top of page

33. nedēļas atskats

Jauna diena un jauna dziesma, aptuveni tā nu mums ir bijis visu pagājušo nedēļu. Laiks ārā patīkams, gribas rauties ārā no pilsētas un uzlādēt sevi ar jaunām un pozitīvām emocijām… Vai dzirdējāt par Baldones waterfestu? Mēs dzirdējām un mums ir tā iespēja arī pastāstīt par paša festivāla apmeklētāju pieredzi. Ko nu tur daudz runāt aplinkus, laikam jāsāk to visu nedēļas apkopojumu atrādīt arī jums.


Jaunākās dziesmas


st4rface - king freestyle

https://youtu.be/Qm-e1K6Ra_4


Kruminsh mums vairāk zināms kā bītu radītājs, kas pēdējā laikā publicē jaunas un interesantas dziesmas. Kā reiz viena no tām ir - Mistērija

https://youtu.be/tFB0lV6VKQ0


Sudrabu Sirds pied. Grafomāns - IELU PARAGRĀFI. Azvadītājā nedēļā mēs varējām dzirdēt Grafomānu citā tandēmā un prieks redzēt, ka šis izpildītājs liek par sevi manīt. Nevar nepieminēt arī Sudrabu Sirds, kas izsaka savu piedzīvojumu caur dziesmām, padarot tās īpašas. Šī ir viena no tām, kas liek aizdomāties.

https://youtu.be/kF4vrjk7EOE


Melikols x Kristaps Ritms — Viss ko man vajag. Ļoti sen nebija dzirdēts nekas no Melikols un prieks redzēt, ka šis izpildītājs nav nekur pazudis ar šo jaunumu.

https://youtu.be/NhZFU890SUc


Nikita M - Лето 2020

https://www.facebook.com/AM100Nikita/videos/728790227898541/


Kri$ - SWITCH IT

https://youtu.be/iNBuJ9OZIvQ


Ozols - Nāves ēnā

https://youtu.be/l6vi-btfO6E


Lil Karlix - Brand New Pack ft. MAD

https://youtu.be/BQHgtQV0Kso


Rassel Person viena daļa pazīst kā Panda Battle dalībnieku, citi kā lielisku cilvēku. Viņš brīvajā laikā daudz strādā pie sevis pilnveidošanas dažādās jomās un viena no tām lietām ir teksti un izpildījums. Aizvadītajā nedēļā izlaida dziesmu, kas izsaka to, kas mūs ik vienu pavada, vēlme neko nedarīt. Līdz ar to ir dziesma - Нихуя

https://youtu.be/OOrQsRX-a10


Zemējums ir viens no tiem izpildītājiem, kas pats uzmeklē mūs. Paldies par iespēju padalīties ar to, ko viņš mums ir uzticējis. Mūsuprāt, labs skanējums. Aizvadītās nedēļas dziesma - Mana laika vērts.

https://youtu.be/1cnGL2g8vV0


Raksturs - Draugs

https://youtu.be/OVHo5w14Nyk


LIL D - HIGH ON THA DRUGZ

https://youtu.be/7Sw6t_KduXs


Rafiks x DzhaHaze - TRAP $HIT

https://soundcloud.com/user-734814597/rafiks-x-dzhahaze-trap-hit


CHISTA CĪGA - NEPISIES KLĀT FT MEDUSMEISTARS

https://youtu.be/wZB0S6sfdyQ


Teacha - Zevs

https://youtu.be/ywQ6zfJIENg


Sirds Swaggers - Sieviete Dieviete

https://youtu.be/SbTdVAKNN8A


HUNN X nAvvvi - ONE DEAD TWO DEAD

https://soundcloud.com/nolovehunny/hunn-x-navvvi-one-dead-two-dead-prodcaustyk


DemoStar - Склеп (Velial Squad & TVETH cover)

https://soundcloud.com/demostar_tv/demostar-sklep-velial-squad-tveth-cover


lauku puikas - Nav sula

https://youtu.be/D9sg1uqrK34


Pēc ilgāka laika nāk ārā kaut kas jauns no Kripto un šoreiz dziesma - Telefoni Klusē

https://youtu.be/ugNfWGKUvjA


TRIAKIRU - В ТЕМЕ

https://soundcloud.com/vitaly-k-107414372/triakiru-v-teme-last


M1lly111 - mūza

https://soundcloud.com/user-524459224/m-za


Liels prieks ir redzēt, ka Ritvars ir atgriezies šajā tēmā. Un jā, šis ir veids kā izteikt savu domu. Un šī dziesma liek padomāt par daudz ko - Gaismu vai Tumsu?

