top of page

40. nedēļas atskats

Paskrējusi vēl viena traka nedēļa. Saule mijas ar vēju un lietu, bet tas nebūs īstais šķērslis kultūras dzīves un mūzikas radīšanas nerimstošajā procesā. Viss notiek, nekas neapstājās un jauna mūzika turpina papildināt mūsu playlistes. Arī mēs neesam apstājušies, tiek īstenotas idejas un ģenerētas jaunas, viens no īstenojumiem - radio aplikācija arī Apple cienītājiem, jo nevaram nevienu apdalīt. Un kāda šī nedēļa ir bijusi jums?


Jaunākās dziesmas


graafs - Skaidrā


LilBlossom X DzhaHaze - Слезы


KL - Antiviela sāpēm (ft. Šaks)


Distxrd - Way Up


Rassel Person feat. NeoStas - Старички новички


Shadow Man - Я Это Буква


Štira - tXmeita


Sh pied. To4ka - Kas-I-kas


DzhaHaze - ПОЗДНО


BBYRAGE - AIZVER MUTI


Tas nav tas Latvijas Ātrākais Repertags. Tas ir tas jaunais Abra ar jauno Stafu.

Idus Abra - Pamats


KNOPS - Pusceļā (pied. Corners)


Nakts, pilsētas izgaismotas ielas, gards dūms, lēnām ripojošs Cadillac un fonā

Distxrd - Cadillac Ft. THRASHBOI


Maru Skorpions - Ar Nāvi Manās Kabatās


Izpildītāja Jack Harrlow dziesmas "What's Poppin" latviešu remikss

Black Cassidy - What's Poppin Remix (Latvian)


eLZhi ziņa saņemta un E.V. sūta savu atbildes versiju. Super izpildījums, lielisks video.

Saņem un paraksties.

E.V. - #LightOneCypher (eLZhi - "Light One Write One")


Šinī nedēļas nogalē Dii prezentēja ne tikai jaunu video, bet arī jaunu minialbumu “K Dzīve”. Tuvākajās dienās tam būtu jāparādās straumēšanas platformās.

Dziesma un video ar pārdomātu scenāriju, ar savu ziņojumu.

Dii - Kosmonauts


BP IZIET IELĀS #4, pamētājot rīmes ar piedūrienu, lai raisītu smaidus un foršu dienu


artis - noticu sevJaunākie bīti


mcrudolfs - slice


Teacha & Dop Amine - Mastermind


thundaa - Blood Hound


Teacha - Lift Off


BeatGoon - Faithless


webby - Damaged


Thomas Haze - Ritual


Beat Macheen - Crazy Train


Oporio - Ayahuasca [Instrumental]


KPC - когда да?!


Teacha - Ya Dig


BeatGoon - Bawdy


Ivory Beats & Desro - Sparing


BeatGoon - Immortal


YeahGor - Bouncy Hip Hop Beat 90's Type Rap Instrumental


stanic - reach


DXIVI$$ - WHAT IM AFTERCiti jaunumi


Laba ziņa visiem Apple lietotājiem!

Esam veikuši vēl vienu attīstības posmu, kā rezultātā ir izstrādāta iradio aplikācija Apple produkcijas lietotājiem. Meklē mūsu aplikāciju App Store.

Salūts $irmai$ par ieguldīto laiku un darbu, lai šī un Android aplikācija mums būtu pieejama. PALDIES TEVKā jau visi zina un atcerās, Ozols bija uztaisījis iespaidīgu koncertu sēriju SPORTA LIVE (21.08.-23.08.2020). Lai šīs atmiņas tik viegli neizgaistu, tika izdota koncertu dziemu izlase, ļaujot mums atgriezties šajos koncertos, kaut uz īsu brīdi. Paldies un Salūts visiem kas ielika sevi visā tanī, lai tas būtu bijis kāds bija. PALDIES! YAUDAmc apšaude veiksmīgi ir beidzis darbus pie sava debijas albuma "Atšujies", klausies to sev ērtākajās straumēšanas platformās.Kā saka “Labs nāk ar laiku”, tā šoreiz šo teicienu var attiecināt uz jauno Karsts Karsts Intervija epizodi. Jaunākajā intervijas epizodē ciemos bija neviens cits kā Fiņķis kurš pastāstīja par Madonu, basketbolu, pasākumu organizēšanu, savu sadarbību ar Praga II un daudz ko citu!Pavisam nesen Nātre izdeva Pazudušie ieraksti 3, kas bija pieejams tikai Nātres Bandcamp kontā, tagad tas pieejams arī YouTubeRadio SWH dzimšanas dienas pasākumā, 15. maijā, “Laimes Rata” izlozē ansis laimēja iespēju jebkurā sev vēlamā dienā, jebkurā sev vēlamā laikā viesoties studijā, lai pastāstītu par sev svarīgiem jaunumiem. Ilgi nebija jāgaida - ansis ir klāt ciemos pie Freda.

Pilnu sarunu ar ansis klausies Radio SWH arhīvā (01.10.2020), raidījuma Fredosaurus Rex 3. stundas ierakstā sākot no 12:00 minūtes.#ALEXFOXZ turpina aktīvi darboties un pie albuma saraksta pievieno miksteipu “TAPE 2020”.Par šo pasākumu tika daudz runāts un diskutēts, un par to vēl ilgi diskusijas grozīsies. Lai vai kā, bet jaunā, noslēdzošā sezona ir klāt un tiek prezentēti pirmais atlases etapa pāris. Ļoti neierasts, ar savu piedūrienu un humora devu. Apsveicam Kapteini Reini ar kvalificēšanos ⅛ fināla raundam un novēlam veiksmes.

371 Battle: Dainārs VS Kapteinis Reinis ( Atlases etaps #371LastDance )Kādu laiku atpakaļ Nikita M izlaida albumu "2020", kurš bija pieejams tikai Soundcloud.

Tagad šis albums ir pieejams arī YouTube.Aizvadītājā nedēļā mums bija arī vairāki jubilāri


Melikols

181h

Daudz laimes Jums pagājušajos svētkos!Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:

Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info, kas tev ir svarīgs,tad droši raksti kādā no mūsu čatiem - Whatsapp/Telegram:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

Mūsu e-pasts: hhnolv@gmail.com


Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts!Viena Mīlestība!


Comments


bottom of page