top of page

32. un 33. nedēļas atskats

Mierīgi piesēžot, atvelkot elpu, atskatoties uz aizritējušo pēdējo divu nedēļu notikumiem, ar mierīgu sirdi var teikt, ka neskatoties uz šķēršļiem, tas vilciens ar nosaukumu Latvijas HipHop’s ir stabils un stabili turpina iesākto maršrutu.

Pasākumi te, pasākumi tur, spēj tikai visam izsekot līdzi un nokļūt laicīgi, lai izbaudītu un būtu par lieciniekiem tam kā Latvijas HipHop’a, un vispār mūzikas scēnas vēstures pierakstos, ar LIELIEM burtiem tiek ierakstīti datumi un vārdi, kas daudzu atmiņās atstās paliekošas pēdas.

Tā tik turēt un tikai uz augšu brāļi un māsas!Pirms ķeramies pie aizritējušo nedēļu atskatu apskatīšanas, pārskriesim pāri to Dziesmu un Bītu Top’iem.
32. nedēļa


31. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

E.V. - 2.0


2.vieta

Sudrabu Sirds x Sudrabu Aifs - Zēni Grib Patusēt


3.vieta

AHTOXA x Raivo Spoks - Tu Nezini31. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Thomas Haze - Lone Wolf


2.vieta

Platto - Scars


3.vieta

Thomas Haze - Mystical

32. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Noslēdzot diezgan produktīvo vasaru Thomas Haze nomet mūsu ausīm pilnmetrāžas bītupaku “Summer Tape”.
Ar uzkarsētām emocijām un vēl karstākām rīmēm ir noticis Brīvrunu batls “Štuka par bazaru” 2021. Apsveicam Idus Abru ar izcīnītu galveno balvu 1000,-EUR!

Šis jau bija desmitais brīvrunu batls, kas noticis Grīziņkalnā, taču šogad 8 dalībnieki pārsteidza skatītājus, žūriju un pasākuma vadītājus - Renāru Zeltiņu un Antonu Semeņaku ar asprātīgām rīmēm, vārdu atskaņām, atbilstošu flovu, bagātīgu vārdu krājumu, bet pats galvenais - talantu! Visi 8 dalībnieki jau no pirmā uzdevuma demonstrēja ļoti augstu līmeni un paredzēt, kurš netiks nākamājā kārtā, bija neiespējami.

Renārs Zeltiņš par šī gada batlu savā instagram kontā raksta: “Neticami, bet tas bija labākais batls ever. Esmu vadījis gandrīz visus frīstailus šo gadu laikā un šķita, ka ir grūti likt man brīnīties vēl vairāk. Ir sasniegts kosmiski utopisks līmenis, kurā šķiet, ka tas, ko redzi un dzirdi ir virtuāla hologramma.”

Apsveicam Idus Abru ar trešo uzvaru un iegūto uzvarētāja titulu Brīvrunu batlā “Štuka par bazaru”. Noteikti jāpiemin 2.vietas ieguvējs, kas tikai pāris punktu attālumā bija no Abras - jaunais talants Wiesulis (Bruno Jānis Skrastiņš). Jāizceļ arī pārējie dalībnieki, kas ar savu sniegumu pierādīja, ka brīvrunu repam ir nākotne Latvijā, - Burlax, Zirnis, E.V., Sniegs, Trippy Marks un TeniSwami. Aplausi Jums!

Paldies lieliskajai žūrijai - Arstarulsmirus, Skutelim un Ozolam.

Un protams liels paldies visiem skatītājiem, kas ieradās.

Tiekamies jau nākamajos pasākumos Grīziņkalnā. Vasara vēl nav beigusies!

Seko līdzi Ghetto Games sociālajiem tīkliem un uzzini jaunumus pirmais.
Aizvadītājā 32. nedēļā mums bija vairāki jubilāri


EXPSR

trakaMelodija

rolands če

NiklāvZ

Ivory Beats

Bush

Fiņķis


Daudz laimes Jums pagājušajos svētkos!

33. nedēļa


32. nedēļas TOP3 Dziesmas


1.vieta

Rihards Šmits x Šaks - Kad Nav Neviena


2.vieta

ДИС - Voice


3.vieta

Dee.Three x Nezināmā - Sapņi Pazūd32. nedēļas TOP3 Bīti


1.vieta

Silins Beats x JONNYWOOD - Misunderstood


2.vieta

Purple Six Beats - Serenade


3.vieta

GOONBERG BEATZ - Still Will Kill
33. nedēļas notikumu atskats Latvijas Hip-Hop’ā
Edavārdi paskaidro, cik viegli Latvijā ir savākt neapmierinātu vēlētāju atbalstu un daudz citu atklāsmju improvizētajā Pāļa Bazara virtuvē.
PiecasKartes ar $ourJ Grobiņā.

$ourJ, īstajā vārdā Artūrs Jaunzemis, stāsta, ka "es nebūtu tāds, kāds es esmu šobrīd, ja es nebūtu dzīvojis Grobiņā". To pierāda arī tas, cik ļoti šī pilsēta atspoguļojas viņa dziesmu vārdos: "Šī ir tā upe, kur mēs peldamies ar savu draugu vasarā pa naktīm, un tas ir pieminēts arī dziesmā “Draugs mans“. Tie vārdi "[..] peldam pa upi smieklu asarās" ir šeit."

https://ej.uz/grobinu te atradīsi saiti uz karti, ar ko pats vari doties izpētīt šiko Grobiņu un varbūt pat satikt $ourJ skeitparkā.
DXIVI$$ nomet svaigu bītteipu “Deadly Friends Mix Vol 2”, atgādinot, ka nav pazudis, tikai nedaudz atpūtās.
Izrepot no alām zvērus.

Ulda Rudaka intervija ar ansi, īsi pirms LIELĀ koncerta Mežaparka Zaļajā teātri.


Aizvadītājā 33. nedēļā mums bija vairāki jubilāri


Mazirbe

Rassel Person

Misters


Daudz laimes Jums pagājušajos svētkos!
Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info kas tev ir svarīgs, tad droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

hhnolv@gmail.com


Vēlies atbalstīt projektu finansiāli, tādā veidā ieliekot savu artavu projekta tālākā attīstībā. To vari izdarīt ar ziedojumu projekta PayPal kontā:


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!

Comments


bottom of page