top of page

24. nedēļas atskats

Ir iestājusies vasara un to jūtam arī mēs. Ir dienas, kad jaunumi birst ārā viens pēc otra un ir dienas, kad nekas nozīmīgs nenotiek, un tomēr nedēļas kopumā ir pietiekami daudz jaunu notikumu, pasākumu un jaunumu, ar kuriem tad mēs jūs iepazīstināsim.


Ir prieks saņemt no Jums uzmundrinošas ziņas, atzinību par to, ko mēs darām. Vien gribam nedaudz ieviest skaidrību, par to, kas mēs esam.


Kas ir hiphopnolv? HIP-HOP no LV ir vairāku cilvēku komanda. Gan puiši, gan meitenes, kas aktīvi darbojas, lai ikviens no jums varētu laicīgi uzzināt par jaunumiem, kas parādās mūsu platuma grādos. Šis pilnīgi noteikti nav viena cilvēka projekts. Iespējams, ka kādi no Jums ir satikuši kādus no mums, bet pilnīgi noteikti varam teikt, ka mūsu ir vairāk kā viens vai divi. Un tomēr, neskatoties uz to, mēs esam atvērti ikvienam, kas vēlas ņemt dalību mūsu komandā. To izdarīt ir ļoti vienkārši. Viss, kas Tev atliek, uzrakstīt mums. Tas var būt e-pastā: hhnolv@gmail.com . Tik pat labi Tu vari rakstīt mums Instagram vai Facebook. Un visiem tiem, kas mums vēlas rakstīt, varat droši uzrunāt mūs daudzskaitlī, piemēram “jūs” vai “jums”. Un būs pilnīgi nekļūdīgi.


Kā jau iepriekš, pieliekam klāt tās platformas, kurās esam un kurā ikviens no Jums var mums pievienoties.


Whatsapp/Telegram:

Mūsu e-pasts: hhnolv@gmail.com

Muzikālie jaunumi

Dziesmas (21)


Sen nebijām dzirdējuši jaunu dziesmu un izpildījumu no Grafomāna un Masta. Un pagājušajā nedēļā tā bija pirmā dziesma, kas parādījās un cik redzams, cilvēkiem ļoti iet pie sirds šī dziesma.

Grafomāns x Masts x Sandija Fridrihsone - Pretim Zvaigznēm


СЕРЫЙWOLK ir viens no vecās skolas izpildītājiem, kas turpina radīt un iepriecināt savus klausītājus. Žanrs, kurā izpilda šis izpildītājs, ir plašs. Un šajā nedēļā tika atrādīta pozitīva dziesma, par iekšējo mūsu elektrību/enerģiju, kuru vajag aktivizēt un dot uz āru. Dziesma ir radīta tālajā 2012-2013 gadā un tika izpildīta tikai koncertos. Tagad to varam klausīties arī mēs. Ievērtē arī Tu.


СЕРЫЙWOLK - Доброе Электричество


Triakiru – Replay


Shadow Crow – Hypertown vol.2


NeoStas – VSOP


Šaks - Uz pleciem


Ir prieks redzēt, ka šis izpildītājs ir audzis. Izpildījums un kvalitāte ir ar augšupejošu līkni. Pozitīvi, ka izpildītājs ņem vērā kritiku un te ir rezultāts.


Uzeens - Tev vajadzētu zināt


Saшka - Туса - Juice’a -prod. Tarolin


Singapūras Satīns – Blingi


Nalim - Trap Dom


DzhaHaze – I`m so HIGH


Мелу saviem klausītājiem, faniem, atbalstītājiem deva dziesmu savā dzimšanas dienā. Tas ir interesants un jauks solis. Daudz laimes pagājušajos svētkos.


Мелу - На полпути


LABĀ VĒSTS - KAD SAULE RIET


RAYMO feat. LinaSky - TANGO 3000


nekiy niko - кому какое дело


Šis ir viens no izpildītājiem, kas ir parādījies nesen un viņa izpildījums ir vairāk kā ļoti baudāms. Vieni teiks – eh…pārāk nomācošs, citiem gribēsies likt uz repeat. Kā ir Tev?


Goča – epifānija


Šaks vienmēr pārsteidz ar pārdomātiem stāstiem un emocijām. Tas neizpaliek arī šājā skaņdarbā.


Šaks – TDVNTTKTIJ


Šis ir viens no jaunajiem izpildītājiem, kas pagājušajā nedēļā nāca ārā ar pirmo skaņdarbu un video. Šī ir jaunā skola un dodam arī Jums iespēju novērtēt viņa sniegumu.


