top of page

1./2.nedēļas atskats

Paldies visiem, kas bija ar mums pagājušajā gadā. Savā lielajā atskatā, mums ir apkopots pamatā youtube, un kaut kas no soundcloud, bet netika pieminēts, ne par tiem daudzajiem rakstiem, kas bija mūsu pašu lapā, vai citos mēdijos minēts. Ir raksti, gan Satori, gan tvnet, gan vēl daudz kur citur. Gan arī 100g kultūras raidījumos, un vēl visur kur. Vēl arī ir citi grafiti mākslinieki, kuri ir darījuši daudz fantastisku darbu. Kaut vai var pieminēt – Rudens Stencil – Olaines ūdens tornis. Kiwie – vairāku veikalu sienu apdare; Daugavpils brake dance deju skolas sasniegums starptautiskās sacensībās, ar pirmo vietu. Pagājušajā gadā tika svinēti 35 gadi, kopš bijušajā padomju savienībā aizsākās Brake Dance/Grafitī. Kāpēc mēs to pieminām? Tāpēc, ka tās aizsākumi ir nekur citur kā Rīga/Latvija. Vadim Krys Art ir viens no pamatlicējiem, tam kas ir šobrīd tik plaši attīstījies pie mums Latvijā. Un vēl daudzi citi noteikumi.

Kāpēc tas nav minēts viss vienā atskatā? Tas viss ir bijis ļoooti daudz. Un nevēlējāmies jau tā super garo atskatu padarīt vēl garāku un grūtāk lasāmu Jums. Un visiem jaunumiem, kas parādās jebkādā platformā, mēs dodam ārā savā Facebook kontā vai arī te, mājas lapā, nedēļas atskatos. Un turpmāk, veidosim dažādus atskatus, lai varētu tos padarīt interesantus un saistošus visiem.

Tiešām liels paldies tiem, kas mums raksta, kas dalās ar savu materiālu, kas padalās ar saviem krājumiem, tas viss ir vnk awsome. Turpiniet to darīt, tāpēc atgādinām savu e-pastu: hhnolv@gmail.com


Bet tagad ķeramies klāt jau ierastai sadaļai:


Muzikālie jaunumi


Sākam gadu ar pirmo datumu, un skatāmies, vai tajā notika kaut kas, un kas bija pirmais muzikālais skaņdarbs, kas sasniedza mūsu acis un ausis. Pirmais, nāk ārā Trench Mafia Locco - Kodeīna puikas. Papildus tiek reklamēts koncerts kas notiks Valmierā, un tas varētu būt ļoti karsts, ņemot vērā, no kuras puses nāk pats Locco.Nākamais ko redzam, ir Felkers. Viņš ieturot savu stilu, dod dziesmu - Ja, tu esi esi tā īstā. (2020).DISTXRD ir puisis, kas vairāk darbojas pa IG, un tur dalās ar saviem jaunumiem. Jau iepriekšējā gadā tika izlaisti vairāki skaņdarbi, un to viņš turpina darīt. Ir zināms, ka tiek strādāts pie albuma. Kad būs gatavs, nāks ārā. Iespējams, ka tas būs šogad. Bet šonedēļ kopdarbs ar THRASBOI un dziesma – PARANOIA.Un tad jau nāk ārā Liriska Pļauka. Par to parūpējās Dzenis, par kuru mēs plašāk zinām, kopš 371 pirmās un otrās sezonas. Pirmajā sezonā tika tālu. Skatīsim, vai šogad tiks tālāk. Un šis darbs ir tapis kopā ar WHITE.Mēs jau savā gada atskatā minējām, ka šis izpildītājs, ir ļoti daudzpusīgs un radošs, un šogad viņu vēl spēsim dzirdēt. Tas ir Fisha - Никто Не Знает. Interesants underground skanējums ar kvalitāti.Pirmās nedēļas atskats nav ar mega daudz ziņām, jo 1. datums arī bija trešdienā, nedēļas vidū, līdz ar to, saprotams, mazāk šī visa. + jaunā gada sagaidīšana. Un neskatoties uz to, gadu iesākot ir jau 5i muzikālie jaunumi. Super. Var teikt, katru dienu pa vienam.


Citi jaunumi


Te mēs pieminēsim divas ziņas, kas tika pamanītas. Pirmā ir, tā teikt, atskats uz Siera Plate 2.020 VHS kvalitātē. Skaņa video brīžiem ir laba, bet caur to var noķert to kas notiek šādos pasākumos. Un šis video tik parāda, ka šādi pasākumi nav jāfilmē telefonos, vai jāskatās youtube. Tie ir jāapmeklē, jo to visu kas tur notiek un ir var noķert tikai esot uz vietas.Un tad ar mums sazinājās pats graafs. Kas zin, no kurienes viņš ir un kādas karaļvalsts nācis. Piedāvā mums ļoti garšīgu un baudāmu materiālu. Paldies, ka padalījies arī ar šo, un deva iespēju pievienot mūsu iradio arhīvā. Visiem pārējiem iesakām baudīt šo skaisti pārdomāto albumu, kas sastāv no 13 pārdomātiem skaņdarbiem. MixMaster – Reinšteins/RZ Studio.Kas vēl bija pagājušajā nedēļā?


