top of page

44. nedēļas atskats

Noslēgusies vēl viena nedēļa, neierasti mierīga salīdzinājumā pret citām iepriekšējām nedēļām, radot sajūtu, ka visi samazināja tempu, lai paglabātu kādu enerģijas rezervi kam nozīmīgākam. Un JĀ! Tā arī bija, nedēļas nogale sākās ar ļoti nozīmīgu notikumu Latvijas Hip-Hop’a dzīvē. Kas? Ko? Kur? Kad? Tas viss šajā atskatā.
Jaunākās dziesmas


HUNN - Balto Siržu Sanitārs


BURLAX - Šaubas pied. Krisy


Nelietis x 1s - Man vienalga


Medusmeistars - Melnas Rozes


Rafiks X DzhaHaze - Pow Pow


Artuuro Schizo Phrenos - Stabili nav (1s ViensEss rmx)


Дикий Диктор - Грубый


Shadow Man - Мой Дьяволёнок


WX - Viss paliek tāpat


STARIAD - Покажи мне район


TiGhost - ОКЕЙ


samurajs - gruzis atkal parāva


Дикий Диктор - Как я


BP IZIET IELĀS #6


Stalin - Alucard


Nico Northï - Flossy
Jaunākie bīti


Udes Beats - I can't


Elgrounde & Desro - Grim Reaper


Edis Beats - Escort


Teacha - Refreshing


Hoodlum - Scam Instrumental Beat [ Part 2 ] by Purple Six Beats


YeahGor - Boom Bap Rap Beat 90's Type Hip Hop Instrumental


SINTL PROD. - Can't live without u


Edis Beats - Charge


Panama - Lift Off


Hoodlum - Gospel Instrumental Beat [ Part 1 ] by Purple Six Beats


Teacha - Dividends


BeatGoon - Snakes


thundaa - Bad Guy


Edis Beats - Travel


Teacha - Bouncy


Elgrounde - Rodeo


AQUASLEEP - THE CLEANER


Edis Beats - Catch


Teacha & Dop Amine - Cheesecake


Jacques of S'T'A - Didn't Say That


SmoGyBeats - Smoke


Edis Beats - Leap


webby - Stranger


Teacha & thundaa - Holidays


Panama - BUSSDOWN


Edis Beats - Realize


thundaa - WokeUp


stanic - better days


Panama - PLUG


webby - Out of Control
Citi jaunumi


Pirmais raidījums REPortāža ar rolands če, tā tēma - pirmā diena uz zemes. Kas notika dienā, kad šis citplanētietis vārdā "reps" nolaidās uz mūsu planētas? Par repa pirmo dienu un varbūt arī dažām pēc tās.

Raidījumā klausies pirmo repa dziesmu, kā arī tos repmūzikas skaņdarbus, ko kā pirmos šī žanra pārstāvjus dzirdēja rolands če un apvienību Singapūras Satīns, New Wavy un PKI dalībnieki.
ansis piedāvā jaunu albumu “Liela māksla”

ansis (īstajā vārdā – Ansis Kolmanis), viens no ilggadēji aktīvajiem un vietējā hiphopa skatuvē atpazīstamākajiem vārdiem, piedāvā savu jauno ierakstu “Liela māksla” – nākamo solo albumu pēc godalgotā un mūzikas apskatnieku un repa fanu iecienītā “Balzama” (2017).

“Liela māksla” no 2020. gada 30. oktobra pieejama visos mūzikas straumēšanas servisos.


“Es gribu ar šo ierakstu nedaudz sačakarēt visus tos, kuriem liekas, ka ar repu viss ir

vienkārši. Droši ir tas, ka 2020. gada Rīgā lielākais muļķis telpā biežāk būs nevis hip-hop fanāts, bet tas, kurš neko par to nezina un tajā neko neprot vai nevēlas saklausīt un saskatīt.

Es repoju ilgāk nekā pusi sava mūža, un varu teikt, ka hiphopa mūzikas mutācijas ir grūti

salīdzināt ar jebko, kas pēdējos 40 gados noticis jebkurā citā mūzikas žanrā. Tas nekad nav pabeigts, tas nekad nav nepareizs vai pareizs, un tas nepārtraukti izaicina pats sevi mainīties, evolucionēt, lauzt jebkādus rāmjus, būt brīvs, multikulturāls, internacionāls, spēcīgs uninovatīvs. Šorīd reps ir populārākais mūzikas žanrs uz planētas, un es pat neuzskatu, ka tā ir godīga cīņa. Vieglāk ir pateikt, kas reps ir, nekā kas tas nav. Tas nekad nav bijis tikai mūzika, un tas nav tikai māksla. Šis ieraksts ir pirmkārt veltīts man pašam, otrkārt – hip-hop kultūrai. Tas ir personisks un reizē pašironisks (izcelsmes) stāsts par mani un manu dzīvi Latvijā un hiphopā vienlaicīgi.” – ansis.

Albuma 12 dziesmās dzirdami tādi viesmākslinieki kā rolands če, Kristīne Balanas, Kashuks, Gints Smukais, Chris Vader, Niklāvz, 181h (Netīrās Cilpas), Oriole, Shenfi, DJ PM2THEAM, Didzis Bardo, Viesturs Melders, Elvijs Garfcovs u.c. Ieraksts tapis 2020. gadā, Rīgas nomalē, un tas radīts nelielā treilera istabā, kas pārvērsta par mājas ierakstu studiju. Ierakstu miksējis un māsterējis ansis. Albuma vāka dizaina autors – ansis. Izdevējs – Netīrās Cilpas.

anša iepriekšējais solo albums “Balzams” ieguva “Zelta Mikrofonu” kā 2017. gada labākais pašmāju repa ieraksts. Tāpat tas tika nominēts Austras balvai kā viens no 10 labākajiem latviešu mūzikas 2017. gada ierakstiem un ieguva gada straumētākā latviešu mūzikas ieraksta titulu “DigiTop 100” topā, pārspējot visus citus latviešu populārākos mūziķus. Dziesmu nometnē RigaLive radītā “Zemes stunda” (2018) kopā ar Kristīni Pāži un Kasparu Ansonu straumēšanas servisos kopā atskaņota vairāk nekā 5.6 miljonus reižu.


ansis ciemos pie Karsts Karsts, lai pastāstītu par savu jauno albumu "Liela Māksla". Liels mākslinieks, liels albums, liela kultūra un LIELĀKAIS Karsts Karsts podkāsts līdz šim.


Starp citu, divu jaunā albuma dziesmu dzīvās versijas var dzirdēt Republikas Tūres dzīvajā ierakstā LTV_16+ youtube kanālā:

DISTXRD un THRASHBOI izdod minialbumu “HALLOWEED EP”. “Albums ir veltīts Helovīnam un tas uzšaus vairāk nekā Čārlija Šīna sūds” - Distxrd.

Aizvadītājā nedēļā mums bija arī vairāki jubilāri


Locco

Emīls (101 kilometrs)

Daudz laimes Jums pagājušajos svētkos!
Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info, kas tev ir svarīgs,tad droši raksti kādā no mūsu čatiem - Whatsapp/Telegram:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

Mūsu e-pasts: hhnolv@gmail.com


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!


Comentários


bottom of page