top of page

35. nedēļas atskats

Paskrējusi vēl viena nedēļa, vēl 7 trakas dienas, kas pilnas mūzikas un emociju. Kaut laukā paliek dzestrāks un temperatūra lēnām krītās, tomēr pie mūzikas jaunumiem šī temperatūra turās augstā līmenī, dziemu un bītu pavardi neatdziest ne mirkli. Kā jau ierasts, esam apkopojuši mums zināmo, lai pastāstītu par jaunāko mūziku un jaunākajiem atradumiem, ko esam piefiksējuši. Vai esat gatavi?Jaunākās dziesmas


Raksturs ir atpakaļ ar jaunu skaņdarbu - Miers. Patīkama aktivitāte, cerams, ka tā turpināsies.


MARKO - Pljavu Pavests Freestyle


st4rface - this summer dod patīkamu “vaibu”. Pozitīvi, melodiski un skaisti, kaut kas, ko labprāt klausītos kādos pārbraucienos vai mierīgā atslodzes vakarā.


Jon Bulls - Plāndēmija


TRIAKIRU - КОЛДУН


Goča atzīmējās arī pagājušās nedēļas apskatā, šonedēļ viņš ir atpakaļ ar jaunu dziesmu Dikti High. Un kāds ir jūsu viedoklis par sniegumu?


Burlaka veiksmīgais finišs Kandavas Battlā ir nesis savus augļus un sadarbībā ar Nātri uztaisīja dziesmu “Tiesa kas Tiesa”, kas ir iekļauta Nātres tikko izdotajā miksteipā "Pazudušie ieraksti vol. 3". Miksteipu meklē Nātres bandcamp kontā, kā arī Hoodshop veikalā pieejams CD formātā.


Shadow Crow ft. Tilpums - Game of the lies Šis ir BOMBA! Tiešām, ļoti patīkami klausīties, var redzēt, ka ir ļoti piestrādāts pie šī skaņdarba.


Burlaks - FRIDAY (freestyle)


FĪREKS - EXCELLENTS


Vilis - Šanhajas


Dopemane - Es nevaru būt laimīgs


Raksturs - Tu mana MWP


EXPSR - Balance (feat. Reign IV) Vēl viens gabals šonedēļ, kas dod to īsto “vaibu”. Ceram uz vairāk šādiem gabaliem.


EXPSR - Same way


Maru Skorpions - Dievs teica Šo ir vērtīgi noklausīties, vismaz mums tā šķiet. Skaisti, patiesi vārdi un patīkams bīts, liek aizdomāties. Maru pārspējis pats sevi!


Denijs - Lil Marlei Yo (Diss)


eikis - почему-то мы будто бы запутаны минутами


Šaks - A ja trāpīsi?


Maikijs - 4.4


DzhaHaze - FTPJaunākie bīti


Teacha - Beach House


Mvgnuwmusic - No Choice


Ivory Beats - Kubu


Teacha & William K - Out the Mud


Thomas Haze - The Fifth Element


Ivory Beats & AyoSauce - Dropoff


Panama - Quenns


Mvgnuwmusic - Salt


BONIFACIUS - Coast to Coast Sauce


Mvgnuwmusic - Hills


webby - Chips


Ivory Beats - Glue


Mvgnuwmusic - La Muerte


Mvgnuwmusic - Arena


Mvgnuwmusic - THVGGG


Mvgnuwmusic - Raw


YeahGor - Oldschool Rap Beat Underground Hip Hop Instrumental


Panama - Obsession


At94 - Vaidu Vaida


Thomas Haze - Leanshake


At94 - 394


Ivory Beats & Louis - 12Gauge


Mvgnuwmusic - Millenium


Ivory Beats & ypm - WockhardtsCiti jaunumi


Neliels video atskats no RĪMDARI uzstāšanās Cēsu svētku ietvaros “Cēsis 814”5. un noslēguma epizode #PiecasKartes ciklam. Šo raidījumu ciklu noslēdz Arturs Skutelis ar pastaigu pa Teiku, pa vietām kur tapuši albuma “Manī Mīt” foto un teksti. Skaties video:NeoStas izdod minialbumu (EP) - Живой, albums tapis sadarbībā ar DragN un 2Manic
VIŅA dzīvā sesija Domofons, kuru noslēdz ar interesantu sarunu/interviju par pēdējiem notikumiem VIŅAS dzīvē.#GrupuKrekluDiena 2020 ietvaros Toms Grēviņš tikās ar Singapūras Satīns džekiem un Ozolu, lai parunātu par tkreklu un brendu nozīmi ikdienā.TVNET turpina raidījumu cilku “Dziesma pēc dziesmas”, šoreiz raidījuma viesis bija Ozols ar jauno albumu “YAUDA” un tā dziesmu iztirzājumu, dodot iespēju dziļāk saprast to nozīmi un kopējo stāstu par albuma varoni Nikiju Yaudu.Rīmdari pieteica dziesmu “Tici Tam” Muzikālās Bankas topam. Nobalso arī tu un palīdzi Rīmdariem iekarot topu!

Liels paldies par Tavu atbalstu, par to, ka seko līdz tam, ko mēs daram un mums ir liels prieks par to, ka spējam turpināt darīt un apzināmies, ka mūsu darbs tiek novērtēts! Tiekamies nākamnedēļ jau jaunā atskatā!


Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:

Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info, kas tev ir svarīgs,tad droši raksti kādā no mūsu čatiem - Whatsapp/Telegram:


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:

Mūsu e-pasts: hhnolv@gmail.com

Comments


bottom of page