top of page

34. nedēļas atskats

Septiņas trakas un mūzikas pilnas dienas ir garām, atļaušos minēt, ka šī nedēļa ir guvusi jaunu statusu - Ozola nedēļa, un arī pelnīti, jo tādu jaudu un vērienu neviens no mums negaidīja - albums un trīs koncertu sērija, par to runās vēl ilgi un daudz, arī mēs vēl par to parunāsim. Neskatoties uz to, nedēļa bijusi arī ar citiem notikumiem bagāta. Jauna mūzika, bīti un atradumi interneta dzīlēs ir tas, kas mūs motivē un liek mums doties uz priekšu!Jaunākās dziesmas


NeoStas - Живой


Sudrabu Sirds atkal spridzina ar jaunu skaņdarbu “Sudrabu Cafe”, karsti teksti, karstas rīmes un jau iepazītais stils. Prieks klausītes.


DragN - ГУРУ (Live)


lauku puikas - zalumballe šoreiz jaunā skanējumā, kas ieved klausītāju jaunā emociju virpulī.


Ozols pied. Prusax - Tu nāc Tu ej


DragN - Лето with Somebody (Live)


Idus Abra un KATŌ pied. Double Faced Eels - Neformāts Ļoti pozitīvs un vasarīgs skaņdarbs, prieks klausīties, uzreiz rodas domas par sauli, vasaru un patīkami pavadītām brīvdienām. Pozitīvas enerģijas bumba.


DragN - Кто вы такие


Punkts uz I - Pound Cake Remix


The ROZZ ft. Elfs - No Sākuma (Dod Vēl)


RĪMDARI izdevuši video dziesmai Nereāli. Ļoti veiksmīgi noķerti dronu kadri, Z torņu virsotnes un iespēja iepazīt viņus tuvāk. Arī mēs iesakām noskatīties video, iespējams arī tev patiks. https://youtu.be/xIpWfF_gqO4


FUNKCIJA - OD


Ozols pied. rolands če - 1000 KM


DzhaHaze - Пьян [Rhythmic Space X ЭФИР]


Raksturs - Pajebač


Šaks - FML


DragN - daj mne minutu (Live)


Patīkami sekot līdz, redzēt šī jaunā censoņa attīstību un gribēšanu strādāt pie kvalitatīva materiāla, ko var just ar katru dziesmu.

Uzeens - Cits laiks


Yvan Cray - Keep the Balance


Trench Mafia Locco ir pamainījis savu skanējumu, tas dzirdams dziesmā Neaizej.


Distxrd - WARNING!


Artuuro Schizo Phrenos sadarbībā ar 1s, klusītēm, bet aktīvi darbojas pie kopējā albuma. Atliek tikai apbruņoties ar pacietību un gaidīt gala rezultātu, kas izskatās labs. Kā viens no priekšvēstnešiem par labu darbu ar labu rezultātu, ir jaunākais gabals “Stabili nav”.


Nelietis - Nespēlējies ar risku


Raksturs - Angel


Brīvrunu Projekts - IZIET IELĀS #1, skvēkos un parkos, nomet rīmes un pozitīvus vaibus ik uz soļa sakustinot tūristus, meitenes, omes un cukurvates. Tikai labi vaibi.


FĪREKS - TRUE AS FCK f. Leopoldcold


Chista-GUN Live GĀZE2 (22.08.2020)


Goča turpina pludināt trakoti labas rindas, nedaudz pat atgriežot laikos, kad Latvijas

Hip-Hop’s centās ieturēt saturu un būt daudz skanīgāks.

Goča - Vakardienas BlūzsJaunākie bīti


webby - Left


Ivory Beats - G


Teacha - Outside


Ivory Beats - Khalesi


Thomas Haze - Fear


webby - Alone


YeahGor - 90's Instrumental Funky Boom Bap Hip Hop Beat


Ivory Beats - Incoming


Teacha & Bino Beats - Cold Heart


Kon Psychedelic - A Classic Class A Classification by Purple Six Beats


At94 - Vibe


Teacha & 808Zaddy - 500 Bullets


Panama - ASTRONAUTS


#ALEXFOXZ (BEATS) - Melodic Banger


Teacha - Lessons


webby - Street view


SLAVZ - WITH YO KIND


Thomas Haze - CountingCiti jaunumi


“Katrs jauns albums ir pārbaudījums, pirmkārt, jau pašām sev. Vai tavam plkst. nav nosēdusies baterija? Vai tava uztvere par to, kā ir vai kā nav jāskan tavam ierakstam šodien ir adekvāta pret esošo situāciju utt. Detaļas ir daudz, bet šodien ne par to..........

