top of page

42. nedēļas atskats

Pagājusi lietaina un vējaina nedēļa. Sliktā ziņa - atkal esam iesprūduši ierobežojumos un slēpjamies aiz maskām, bet tas neaptur mūziķus no jaunas mūzikas radīšanas. Prieks, ka mūzikai ierobežojumu nav! (Izņemot koncertus, diemžēl…)

Kādus jaunumus vējš atpūtis šonedēļ? Laiks tos apskatīt!
Jaunākās dziesmas


#Pagastapuika ft. Maikijs - Tu & Es


100un1 Šķirne - Noslīcis


Yvan Cray - Guardian


Raksturs feat. Breana Marin - Light up


Fīreks pied. Maru Skorpions - Skaidrības Avots


Rassel Kraf ft. OBEN ft. GotThe ft. Svetokron - Улыбка Для Ангела


Tomb Ray ir atpakaļ ne tikai klubu ballītēs, bet arī soundcloudā, šoreiz ar jaunu gabalu - Айсберг


Muufons x Pāns De Dievs - Nereāli Reālais


Shadow Man - Зверь


rolands če atkal spridzina, šoreiz ar dziesmu “Atkal jau


Interesanta, gaiša dziesma, kas satur sevi visu - pilsētu, dabu, attiecības, atpūtu, problēmas un gaismu. Kā paši autori saka - Dziesmas vēstījums tieši izteikts tās vārdos: “Tu vari man sist, es varu krist, bet es nesaplīstu.” Tā ir par attiecībām un paralēlēm attiecībās. Par to, cik tās reizēm var būt sāpīgas, sarežģītas, par to, cik daudz mēs tajās pieļaujam. Mēs varam izturēt ļoti daudz, un pat “dienās, kad līst”, viss ir atkarīgs no mums ar domu – vai mēs spēsim saredzēt labo un izturēt?

Artūrs Jenots & Karlīna - Vēl viens lietus


NeoStas - Далеко Пойду


Raksturs - mmm


Maikijs - Mammas Nauda


DREFF - Celebrate


Teacha - Dabū Savu Pats


KL - Spēle


Arī šonedēļ BP IZIET IELĀS #5 un taisnā gājienā dodas uz Centrāltirgu, lai uzlabotu dienu ar rīmēm un asprātībām, iepērkot gardumus kurus krāmē reper bag’ā.


MOORFIJS pied. Gunta M. - Sapņu Ķērājs


Lieliska sadarbība un tikpat lielisks gala rezultāts! 100% mūsu favorīts un kādu nenoteiktu laiku.

KURTS & 4ii - Indīgs


InsanityLV - Business


Kurzeme ir kartē un tie nav jociņi.

artis - lentē
Jaunākie bīti


Teacha - Heartless


Elgrounde x Tai x RT - Lemoyne


Panama - Indifferent


Webby - Montgomery


Udes Beats - paranormal


BONIFACIUS - Glitch-hop #2


At94 - All Ok


Elgrounde x Chief Zini - Henny


Elgrounde - Time Line


BONIFACIUS - gaļa type bīts


Teacha - Atari


At94 - Cīņa par pērli


Demostar - Inferno


Teacha - Location


Raksturs - New


Dxivi$$ - Still Ballin'


Webby - Planes


Sintl Prod. - Himself


Panama - Bandz


Teacha - Experiences


Tallini - Vinyl Records *Dunno 2*
Citi jaunumi


Interesanta saruna ar Ozolu, par to kā viņš nonāca līdz BMX un citiem ekstrēmiem sporta veidiem, par to kā tas viss atvedis līdz šodienai kas viņš ir tagad.100 Tonnas Kultūras pokdāsta raidījumu sarakstu papildina mc apšaudes paviesošanās un dažādo, uz to momentu aktuālo tēmu iztirzāšanu.Saruna par graffiti un ielas mākslu raidījumā "Kultūrdeva" ar Rudens Stencil.

Otrā sarunas daļa:Karsts Karsts arhīvus papildina ar pēdējās intervijas viesa Fiņķis dziesmu “Pievienotā vērtība”, atgriežoties 2012. gadā, kad reps skanēja citādāk un norises pasaulē bija pavisam citas. Ieslēdz Fiņķi dažādos laika posmos un redzi mūzikas ceļus!371 Battle: Darius VS SERPENTĪNS ( Atlases etaps #371LastDance )

Nevar nepiekrist, šis ir pagaidām labākais atlases etapa battls. Novēlēsim tik pat labi noturēt nākamos etapus.Interesants “Beat Tape” no Amega, vinila sempli salipināti, nu jau klasiskā boom bap skanējumā.
Koncerts