M1lly111 – Gaaze


"Grybu nūdūt klausietuojim sanu gobolu nu 2018. goda, lai nakruoj putekļus, tai teikt." /Bruolāns


Bruolāns - Šyupoj (prod. Jezups)


Par šo skaņdarbu varam teikt tā – repeat poga nezināja ko darīt. Ļoti labs skaņdarbs, ko iesakām noklausīties ik vienam.


Bonifacius – Sakopotas Domas


Maru Skorpions & Nakts - Tik Auksti

Bīti (16)


Ivory Beats – Shadow


KruminshBeats – Perky


YeahGor Beats - Old School Hip Hop Freestyle 90's Type Rap Beat


KruminshBeats – Missing


Ivory Beats – Changes


Ivory Beats – Eviano


BeatGoon – Venom


KruminshBeats – OG


Panama – Problems


BeatGoon – Midnights


Ir liels prieks redzēt atkal Chiko darbībā. Tie, kas esam no veciem laikiem un zinam, ka viņam ir ne tikai bīti, bet arī vairāki skaņdarbi kopā ar jau zināmiem izpildītājiem. Tā kā, ir vērts ievērtēt viņa sniegumu. Chiko Beats – The Birth


Ivory Beats – Insanse


MVGNUWMUSIC – Lean


stanic – ready


Ivory Beats – Discreet


413 - Day & Night


Aigo Beats – Noķer mani ja vari


Citi jaunumi


Rīmdari pagājušajā nedēļā deva iespēju gan piedalīties konkursā, gan vnk sazināties ar viņiem, lai tiktu pie CD. Un cik zinām, šāda iespēja vēl ir. Tāpēc nenokavē un papildini savu CD krātuvi arī ar šo lielisko disku.


Mūsu pulkā ir ļoti daudz un dažādu izpildītāju. Par dažiem no tiem mēs sen neesam neko dzirdējuši, bet ir kādi, kas sevi pilnveido un attīsta klusībā. Viens no tiem ir Kartons. Šobrīd strādājot pie bītiem un pagājušajā nedēļā tika līdzdalīti vairāki skaņdarbi (ar citu zemju izpildītājiem), kas labprāt tos izmanto.


Šajā ir sadarbība ar Ukrainas reperi


Šajā ir sadarbība ar Kazahstānas reperi


Šajā ir sadarbība ar Krievijas reperi


Viens no raidījumu cikliem – Dari vai dzer, bija uzaicinājis Stepu. Par ko runāja un kas tur notika, skaties šajā linkā.


Jau iepriekšējā atskatā ielikām pirmos remix dziesmai Steps Paranoja. Pagājušajā nedēļā arī ir kādi radītie:

Pre`set


Silinshm izlaida albumu ar nosaukumu – Nomodā ar šo sajūtu. Klausies to soundcloud


Pagastpuika izdeva EP – Simtgades top5 dziesmas. Šajā EP ir ņemtas dziesmas, kas ir īpašas ik vienam. Viņa koverversijas ir klausāms te.


Pagājušajā nedēļā, iesākot brīvdienas, bija iespēja baudīt ansis, Edavārdi, Very Cool People + Kristīne Prauliņa koncertu. Pirms gadiem 10, neviens nespēja iedomāties, ka šie puiši varētu uzstāties ar savu repertuāru Latvijas Televīzijas tiešraidē. Laiki mainās un notiek brīnumi. Kā viņiem gāja, var redzēt atkārtojumā šeit.


"Līdera kodu meklējot" 80 epizodē ir saruna ar multimākslinieku – Jāni Krīvēnu.


Aizvadītās nedēļas nogalē, izpildītājs Maru Skorpions mēģināja taisīt pirmo atskatu, par nedēļas notikumiem. Facebook nobloķēja par autortiesībām, arī Youtube bija ļoti skeptisks uz to un tomēr, izpildītājs centās un atskatu veidoja. Novērtējam, ka mūsu materiāls spēj dot šādu iedvesmu. Novēlam un ceram, ka nākamies šādi nedēļas atskati būs baudpilni un interesanti, jo tas ir tas, kas mums kopumā visiem pietrūkst. Analīze, vērtējums, kritika un uzslava par to, kas ir noticis aizvadītajā nedēļā.

Paldies, ka sekojat mums Facebook, Instagram un citās platformās.

Paldies, ka dalaties ar to, kas ir atrasts.

Lai kā arī mēs cenšamies, mēs tomēr palaižam garām daļu info, īpaši par tiem, par kuriem neko nezinām. Esi patiess draugs un padalies ar šo rakstu, padalies ar to, ko mēs darām, jo iespējams Tavs draugs darbojas HH tēmā un Tu par to neko nezini. Viens share var pamainīt viņa dzīvi uz 180 grādiem, bet Tev tas būs prasījis tikai 1 share.

Viena mīlestība!

bottom of page