top of page

52. nedēļas atskats

Aizvadīta svētku nedēļa. Mūziķiem šis ir bijis ļoti produktīvs un ražīgs laiks. Ir bijuši Ziemassvētku pārsteigumi, attālināta kopā būšana un daudz pozitīvu emociju. Ar nepacietību gaidam Jauno gadu un ceram, ka arī tas būs tik pat radoši bagāts un ražīgs kā šis, iespējams, pat ražīgāks.

Tikmēr aplūkosim kas noticis un piefiksējies šajā aizgājušajā nedēļā.
Jaunākās dziesmas


Kreisais Krasts - Pacel rokas


Teacha - Liels Maiss


NOAH X - Butterflies


daaguchii - vāģis


Triakiru - Фрик Из Югла Худ


E.V. - Slavas Dziesma


Pafs - Vispār


Gans, Kapteinis Reinis, Mušmire, Bobijs Varenais Šāvējs - Tik Tak


Burlaks pied. Nātre - Rindu pietiek dienām


KKarlix 82 - Starp mums pied. Una - Luīze


Medusmeistars - Sadzērām


Medusmeistars - Grami


Medusmeistars - Īsi Sakot


TALA & PAULA - Tavs Ceļš


Šaks - Brīvruna par īstu mīlestību


Nelietis - Nekas traks


Rassel Person - ДЕД


Cunami - 1 (feat. I MEAN LOVE)


Amanito - Man Tevi Nevajag (feat. DnA & Wady)


O G Soul Music Corp (Bastard) - Лабиринт


Mazzars ft. Grafomāns - Atspulgs


Shadow Man - Упадочный Стиль (Cuts by DJ Crashfader Dee)


Rafiks X Apons X Skema X Durklis - Otrā Diena
Jaunākie bīti


Edis Beats - Remarkable


Teacha - What It Do


Beat Macheen - Water AFK


BONIFACIUS - Lo - Fi stuff


Teacha - In My Head


Webby - Warning


Edis Beats - Task


JIRGENSONS feat gerah - Falling


Pre'set - U kno


Kruminsh Beats - Loco


YeahGor - Dark Underground Rap Beat Boom Bap Hip Hop Instrumental


thundaa x Webby - Vip


Teacha & Michael Fournier - Ready


Edis Beats - Summer


SINTL PROD. - Jazzy Fuzzy


Pre'set - Yah


BeatGoon - Classy


Teacha - The Crown


Edis Beats - Noxious


Kruminsh Beats - Serious


Edis Beats - Aurora


Oporio - Empty


Pre'set - C U Soon


Thomas Haze - Hood Creep


Edis Beats - ZigZag


Rupucs - Pyrex Whippa x Yung Mal type beat


Kruminsh Beats - Pain


Teacha - No Kizzy


Edis Beats - 2021 Vision


Pre'set - Coast


Boombap Smoove - Nu Clear Bap


PANAMA - On My Mind


Teacha - Freezer


Mvgnuwmusic - Sharingan


Edis Beats - Storm
Citi jaunumi


MC Ras un bītmeikeris Kviesis izdod kopīgu albumu zem projekta nosaukuma "Pafs" ar albuma nosaukumu "369".

MC Ras ir tekstu autors, Kviesis ir bītu autors. Kvieša vārds radošajā nozarē vēl nav izskanējis, tādēļ šī ir pirmā iespēja klausītājiem novērtēt viņa prasmes.

Pavisam neparasta ir MC Ras izvēlētā pieeja albumā iesaistīt dalībniekus no dzimtās pilsētas – Jelgavas. Tam ir savā ziņā sentimentāla nozīme, jo viņš pats šai pilsētā ir uzaudzis, turklāt mākslinieks šādi vēlas apliecināt, ka Rīga nav Latvijas centrs, vismaz ne viņa dzīvē.

"Pēc talanta nav tālu jāmeklē," saka MC Ras. "Bieži neaizdomājamies, cik radoši un prasmīgi ir mums apkārt esošie, tuvākie cilvēki, bet viņi paliek kā sabiedrības pelēkā masa. Ir vajadzīgs kāds, kurš novērtē un notic tavām spējām."

Darbs ar albumu sākts 2019. gada septembrī, īsi pēc tam, kad iznāca repera Prusax albums “A+”, kas savā ziņā kalpoja kā katalizators. MC Ras par to saka: "Nav tā, ka “A+” albums mani motivēja – es vienmēr noklausos visu jauno, kas iznāk gan Latvijā, gan ārpus tās, bet pēc noklausīšanās mans pacietības mērs bija pilns un gribējās pašam šo to pateikt drosmīgā veidā." Kāpēc “369”? MC Ras nedod tiešu atbildi.