14. oktobrī Hanzas Peronā norisinājās ilgi gaidītā koncertprogramma “Pa Apli”, kurā rīmes skaitīja top suns spēlē ansis, kā arī Edavārdi, dziesmas izpildīja džeza mūziķe Kristīne Prauliņa, bet par ritmiem un muzikālo pavadījumu parūpējās vienmēr pozitīvie un atraktīvie “Very Cool People”. Kāpēc par šo koncertu varam teikti, ka tas bijis ilgi gaidīts? Elementāri – šis ir viens no daudzajiem koncertiem, kurš līdz ar pandēmijas sākumu un ārkārtas situācijas izsludināšanu tika pārcelts uz diezgan tālu nākotni. Tieši šo iemeslu un strikto epidemioloģisko ierobežojumu dēļ, pirmkārt, koncerta apmeklējums tika sadalīts divās daļās – mūziķi vienu un to pašu 1,5h koncertu vienas dienas laikā sniedza divām publikām. Otrkārt, šis visnotaļ bija citādāks koncerts nekā ierasti, jo visa koncerta garumā bija jāsēž biļetēs norādītajās vietās, nebija ļauts celties kājās, lai mūzikas un rīmju ritmos ļautos laimes pilnam deju solim. Tādēļ aktīvākie koncerta apmeklētāji piektās vai sestās dziesmas laikā jau bija apguvuši prasmi dejot sēdus. Viens no skaņdarbiem, kas īpaši izkustināja publiku bija “Gerijs”.

Vērojot pašus māksliniekus, bija jūtams, cik ļoti viņi ir gatavojušies šai koncertprogrammai un cik ļoti viņi bija izsalkuši pēc klātienes koncertiem. Enerģija, prieks un pozitīvisms auga augumā dziesmu no dziesmas. Un skatītāji viņiem atdarīja ar tieši to pašu. Pusotras stundas garumā varēja sajust un izbaudīt vienu lielu mīlestību! Ja pēc pirmajām četrām dziesmām zālē bija dzirdami vien aplausi, tad pēc piektās aplausus pavadīja nerimstošas ovācijas. Un tā pēc katras dziesmas līdz pat koncerta izskaņai.

Viens no pārsteigumiem, kas sagaidīja koncerta apmeklētājus, bija repera, brīvrunas virtuoza, “Brīvrunu projekts” dibinātāja un podkāsta “Karsts Karsts” dalībnieka Idus Abra uznākšanas uz skatuves. Viņš pievienojās abiem reperiem, lai kopīgi un jaudīgi noskaitītu “Tas čalis”.

Šis enerģiskais koncerts vienuviet sapulcināja “Very Cool People”, ansis, Edavārdi un Kristīnes Prauliņas daiļrades piekritējus, un esmu teju 100% droša, ka neviens no viņiem mājup nedevās vīlies. Koncertā izskanēja kā ansis, tā Edavārdi pazīstamākie un iemīļotākie gabali fantastiskā “Very Cool People” aranžijā. Koncertam noslēdzoties un izskanot šķietami pēdējai dziesmai, klausītāju aplausi un ovācijas par dzirdēto bija tik lielas, ka mūziķi nelika ilgi gaidīt un atgriezās uz skatuves, lai izpildītu pēdējos divus skaņdarbus. ansis kopā ar Kristīni Prauliņu izpildīja “Zemes stunda”, bet koncerta noslēgumā uz atvadām mūziķu apvienība nodeva pamatīgus uguņus, nodziedot dziesmu “Pa Apli”.

Sajūtas pēc koncerta? Zināju, ka man šogad ārprātā pietrūkst ceļošana, bet līdz šim vakaram pat īsti nebiju nojautusi, cik milzīgi man pietrūka dzīvie koncerti. Tajā vakarā pat skudriņas skrēja teju pie katra gabala, un vakars bija izdevies izcils!

Ja nevarēji būt klāt koncertā un izbaudīt ārprātā labo atmosfēru, tad noteikti noklausies Spotify koncerprogammas “Pa Apli” dzīvo ierakstu. Vai emocijas būs tādas pašas? Diezvai, jo dzīvais koncerts tomēr ir dzīvais koncerts, bet enerģijas un draiva līmenis noteikti ir tikpat jaudīgs.

Ieva Ancāne
Aizvadītājā nedēļā mums bija arī vairāki jubilāri


Baglais

Andrē

Punkts uz I

Daudz laimes Jums pagājušajos svētkos!Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:

Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info, kas tev ir svarīgs,tad droši raksti kādā no mūsu čatiem - Whatsapp/Telegram:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

Mūsu e-pasts: hhnolv@gmail.com


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!Comments


bottom of page