Y A U D A ir noteikt mans 2020 nozīmīgākais notikums. Es neteiktu, ka Y A U D A nāca smagi (bet noteikt arī ne viegli), bet tas, ka tā nāca ļoti ierobežotā laika periodā, tas ir fakts. Sacensība pašam ar sevi, un ar laiku ir bijusi manu pēdējo ierakstu neizbēgams aksesuārs. Pēdējās nedēļās tika izdarīts tas, kas mēnešiem tika mierīgi uztverts kā "pietiks.....pietiks , laiks pietiks", bet pēdējās dienās laiks vienkārši tecēja kā ūdens no rokām, bet SOMEHOW mēs to izdarijām. Tas ir noticis!!! Y A U D A ir gaisā un šī ieraksta galvenais varonis "NIKIJS YAUDA" caur šo audio ierakstu mēģina atgriezties pilsētā, mēģina sakārtot "padirstās" attiecības utt.

Spied pogu PLAY , jo šis ir HI FI audio saturs, vismaz uz albuma vāka tā ir rakstīts. Šis ir ieraksts par viņu........par Nikiju.” - tā Ozols par savu tikko izdoto albumu “YAUDA” un laika posmu ko bija ieguldījis kopējajā darbā ar to.

Kā arī iegādāties digitālo kopiju failiem.lv: https://failiem.lv/ozols#akn9hjsu


Ļoti laba TVNET recenzija, kas paver šī albuma stāsta scenārisko pusi un dod iespēju ieskatīties albuma varoņa Nikija stāstā.

Šī nedēļa Ozolam bijusi ļoti aizņemta un emocijām bagāta. Jā, mēs runājam par Sporta Live. Grandiozi koncerti, grandiozi viesmākslinieki, uzticama publika un kvalitatīva mūzika, tieši šadi var raksturot to, kas noticis pēdējo dienu laikā. Neesam manījuši nevienu sliktu atsauksmi. Ozola fani piepludināja soctīklus ar instagram story, postiem un bildēm, ko nav iespējams palaist garām. Pagājušā nedēļā Ozols dominēja visos soctīklos, neslēpsim, kurš katrs uz to nebūtu spējīgs.Sevi klausītājiem un skatītājiem pieteicis jauns podkāsts no Latvijas “В Риге не скучно” (Rīgā nav garlaicīgi). Tiesa šis podkāsts ir krievu valodā, bet kam šī valoda nav šķērslis IESAKĀM to noskatīties vai noklausīties. Kā pirmais viesis bija Ozols un par ko tika runāts, skaties šeit:Rīmdari paviesojās Radio TEV raidījumā “3, 2, 1 - STARTS!”, lai pastāstītu nedaudz par sevi, par savu albumu un tā koncepciju. https://youtu.be/lPT5_ToF5WQKarsts Karsts turpina aktīvi darboties un izdot jaunu materiālu. Šoriez papildinot savu “Karsts Karsts Intervijas” rubriku ar trešo epizodi un interviju ar Teacha.rolands če - Riņķa deja (Krievu rulete), dziesma, kas mums visiem ir ļoti laba zināma un populāra. Lai labāk izprastu dziesmas jēgu, ir izveidots video, kurā rolands če izskaidro dziesmas atsauces un teksta nozīmi.Kā tautas ticējumā "Kas ilgi nāk, tas labi nāk". Tā šoreiz ir ar Nātre ilgi gaidīto miksteipu "Pazudušie Ieraksti 3". Beidzot tas ir atnācis un ir pamatīgs, tā dziesmu un piesaistīto izpildītāju saraksts vien parāda, cik pamatīgs darbs ielikts.

To visu vari izvērtēt Nātre bandcamp kontā:VIŅA šajā nedēļas nogalē paviesojās Radio SWH raidījumā “Ēteriskais Randevu”. Raidījuma ieraksts ir pieejams Radio SWH arhīvā, kalendārā atverot 22. augusta datumu.
#PieciKartes kopā ar Prusax devās apskatīt kādreizējās mājas un spotiņus Dzirciemā, kur tika pavadīts daudz laika skeitojot, čilojot un ēdot saldumus ar draugiem.Pieteikšanās uz 371LastDance (22. augusts) ir veiksmīgi noslēgusies, pieteikumu bija samērā daudz, tas priecē un rada patīkamu kopējo ainu. Ceram uz labu noslēdzošo sezonu un veiksmi visiem dalībniekiem.

Šīs nedēļas un pēdējie pieteikumi:


kaaravs


MERKUURS


Zalcs


Mains


Jama


Raksturs


ZEĻĢIS


dainārs


Štira


Shibiks


Kapteinis ReinisGraffiti Latvijā


22. un 23. augustā outlet ciematā ”Via Jurmala Outlet Village’’ norisinājās pirmais starptautiskais burgeru un alus festivāls ‘’Burger Battle 2020’’, kur dalību ņēma Tribal.lv komanda ar graffiti darbiem uz mucām, radot urbānu noskaņu paralēli uz skatuves skanošajiem Singapūras Satīns.Aizvadītājā nedēļā mums bija vairāki jubilāri


Mazirbe

Misters

Rassel Person


Daudz laimes Jums pagājušajos svētkos!Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info, kas tev ir svarīgs,tad droši raksti kādā no mūsu čatiem - Whatsapp/Telegram:Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:


Mūsu e-pasts: hhnolv@gmail.com


Viena mīlestība!


Comments


bottom of page