Vairākās dziesmās ar flautu, savu balsi, basģitāru un ģitāru piedalās Miks Vilnis, vairāk pazīstams kā rokgrupas Tape Electro dalībnieks, kā arī čelliste Madara Fogelmane un saksofonists Artūrs Sebris. Skaņdarba "Šūpo" mūzikas autors ir NiklāvZ (Niklāvs Sekačs) un līdzautors – Kviesis. Megija Korkla radīja albuma vāka vizuālo noformējumu. Fakts (Jānis Šmēdiņš) veica visus ieraksta un pēcapstrādes procesus studijā Prime Time Records.

Pirmais singls ar nosaukumu "Vispār" tika publicēts 2020. gada 20. aprīlī.

MC Ras ir viens no četriem hiphopa grupas “Augša” dalībniekiem. 2015. gadā grupai iznāca albums “Troksnis no bēniņiem”, kas tika nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons” kategorijā “Hiphopa mūzikas albums”. Ar pseidonīmu MC Ras mūziķis debitēja savā miksteipā “Pacietības mērlente Vol. 1” 2017. gadā, un pēc gada sekoja otrs miksteips – “Pacietības mērlente Vol. 2: Meško kapričo”.
Labdarības maratona “Dod pieci! 2020” 152 stundu garā tiešraide ir noslēgusies. Ziedojumu apjoms, lai palīdzētu cilvēkiem, kas cieš no vardarbības ģimenē, pēdējā dienā sasniedza 402 065 eiro. Ziedot "ziedot.lv" mājaslapā iespējams līdz 10. janvārim.

Visi labdarības maratonā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti "Ziedot.lv" ātrās reaģēšanas jeb krīzes fondam, lai palīdzētu cilvēkiem, kuri vēlas izkļūt no vardarbības ģimenē un nodrošinātu viņiem atbalstu akūtu un neatliekamu situāciju risināšanai – īslaicīgai pajumtei, medicīniskai palīdzībai un ekspertīžu apmaksai, ēdienam, transportam, mentoram, kurš cietušajiem sniedz palīdzību situācijas risināšanā un citiem.

Maratona ietvaros “Dod pieci” stikla studijā paviesojās ar Latvijas Hip-Hop’a mākslinieki, lai pārrunātu kādu tēmu, izpildīt kādu dziesmu un iedrošināt cilvēkus līdzdarboties. Arī mūsu komanda pievienojās ziedojot ar dziesmu starpniecību. Brīvrunu projekts


Arstarulsmirus


Kreisais Krasts


Evija Smagare un Artūrs Jenots


ŪGA


ReQi


Paldies visiem ziedotājiem!

DOD PIECI! komanda
Šis gads Ozolam bija jaudīgs visās frontēs (vismaz tā liekas), jaudīgs albums, jaudīga koncertu sērija, jaudīga fanu apģērbu un aksesuāru sērija un jaudīgs gadu noslēdzošs video. Visu cieņu!

Neliels video ieskats kā tapa Ozols un rolands če - 1000 km dziesmas video. YAUDA!
Jauna epizode "Stīvais ar Zuti" un kā viesis šoreiz ir Steps. Parunāja par lietām kas ietekmējušas Stepa dzīvi, attieksmi pret procesiem un notikumiem un daudz ko citu vēl.
HUNN, Bertram$ un keiwayy jeb UZ PAUZES nomet savu singlu trīspaku.

“Pēc Melnas supras un aizvadītā waterfest cilvēkiem bija vēlme redzēt vēl līdzīgus kopdarbus, kā sakarā tapa mazais tape un kolektīvs uz pauzes” - UZ PAUZES
MESA sveicot mūs visus Ziemassvētkos deva iespēju noskatīties 14. februāra koncerta "PAR MUMS" ierakstu Arēnā Rīga. Kuram starpcitu bija izpārdotas visas biļetes labu laiku pirms koncerta. Paldies MESA par šo lielisko iespēju noskatīties šo koncertu.
Nedaudz svētku miksa no DJ VALNS
Mums bija tā ekskluzīvā iespēja pieslēgties Ziemassvētku GALA Zoom zvanam ar ansi un Līvu. Fantastisks vakars.

Neskatoties uz to, ka katrs atradāmies savās mājās, kopības sajūta bija garantēta. Katram bija iespēja aprunāties, piedalīties dzejoļu konkursiņā, parādīt savu Ziemassvētku eglīti un kopīgā korī apvienoties Ziemassvētku dziesmu dziedāšanai. Vakars tika aizvaidīts ģimeniskā svētku noskaņā, kas šajā laikā mums visiem trūka. Iepazināmies ar sunīšiem, kaķīšiem un svētku stāstiem.

Paldies ansim un Līvai par mūsu visu uzņemšanu un zvana saorganižēšanu, tas bija superīgs un neaizmirstams vakars. Cerību pilni gaidam Jauno gadu, cerams, tas atnesīs vēl vienu Zoom zvana pasākumu.
Aizvadītājā nedēļā mums bija viens jubilārs


Sandis

Daudz laimes Tev pagājušajos svētkos!
Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info

kas tev ir svarīgs, tad droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!

Comentarios


bottom of page