https://youtu.be/RAjGHe-LJjsJaunākie bīti


BeatGoon - Cherries

https://youtu.be/i-0mMNB21Yw


Ivory Beats - Heated

https://youtu.be/xEMSgeR9Ja4


Thomas Haze - Cold Heart

https://youtu.be/jH9pnAuO_Y0


SLAVZ - NO DISRESPECT

https://soundcloud.com/slavzx/slavz-no-disrespect


Tallini - Passing By (Loop)

https://soundcloud.com/rtallini/100820-2a


stanic - dream

https://youtu.be/pa5HQ2wbn14


Teacha - Shooters

https://youtu.be/2xjUXucrlLc


Webby - Balance

https://youtu.be/J_oHPz7qSm0


YeahGor - Dark Underground Hip Hop Beat 90's Type Boom Bap Rap Instrumental

https://youtu.be/-iIeSTIRo2c


#ALEXFOXZ - SAD ROSES

https://soundcloud.com/alex-foxz/sad-roses-instrumental


Thomas Haze - Promise

https://youtu.be/jg8wIQxdBw0


Webby - Godfather

https://youtu.be/BRdI0tjeVRc


Ivory Beats - Cashout

https://youtu.be/B5xlsZUD6YA


stanic - Eternal

https://youtu.be/FmD1mwc0BeICiti jaunumi


“08.10.2020, 04:15 no rīta, iznāk mans miksteips ar nosaukumu "Prom". Miksteipa sarakstu papildina piecas dziesmas, kas atspoguļo pēdējos četrus mēnešus Latvijā, kamēr biju tur iestrēdzis. Nācās daudzko redzēt savām acīm, tapēc nolēmu salikt to visu uz bītiem” - tā Denijs par savu miksteipu, viss viņa stāsts meklējams šeit:

https://youtu.be/VNjLi-n3O_cSudrabu Sirds turpina aktīvi darboties un izdod jaunu relīzi “OG KUSH 2”

https://open.spotify.com/album/6uQ61t3LK317BBXsWjSHpv?si=B_xZ7wV4Qr25gJBkco9lxwRadio Pieci uzsāka jaunu raidījumu sēriju “#PiecasKartes”. Šo stāstu sēriju turpina Jānis Krīvēns jeb Krivenchy ar stāstiem, pārdomām un pastaigām pa viņa bērnības takām ZIEPNIEKKALNĀ.

Jānis parādīs, kur atrodas planēta Pritons, kur risināt attiecības un kur savu reizi iet romantiskās pastaigās. Ja vēlies padot šo info arī tālāk, atceries, epizode nr.2!

https://youtu.be/1HxMkESl6M8


Karsts Karsts rubriku “Arhīvos ir” papildina ar jaunu arhīva gabalu, šoreiz arhīvam pievienojot Āķis - Gruzis. Viena no populārākajām Āķa dziesmām, Āķis vēsturiski ir bijis viens no pašmāju reperiem, kas nav kautrējies skaļi paust to kā viņš redz norises pasaulē, kā arī savu reliģisko pārliecību. Aizceļo uz 11 gadu vecu pagātni!

https://youtu.be/OUDQqwOAwFA


Pēc ilgākas pauzes I MEAN LOVE kopā ar draugiem, savā youtube podkāstā “I Mean Runā” ir izlaidis otro epizodi. Šoreiz viesos bija Tomass Sārts. Radošs, inteliģents un mīlestības pilns cilvēks. Sarunas laikā tika runāts par brīvību, ārēju un iekšēju ceļošanu, bailēm, minimālismu un vēl šo to.

