top of page

50. nedēļas atskats

Aizvadīts vēl viens adventes vakars un cik tur vairs palicis līdz Ziemassvētkiem. Un vēl priekšā arī Jaunais Gads. Šis pirmssvētku laiks ir pilns miera un sveču gaismas, pilns ar siltumu. Aizvadītā nedēļa pavadīta uz mierīgas nots, tikai ne mūzikālā ziņā, muzikāli piepildīta un aizraujoša, pārsteigumus sniedza katru dienu, piegādājot mums dziesmas, bītus un unikālus video.

Liels PALDIES visiem, kas rada, miksē, māsterē, filmē utt., bez jums nebūtu šo ierakstu un sarakstu, ko apkopojam ar jūsu sūtīto iedvesmu.

Laiks aplūkot, ko labu mums nodevuši mūziķi šajā nedēļā.
Jaunākās dziesmas


E.V. - Out Of Focus


Tranquil - Sex Grunge Lysergyne


Nico Northï - Layers of Drip


o d s - she wanted some benzins, but all i had was gaaze (i am lactose intolerant) freestyle


DzhaHaze - Плавно


Человек Тени feat. YeahGor - И Всё


BEZOBEAD - Речь о 7я


Kurzeme x Gendalfs - Kara Sauciens


DAAGUCHII x ODS - RĪMĒ AR ŽETONU


Štira - veltījumsenerdžīdrinkam


Rīmdari - Uguns Pied. Baiba Bite


SourJ - Atpakaļ skolā ft. Grafomāns


Alfyman - Nedaudz repčika (rap stafete #3)


UZ PAUZES - Džins (HUNN, BERTRAM$, KEIWAYY)


PagastaPuika - Viņa / Mīlestība


Maru Skorpions - Vakarēdiens


Maru Skorpions - Gabals Manu Domu


Maru Skorpions - Brīnums


K R I K S I H - Ķeru Vilni


TuZz Man & Shadow Man - Рифмы Заряжены


Carlos - Nevienu Vien Soli
Jaunākie bīti


thundaa x Teacha - Get Smoked


Mimicus Type Beat - Disneyland


Mimicus Type Beat - Tik Tak


PANAMA - Southside


Edis Beats - Finale


stanic - answers


Teacha & thundaa - Friends & Family


thundaa - 1995


314 - F... Politics


413 - Hang up


Teacha - Riddles


Webby - Rodeo


Edis Beats - Swish


At94 - MD


Elgrounde - Dynamic


Thomas Haze - You Better Be Scared


Teacha - The Vault


PANAMA - Amnesia


Webby - Python


Edis Beats - Late Nights


thundaa - Runaway


XidentBeatz - MY DEMONS


BLXNKTAPE - Life through lens


Teacha - Medusa


DemoStar - Lycan


kriss beats - chill study beat


Edis Beats - Fight


Webby - Shade


Hatish - Patterns


Bubble Grime - MK


thundaa x Teacha - Back 2 Earth


Elgrounde & Sku - Backstage


PANAMA - Loudpack


Teacha - Super


Edis Beats - Good Times


Webby - Hate


Pre'set - Palms


Mvgnuwmusic - VNUBIS


Platto - WYOMING


Teacha - Going Crazy


Edis Beats - Deal


stanic - december


Boombap Smoove - Levels


Pre'set - Click


Thomas Haze - King Of Darkness


thundaa - Hall of Fame


Teacha - Kick It


Platto - PURGE


Edis Beats - Commit
Citi jaunumi


MC Ras, apvienības "Augša" dalībnieks, izdod mūzikas videoklipu "Kodekss".

Videoklipam ir četras daļas, kas tēlainā veidā attēlo paša mākslinieka dzīves gājumu, padarot to par sava veida dokumentālo īsfilmu.

Jāpiebilst, ka izmantotos bītus ir veidojuši vairāki Latvijas pavadījuma autori jeb bītmeikeri – 181h (Kārlis Kolmanis), PRGMAT (Kristaps Skroderis), Kviesis (Deivids Kviesis) un NiklāvZ (Niklāvs Sekačs).

MC Ras ir labu laiku darbojies hiphopa kultūras nozarē, iegūstot atpazīstamību, darbojoties apvienībā "Augša", kas 2015. gadā izdeva savu debijas albumu "Troksnis no bēniņiem". Pēc tam MC Ras savu darbību turpināja individuāli, ierakstot divus albumus, izmantojot atpazīstamus bītus.

