top of page

42. un 43. nedēļas atskats

Lai vai cik un kādas drūmas zīmes ir savilcis šis laiks uz mūsu ikdienām, tam nevajadzētu būt īstajam iemeslam, lai nedarītu sev tīkamas lietas. Ieslēdzot fonā “MKH41 - Sistema”, esam pieķērušies un apkopojuši, nu jau ierasti aizritējušo divu nedēļu atskatu. Ko lai saka? Kopbilde patīkama un rāda pozitīvas zīmes, liekot noprast, ka ar kultūru viss kārtībā un tā turpina savu attīstības ceļu.

Pirms ķeramies klāt atskatam un to topiem, vēlamies no visas sirds visiem novēlēt izturību un veselību, pieskatiet sevi un savus līdzcilvēkus. Turās!

42. nedēļa


41. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

At94 x Nelietis - Bez Intro


2.vieta

Fakts - GUAP


3.vieta

tomijs - 131241. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Panama - Trenches


2.vieta

Pre'set - SBE


3.vieta

At94 - Tedddy
42. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā

KIWIE turpina cept monstru NFT kolekciju. Šoriez visas aktivitātes notiek tepat kaimiņos, pie broļiem Leišiem. Kā veicās, to visu var noskatīties Lietuvas brauciena KIWIE vlogā.
Paralēli darbam pie jaunā albuma, Arstarulsmirus paviesojās dažos sarunu šovos. Kas un kādas tēmas tika pārcilātas, skaties zem.
Alfyman nomet jaunu albumu. Savu laiku tas prasījis, bet nu beidzot tas mūs ir sasniedzis. Ko lai saka? Neliks vilties nevienu, kas mīl smagas rīmes par tēmām, kas nav ikdienišķo pārdomu tēmu sarakstā, tas viss uzlikts uz sulīgiem boombap bītiem, piedodot veselīgu noskaņu katrai dziesmai. Albums, kurš viennozīmīgi atrod savu vietu “ik pa brīdim jāpaklausās” listē.

“Albums “Dzīves sodrēji” tapis, aptuveni 5-6 gadu periodā, bet aktīvāk, tieši pēdējo divu gadu laikā.

Skanējums ir atbilstošs nosaukumam un tas pats attiecināms uz dziesmās dzirdamajām tēmām.

Papildus ir vairāki kopdarbi ar izpildītājiem - Musha un Emīls (101 kilometrs), Bruolāns un ŪGA (MKH41), kā arī Artis, Chuks un Tomijs (3PK). Bet, lai būtu dažādība, ir piesaistīti vairāki beatmakeri - 1S, DJ Valns, Nikita Grapp, Stumbrs, Rozi$ un arī daži bīti no manis paša Alfyman.

Šis albums aizpilda nišu, Latvijas HipHop & Rap arēnā, kas škietami, kādu laiku bija pieklususi, jeb retāk dzirdama. Albumā iekļauti 18 skaņdarbi, kas ierakstīti tipiskā Alfyman noskaņā. Uzsvars ir likts uz klausītāju ar noteiktu dzīves pieredzi un pastāv reāla iespēja, ka šajā albumā paustais, liks aizdomāties vai pat vilkt paralēles ar savu vai kāda līdzcilvēka dzīvi un notikumiem. Protams, neviens netiek nomelnots vai kādam radīts negods, kā arī gandrīz nav dzirdami rupji lamu vārdi (varbūt tikai kādā no kopdarbiem) - valoda manā skatījumā ir krāsaina arī bez tiem. Uztveriet šo kā mākslu, jo tieši tā tas arī ir! Teksti varbūt ir smagi, bet arī patiesi - par dažādiem notikumiem, sajūtām un pieredzi, sapīti dzejā, lai to varētu baudīt ikviens cienītājs.

Tāpēc pagriez skaļāk un krati savu kaklu!” - Alfyman
Ziedu Vija izlaiž albumu “CAW”, tā savā veidā atzīmējot šo samērā produktīvo gadu. Albums ieturēts 100% Ziedu Vijas manierē, neliekot saviem faniem vilties.
Ar debijas albumu “ZUPA” , sevi scēnai piesaka jauna seja - Grainy.