https://youtu.be/q7vD_tkGNy4


Molodoy Chi nomet albumu ЦВЕТОДИН

Klausies sev tīkamākajā straumēšanas platformā: https://band.link/4i6OM


Joprojām ir iespēja pieteikt savu dalību projektā 371LastDance. Aizvadītajās nedēļas pietiekumi:


Manuskripts

https://youtu.be/rmb79dT9mWY


OG montekarlo

https://youtu.be/Uw_shLr8XeM


xdragentinattionwxrl

https://youtu.be/3cfqT2Iqba8


Atrasts globālajā tīmeklī


Zem šāda nosaukuma, mūsu FB grupā, mēs no savas puses publicējam to, kas ir pamanīts globālajā tīmeklī, ejot cauri visam, ko pamanām. Šie pamanītie raksti/audiofaili/intervijas neietilpst nedēļas apskata kategorijā, jo mēdz būt pat drusku senāki, bet uzskatām, ka tie ir ievērības cienīgi un spēs kādu no jums ieinteresēt.

Aizvadītājā nedēļā mēs uzgājām šos:


shtelmis - visi bandīti. Ļoti skanīgi un baudāmi. Labprāt redzētu vēl citus jaunumus no šī izpildītāja. Iesakām arī paklausīties citus skaņdarbus. Ir baudāmi.


https://youtu.be/XUaY-RTQV6Y


Otrais, ko pamanījām ir SKREDSS - WANNABE. Šī ir atbilde uz kāda jaunā izpildītāja dziesmām. Šis izpildītājs, par kuru tiek izpildīts, šobrīd ietilpst mūsu filtrā un neparādās pie muzikālajiem jaunumiem. Ja Jums interesē par ko tiek runāts, varat ātri vien atrast internetā.


https://youtu.be/dOVxoqQPszU


Graffitī Latvijā


Vēl viena lieta, kam mēs sekojam līdz ir Grafitī māksla, kas ir radīta Latvijā un tās autori ir mūsu pašu vietējie puiši. Daļa no tiem ņēma dalību Block Party un viņu darbus vēl joprojām var redzēt Autentikā. Jebko, ko pamanām no šīs darbības formas, mēs arī publicējam FB Grupā. Līdz ar to, ja vēl neesi piesekojis mums tur, tad dari to ar steigu.


Jau ilgāku laiku sekojam līdzi tam, ko dara HolisArts. Viņiem ir vairāki projekti un viens no tiem ir padarīt baudāmas pieturvietas, kur vienai daļai no mums nākas gaidīt savu transportu. Tāpat viņiem ir vēl neskaitāmi projekti. Dažus no tiem publicējam te:


Boiler House, Ropaži

https://youtu.be/LydNnZqHmMk


ManaPietura - Saulgozu street

https://youtu.be/lTNQv-cUaeE


Mana Pietura - Jaunmoku street

https://youtu.be/yzHCcg7_h-4


ManaPietura - Āgenskalna priedes

https://youtu.be/FuKF8ysHYPY


KIWIE ir viens no populārākajiem Latvijas Grafitī māksliniekiem un viņa mākslas darbus atpazīst visi, pat tad, ja nezin kas tas ir, jo tie ir redzēti visās iespējamās un neiespējamās vietās Rīgā, Latvijā un pat pasaulē.


Dažkārt šis mākslnieks mūs palutina ar kādu video, citkārt vienkārši ar kādu skaistu bildi.


https://www.facebook.com/TheKiwie/videos/627944368125954/

Vēl viens no darboņiem, kuru grafitī pasaulē ļoti augstu vērtē ir Krys. Viņa ieguldījums kopējā Latvijas Hip Hop kultūras radīšanās pirmssākumā ir neizmērojams. Bez viņa nebūtu šī kultūra tur, kur tā ir šobrīd. Un te ir pāris darbi, kurus ir radīja šī tik daudzpusīgā personība. Paldies.

