiskākas dziesmas, tas viss tā sakrita, bet sakrita perfekti, bez šaubām, otrā puse ir man pašam mīļākās dziesmas. Par dziesmu nozīmi un “atšifrējumu” es nevēlos daudz runāt, jo vienmēr esmu gribējis, lai katrs klausītājs manā mūzikā atrod mani pats vai pati un varbūt arī mazu daļiņu sevis pa ceļam. “Kamēr būs kāds, kuram mana mūzika iekšā atmodinās emocijas, iedvesmos, palīdzēs vai jebkādā citā formātā būs svēta, es vienmēr turpināšu rakstīt priekš tiem cilvēkiem!” Šis teikums, mani ir motivējis pabeigt šo albumu godam. Labi, būsim godīgi, tā sajūta iekšā, kad pabeidz kādu muzikālo gabalu vai projektu ir nepārspējama, tai dzenos pakaļ vairāk nekā kaut kādiem materiāliem labumiem, ko šis var ienest un labi, ka tā. Manuprāt, kad “maiss” degungalā karājas un tas ir viss, kas dzīvē ir svarīgs, tādu cilvēku mūziku paliek garlaicīgi klausīties, tapēc saku uzreiz, “Flova Mistika” ir 100% mīlas vēstule mūzikas mākslai, rakstīta ar manām augstākajām spējām un izpildījumu ritmā, vārdos un pavadījumā, nekas komerciāls, tīra mīlestība pret mākslu.


Jau pamatskolā sākās mana interese par mūziku un tās veidošanu, laikam jau tajā laikā vienkārši gribējās kaut kā salīdzināties un mēģināt būt kā maniem repa elkiem, piemēram visi “PKI” džeki, Ozols, Gustavo un protams citi. Sākot nodarboties ar šo, es nevaru teikt, ka kaut ko vispār no mūzikas teorijas, ritmiem vai rīmēm, viss ko es zinu, viss ko esmu radījis ir nācis naturāli, ar darbu un ļoti lielu vēlmi darīt. Ja pareizi atminos,tas bija 2017. gads, kad pirmo reizi atvēru FL Studio, ir pagājis ilgs laiks un tagad 2022. gadā mani beidzot apmierina manas mūzikas kvalitātes līmenis, kas ir pietiekoši, lai to palaistu “Flova Mistiku” pasaulē.” - tā Emīls/Flovs par savu albumu “Flova Mistika”

14. nedēļa


13. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

DISTXRD - Elevated


2.vieta

Nelietis - Aizliegtais auglis


3.vieta

EikshO - Vērtīgs13. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

SINTL PROD - Lo Fi beat


2.vieta

Menaco Beats - Don't Get Hit


3.vieta

Marex - Dreams
14. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Turpinot aizsākto akciju “Latviešu reps pret karu Ukrainā”, reperi bija noorganizējuši izsoli, papildus ziedojumiem Ukrainas atbalstam. Izsolē dalību ņēma: Arturs Skutelis, Arstarulsmirus, Bārda, BDM, Brīvrunu Projekts, Edavārdi, Ginger Mane, Kurts, Ozols, Pionieris, Prusax, R.2.R.S., Reinšteins, Singapūras Satīns un VIŅA, piedāvājot dažādas ekskluzīvas latviešu reperu lietas un priekšmetus.

Kopā izsoles laikā tika savākti 2611€

Atgādinām, ka Ukrainas atbalstam joprojām ir iespēja ziedot, zvanot uz tālruni 9000 6086 (maksa par zvanu 1.42 eiro) vai ZIEDOT.LV.

Kā arī var piedalīties citās izsolēs, tādā veidā atbalstot Ukrainas cilvēkus https://ukrainascilvekiem.lv/
Mazirbe izziņo jaunā albuma “Pāķis brīvsolī” izdošanas datumu un nomet singlu balsošanai radio SWH “Priekšnams”.

Aizej un nobalso arī tu: https://ej.uz/MazirbeSWH
Bītteips no Slīmests Slaists - Cosmic Explosions (Quarantine Experiments Vol 1.)Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info kas tev ir svarīgs, tad droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

hhnolv@gmail.com


Vēlies atbalstīt projektu finansiāli, tādā veidā ieliekot savu artavu projekta tālākā attīstībā. To vari izdarīt ar ziedojumu projekta PayPal kontā:


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!

コメント


bottom of page