Albumā iekļauti 9 skaņdarbi, kuros ietvertie teksti pieskarās gan lielajām tēmām par attiecībām un pašizaugsmi, gan arī tiek rīmēts par mūziķa ikdienas pārejošām ķibelēm un pārpratumiem, kā arī vēsta par labas izklaides nozīmi Grainy un viņa draugu dzīvē.
DXIVI$$ nomet jaunu bītu paku “Laid Back Relaxed Pt.3
HUNN nomet jaunu relīzi “HANJEI”. Relīze ar dažādu enerģiju un emociju kopumu, kas uzlikts uz sulīgiem bītiem, ļaujot tam visam saplūst vienā pamatīgā mērcē.
Aizvadītājā 42. nedēļā mums bija vairāki jubilāri


Silins Beats

Gacho / Mesa

BnZ (Mistake)

PM2THEAM

Sadly (Atsitiens)


Daudz laimes pagājušajos svētkos!

43. nedēļa


42. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Artuuro Schizo Phrenos x Nelietis - Nemāci Mums


2.vieta

goča - pp


3.vieta

St4rface - Te Mēs Esam Atkal42. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

detwut - you


2.vieta

Pre'set - Sailor


3.vieta

bigdaddyteacha x dynox x vvspipes - moves

43. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’āKamēr Latvijā viss zem lokdauna, tikmēr Polijā tika organizēts breikinga turnīrs “Street Noise”. Uz kuru devās arī mūsu breikeri no Factory Kingz un izcīnot uzvaras 2x2 Bērni U-11 un 2x2 Juniori U-15 grupās, atkārtojot vasaras turnīra panākumus.

Apsveicam ar lieliskajiem panākumiem Edgaru “Dj Edgar” Sūrīti & Iļju “Bandos” Mihailovu, Maratu “Moras” Gatjatulinu & Gļebu “Glebasheet” Zenkovu. Tā tik turēt un uz augšu.
Arī Teacha veiksmīgi izdod albumu “Grand Prix”, iedodot iespēju saviem faniem ieflekstēt tā no visas sirds. Albums pieejams visās straumēšanas platformās.
Jauns HipHopa projekts “Loopout” ar debijas mazalbumu iziet no ierastajiem rāmjiem.

“Brīžiem mēdzam iestrēgt ikdienas rutīnā, darot to, ko mākam darīt nevis to, ko patiešām gribam darīt. Ir nepieciešama pacietība un neatlaidība, lai izaicinātu sevi izdarīt savādāk. “Loopout”nozīmē izraušanos no šī ikdienas riņķa.”

“Loopout” ir mūziķa Kriša Baglā veidots hiphopa projekts angļu valodā. Krišs ir hiphopa apvienības “Rīmdari” dalībnieks. Mazalbumā “Music from Nowhere” ir sešas dziesmas un divās no tām piedalās arī dziedātāja Elizabete Gaile. Ierakstu producēja Reinis Kārkliņš ("Aleja Records").

Mazalbuma tituldziesmai “Welcome to the Game” ir jau nofilmēts videoklips, sadarbībā ar Penthaus, kurš tiks pubilcēt nākošnedēļ. Tajā piedalās vairāki personāži, tai skaitā arī skeitbordists Niklāvs Vētra un basketbolists Arnolds Jānis Krauklis.
DJ Labvēlīgais Crips piedāvā: "Demonu Dienas Mixxx" (Steps & Hotte & xantikvariāts)


Aizvadītājā 43. nedēļā mums bija vairāki jubilāri


DragN

Trench Mafia Locco

Emīls Džoo (101 kilometrs)


Daudz laimes pagājušajos svētkos!
Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info kas tev ir svarīgs, tad droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

hhnolv@gmail.com


Vēlies atbalstīt projektu finansiāli, tādā veidā ieliekot savu artavu projekta tālākā attīstībā. To vari izdarīt ar ziedojumu projekta PayPal kontā:


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!

Comments


bottom of page