top of page

21. nedēļas atskats

Ir pagājusi vēl viena nedēļa un mēs atgādinām par iespējām pievienoties pie mūsu esošajiem kanāliem:

WhatsApp un Telegram čati, kuros varam dalīties ar jaunumiem, atrasto, un apspriest to visu kopīgās sarunās:


FB lapa – vieta kur parādās visi jaunumi:


FB grupa – vieta, kur ikviens var pievienoties, iesaistīties sarunās, dalīties ar atrasto (gan jaunu, gan vecāku dziesmu, notikumu un ne tikai) :


Tā pat esam esam IG (Instagram) un Twitter:


Un protams mūsu iRaido, ko varat klausīties uz Jūsu Android iekārtām:


Ja Jums ir muzikālais matreiāls, ko vēlaties, lai tas tiek iekļauts mūsu iRadio, sūtiet e-pastu ar audio failu. Vari rakstīt arī tad, ja ir vēlme pievienoties mūsu kopējai komandai:

Pēc šī ievada ķeramies klāt tam, ko mēs pagājušajā nedēļā esam pamanījuši.


Muzikālie jaunumi


Youtube

Nedēļa iesākās ar mini albūmu no Kontraflovs, kurā ir 2as dziesmas. KONTRAFLOVS – MONOTONI


KONTRAFLOVS X DANNY SILVER - CITĀ ATVARĀ


Pie skatuves ir parādījies jauns darbonis, 100un1 šķirne. Pirmie centieni un ir jūtams progress, sekosim līdzi kā šim izpildītājam izdosies sevi attīsīt un pilnveidot. #Torņkalns


Lai arī Sprūds, no 3PK, nav izdevis albumu, pie kā tika strādāts, viņš ar mums padalās ar kādu viņam īpašu skaņdarbu – Problēmas.


Jau vairākas nedēļas Robins mūs iepazīstina ar dziesmām no sava albūma. Šoreiz dziesma – Apdullināts.


Nākamā dziesma no Robina ir tapusi kopā ar Elfu Multikulturāls.


Pēdējā laikā ir prieks redzēt, ka parādās ne tikai jaunā skola, bet lēnām par sevi atgādina arī tie, kas aizsāka repot latviski. Un viens no šiem ir Kurts. Šajā reizē kopā ar 4ii un kopīgi radītais skaņdarbs – Krustugunīs.


KruminshBeats – ir viens no Latvijā esošiem bītmeikeriem, kas primāri veido bītus, ko mīl izmantot reperi ne tikai Latvijā, bet arī ārpus mūsu valsts robežām. Katra gaumei būs iespējams kaut ko atrst. Tevi uzrunā kāds no viņa veidotajiem bītiem? Meklē viņu sociālajos tīklos un viss notiks.


Vēl viena dziesma no Robins – Manis Nav.


Webby ir bītmeikeris no Jelgavas, tā vismas ir rakstīts viņa soundcloud profilā un šis ir viņa jaunākais sniegums – FLOATING.


NeoStas ir vēlviens no Latvijas krievu izpildītājiem, kas veido skaņdarbus, ar kuriem dalās, lai mēs spētu tos novērtēt. Ja Tev patīk – ieliec Like, jeb īkšķi uz augšu. Un šoreiz dziesma - По Коридорам.


Pietuvojoties nedēļas beigām Robins sniedza mums iespēju noklausīties vēl vienu no viņa skaņdarbiem, šoreiz ar nosaukumu – Glābts.


Inпульс ir vēl viens no Latvijas krievu izpildītājiem, kas jau ilgāku laiku atrodas ārpus Latvijas. Tomēr mīlestība pret Hip-Hop nav mazinājusies un arī no savas puses rada pārdomātus skaņdarbus. Šajā nedēļā mūsu vērtēšanai – Уникум.