Pirmais miksteips iznāca ar nosaukumu "Pacietības mērlente Vol. 1" (2017), savukārt otrais - "Pacietības mērlente Vol. 2: Meško kapričo" (2018).

Videoklipa "Kodekss" režisori ir MC Ras, Jānis Jēkabsons un Toms Markovs, VFX mākslinieks - Toms Markovs, operators - Jānis Jēkabsons, montāža - Jānis Jēkabsons un Toms Markovs, SFX mākslinieks - Jānis Jēkabsons, kostīmu māksliniece - Olga Volkova (Volkova Accessories), vizāžistes - Agnese Anstrāte Gailīte un Salome Rēdmane.
Šajā Pāļa Bazars epizodē viesos bija Jāņa draugs un kolēģis no grupas “Singapūras Satīns” - Kristaps Strūbergs jeb SU$HI TAKEØUT. Nedaudz pacilāja dzērienu traukus un dažādas vairāk vai mazāk aktuālas tēmas, kuras pacilā virtuvē pie galda, attiecīgajā dvēseles stāvoklī.
Kontraflovs izdod, kā viņi paši saka malbumu (albuma & miksteipa apvienojums) “FOKUS POKUS 2000”. Saturā ieliekot sarkasmu, ironiju, bezkaunību un savu vulgaritāti Kontraflova gaumē.

“Šis mūzikas projekts ir kā audio multfilma pilngadīgai auditorijai. Pirms SSB, pirms PPTKD albuma un miksteipu sērijām, pirms Rajona Memuāriem, Fokus Pokus 2000 ir pritons, kurā piedzima Kontraflovs. No tusiņiem un orģijām Teikas sirdī līdz Juglai un atpkaļ līdz centra dzīvokļiem, no dzerstiņiem pamestās ēkās un stroikās, starp pāris salauztām sirdīm un dažiem salauztiem kauliem - tā ir bezatbildīgu piedzīvojumu virkne, pēc kura radās šis projekts.

Šis malbums (albuma & miksteipa apvienojums) ir ieskats retrospektīvā pritonā, kurā mēs dzīvojām 2000 gadu beigās.

Mēs neesam atbildīgi par sliktiem lēmumiem, kurus visdrīzāk jūsu nepilngadīgās atvases pieņems, šo čerņu klausoties.” - Kontraflovs

Saturs 18+
“Pārbaukšu tev pāri ar visu kas ripo” - tādas domas un formulējums pārņēma noklausoties PACKMAN jauno albumu “Stūra Biznesmeņi”. Albums, kurš atradīsies “ik pa brīdim jāpaklausās” listē - tur nav bazara.

“Albumā tiek runāts par to, kas ir “S/B-Stūra biznesmeņi”. Par to, kāda ir dzīve uz naža asmens. Par bēdīgām pieredzēm, rajona prikoliem un daudz ko citu.

Albums ir kas vairāk par ieskatu manā ikdienā, tas ļauj klausītājam saprast manu darba dienu no 00:00-24:00” - PACKMAN
371 Battle: Kapteinis Reinis VS Darius (1/8 fināls #371LastDance)

Nevarētu teikt, ka neinteresants, bet arī par intersantu šo raundu nenosauksi - kaut kur pa vidu, jo visu laiku pavadīja kaut kāda iztrūkstošā piedeva, kas piedotu nedaudz lielāku dzīvīgumu un interesi par to. Bet tā, salūts Kapteinim Reinim par uzdrošināšanos piedalīties, kaut nav īsti viņa zirdziņš, tāpat arī salūts Darius par manāmu progresu izpildījumā - tā tik turpināt. Novēlam veiksmi ikdienā un Dariusam veiksmīgi pacīnīties nākošajos etapos.
Interaktīvs šovs “Šortu spēlis”, kura pamatā ir pārbaudīt draugu/spēles dalībnieku, vai viņš saka patiesību, vai melo, atbildot uz iespējamiem faktiem par sevi. Par atminētiem faktiem uzvarētājs saņem punktus, zaudētājs veic kādu glupu uzdevumu.

Šova pirmo epizodi atklāj KVĀPS un ŪGA no Ausmeņa Records.

Šovs norit Latgaļu valodā.
Aizvadītājā nedēļā mums bija arī vairāki jubilāri


SISKELA

BG Centrs

At94

Daudz laimes Jums pagājušajos svētkos!
Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info kas tev ir svarīgs, tad droši dodies uz mūsu komūnas čata kanālu Discord:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!


Σχόλια


bottom of page