Tribal.lv ir vietne/veikals, kur var iegadāties visu nepieciešamo, lai varētu zīmēt grafitī zīmējumus. Nesen viņi ievācās jaunās telpās, tur pat netālu. Tur bija iespējams piedalīties Divu dienu Graffiti meistarklasē.


https://www.facebook.com/events/686558025284817/

Pasākumu atskats


Lai arī mums pašiem nebija iespēja būt Baldonē, to varēja izbaudīt un izjust te pat IG zināmais Akadēmiķis. Te būs neliels ieskats tajā, kas tur notika un ko paša festivāla apmeklētāji varēja piedzīvot.


Baldones Waterfests 2020... vienīgais festivāls šogad, kur varēja baudīt Latvijas hip-hopu. Ar laikapstākļiem paveicās, taču bija brīži, kad karstums nebija izturams un bija jāmeklē ēna. Pret karstumu palīdzēja arī kāds atsvaidzinošs dzēriens. Visur, kur skaties, notika ballīte- cilvēki klausās mūziku, dejo, sauļojas un gatavojas vakara koncertiem. Dažādas izklaides bija pieejamas, bija kur paēst, kur padzerties, kā arī nošļūkt pa kalniņiem. Pirmajā dienā uz galvenās skatuves uzstājās Lil Karlix, Kjuumanis, March ar Ginger Mane, Tripple Sex un vakaru pabeidza rolands če un xantikvariāts, kuriem pievienojās vēl Shmeerce. Koncerti bija iespaidīgi un bija superīgs veids kā izlikt enerģiju. Bez koncertiem bija arī DJ gan pludmales skatuvē, gan meža skatuvē katrā festivāla dienā. Bija kaut kas katrai gaumei. Otrajā dienā bija patīkama atmosfēra un viss turpinājās. Vakara sākumā uz pludmales skatuves kāpa Bbyrage, bet uz galvenās skatuves vēlāk kāpa Sour J, I Mean Love, Trap Love, Hunn kopā ar keiwayy un Bertramu, Teacha ar olliju un pēdējais akts tovakar bija Prusax un Steps ar vēl viesiem, kā Ozols, MC Apšaude, Svēte u.c. Milzīgs respekts visiem, kas uzstājās un uztaisīja kārtīgu koncertu. Būs ko atcerēties. Tās emocijas, ko pieredzējām koncertu laikā ir grūti raksturot, taču bija ļoti labi. Trešajā dienā visi lēnām brauca prom vai palika kādu laiciņu, lai pabaudītu izklaides un silto laiku. Kopumā šis bija fantastisks festivāls, bija prieks redzēt, ka cilvēki izbauda LVHH un nākamgad jāatkārto!


https://youtu.be/A91y-zIr9fM


Paldies vēlreiz Akadēmiķis, par savu domu un izjūtu apkopojumu!


P.S. Arī Tev ir šāda iespēja. Apmeklē kādu pasākumu un Tavas pārdomas, emocijas un piedzīvoto mēs atspoguļosim atskatā. Ja Tevi tas interesē, raksti mums hhnolv@gmail.com


Aizvadītājā nedēļā mums bija arī vairāki jubilāri


Finķis

RolandsČe

IvoryBeats

Niklavz

BUSH


Daudz laimes Jums pagājušajos svētkos!Seko mums, dalies ar jaunumiem, sev tīkamu saturu un meklē jaunāko informāciju kādā no mūsu platformām:


FB Grupa - https://www.facebook.com/groups/243590206844247/

FB Lapa - https://www.facebook.com/hiphopnolv/

IG Lapa - https://www.instagram.com/hiphopnolv/

Twitter - https://twitter.com/hiphopnolv


Izsaki savu viedokli, diskutē ar citiem sekotājiem, uzzini jaunumus vai meklē papildus info, kas tev ir svarīgs,tad droši raksti kādā no mūsu čatiem - Whatsapp/Telegram:


https://chat.whatsapp.com/CXtM4vFNxCH6LKo6luLUwd

https://t.me/joinchat/C-gAfRlLrZfWOXxCcOUlgQ


Ja vēlies iesūtīt savu mūziku, kļūt par daļu no komandas vai vienkārši uzrakstīt kaut ko, ko vēlies, lai mēs izlasām/publicējam/saglabājam arhīvos, droši raksti uz e-pastu:


Mūsu e-pasts: hhnolv@gmail.com


Viena mīlestība!


bottom of page