Purple Six Beat radīts jauns bīts Sigil Magic


lauku puikas - Desu Veikals (prod.bakkwud)


Jauns bīts no mvgnuwmusic Maleficent


Butlers - Tonēti Logi feat. Teacha, lil tujauzini

Facebook

Grupa Panti sastāvā ir tādi izpildītāji, kurus atceras klausātāji no senākiem laikiem - Madis un AN. Un tika atrādīta dziesma – Kā redzi.


Vakardienas jaunums, tajā dalību ņem jau pagājušajā nedēļā ļoti aktīvais – Birch Hip Hop. Šajā Rap FreeStyle dalību ņem puiši no A7K: Olafs un Viesais. Respect. Ļoti labs skanējums.

SoundCloud

DzhaHaze ir viens no aktīvākajiem šī brīža Latvijas krievu izpildītājiem, kas mūs lutina ar saviem skaņdarbiem un izpildījumiem. Šis tapis sadarbībā ar Kartons - Pohuy Kto Ti Takoy.


$irmai$ ir ļoti daudzpusīga presonība. Gan pats strādā pie bītiem, gan pie skaņdarbiem, gan vēl pie citām lietām. Prieks pazīt. Un šajā nedēļā dalījās ar skaņdarbu – Nabags.

Citi jaunumi


Pāļa bazars – 1 sezonas un 17 sērijā dalību ņēma PRUSAX.


Dj Cra$hfader Dee savā dzimšanas dienā atzīmēja to ar spēli pie platēm.


Roman Troy izlaida ilgi gaidīto albūmu ОМУТ. To ir iespējams klausīties dažādās platformās.


Tiem, kas seko līdzi ansim, un tam ar ko viņš dalās, pamanīja, ka bija (pagaidām) pēdējais TOP SUNS ĶĒĶĪ! Podkāsts, kas tika radīts īpaši šim laikam, kad visi esam spiesti palikt mājās. Katrs podkāsts bija interesants un atšķirīgs. Šī podkāsts ietvaros, tika paziņoti arī Bītmeikeru iknedēļas konkursa uzvarētāji un balvu saņēmēji. Nelielu ieskatu, kas tur notika, var redzēt šeit :


Kamēr klusums no Karsts Karsts, abi puiši darbojas katrs savā projektā un katram savas lietas ļoti labi sanāk. Viens no tiem ir Idus Abra, ar savu ABS (Abras Brīvrunu Strīms). Un te var teikt, ka tas viņam nu dien ļoti labi izdodas un ir bauda trešdienā pieslēgties tam. Vēl joprojam, kā katru 3dienu. 20:00


Otrs ir Jentos. Šobrīd viņš organizē podkāstus – Bazars–0. Pēdējā epizode ir šī :


Ritma institūts bija organizējis DJ konkursu “Esot mājās”. Un priekš mums visiem, varam teikt, super liels prieks, ka DJ Martin Birch ir ieguvis pirmo vietu. Viņš ir ļoti aktīvs, ir ņēmis dalību arī Bītmeikeru konkursos, rada pats savus bītus, palīdz jaunajiem puišiem radīt repa gabalus un spridzina katru mīļu brīdi. Viņa mūziku var dzirdēt arī skaņdarbos, kas nāk ārā no grupas Kontraflovs, un cik zināms, tas nav viss ar ko mūs šis dj domā iepriecināt jau tuvākā laikā. Bet par konkursu un rezultātiem lasi šajā rakstā.


Līdz ar savu uzvaru DJ konkursā, Twitch kanālā bija iespēja baudīt lielisku Hip Hop mūzikas setu, ar Dj Martin Birch.


Viens no Live pasākumiem tika strīmots no Andrejsalas. Tiem, kas bija palikuši mājās, tika sniegta iespēja baudīt arī ko īpašāku. Iesakām noklausīties šo:


OBEN - Роковой патруль (World Battle - 2 раунд)


OBEN - Клавиша репит (1-Й BADYBAG BATTLE - 2 раунд)


Paldies visiem par abalstu, par katru labu vārdu ko sakat un rakstiet mums. Mēs to ļoti augstu vērtējam. Lai visiem izdevusies šī nedēļa.


Viena mīlestība!

コメント


bottom of page