Vienīgais pasākums, ko varētu saukt par pasākumu jaunajā gadā, bija KK FEAST oficiālā atklāšana.


Lai arī paši šajā atklāšanā klāt nevarējām būt, varam viennozīmīgi ieteikt šo ēstuvi. Bez maz vai jāsaka, visiem, kam patīk, interesē, garšo ēst (kā saka EikshO), ir jādodas Brīvības iela 117, un jābauda jaukās telpas, lielisko piedāvājumu un atmosfēru. Tagad visi, kam patīk tā HH tēma, jābūt tur.


Apmeklē viņu FB lapu, uzspied uz Like; Follow. Kad esi bijis uz vietas, ieliec atsauksmi par piedzīvoto. + paķer līdzi draugus. Visiem vietas pietiks.Jaunums no viņu puses ir, ko daļa gaidīja – viņus var atrast Wolt.Tas šajā nedēļā ir arī viss. Tā bija kā atelpa no svētkiem, un neliela atelpa no tās bagātās informācijas, kas bija pagājušajā gadā. Bet nākamās nedēļas atskats būs ar daudz labiem skaņdarbiem, par kuriem jau tagad zinām.

Seko mums, dalies, aicini draugus, painformē viņus par šo. Viena mīlestība.


2.nedēļas atskats


Šajā reizē mums ir 2u nedēļu atskats uzreiz. Tā kā pirmā nedēļa bija puse, tad apvienojam tās abas nedēļas Jums.


Muzikālie jaunumi


Pagājusī nedēļā tika izlaists jaunums, un mūsuprāt šis ir spēcīgs pieteikums šim gadam un kvalitātes laktiņai kopumā, kādam būtu jābūt Hip-Hopam Latvijā šogad un turpmāk. Tie ir neviens cits kā Kontraflovs. Kopā ar DJ Izzy un DJ Martin Birch. Pēc šī muzikālā jaunuma bija arī informācija sociālajos tīklos, par gaidāmo albumu, kas būs pieejams, un lielais vairums tā vien gaida kad varēs pie tā tikt, bet līdz tam laikam katru pirmdienu tiek piedāvāts pa skaņdarbam no šī albuma. Un pirmais bija – Rajona Memuāri.Nākamais jaunums, bija līdzvērtīgi spēcīgs, un prieks redzēt ka šis cilvēks ir aktīvs. Tas ir neviens cits kā Richmaster. Pagājušajā gadā ir organizējis un piedalījies to organizēšanā vairākos pasākumos, padarot Latvijas Hip-Hop ikdienu piesātināti bagātu. Paldies viņam par to, un par jaunumu – Nelegālā mūzika.Tad sekoja jaunums no izpildītāja marc ways. Ar dziesmu closer.Tad par muzikālo jaunumu parūpējās YAM – Visi kopā.Arī Šaks turpina šo gadu ar sev raksturīgo skanējumu, un domu lidojumu dziesmā – Nakts lidojums.Lai arī šis ir muzikālais jaunums, tajā tiek mēģināt turpināt bīfu starp XRL un Sudrabu Sirdi. Kā tas sanāk un vai saista, var vērtēt katrs pats.Tad divus skaņdarbus plašākai publikai publicēja Djubovs. Vai tas ir labākais, ko var šis izpildītājs? Varbūt tas ir vkn meklējums pēc cita skanējuma. Kā tas viņam sanāk šajos skaņdarbos, vērtējat paši. + Vai tā varētu būt ka vienā no tiem skaņdarbiem ir izteikts kāds bīfs pret vēl kādu citu zināmu Latvijas HH darboni?Par daudz skanīgāku jaunumu parūpējās Cunami, un var just, ka pie skaņas ir strādājis Fakts. Un dziesma – Mana Spēle.Citi jaunumi


Kā jau katru nedēļu, mēs esam pieradināti, ka pirmdienā ir jābūt Karsts Karsts epizodei, ar kādu interesantu personību. Un šajā reizē dalību ņēma Reinis Kapone.Trench Mafia Locco nodeva publikai savu albumu – 300. Pilnu to var klausīties zem šī linka, vai arī citās straumēšanas vietās.Ar patīkamu skanējumu un lielu sabiedrības interesi, ārā iznāca Liriskie Sētnieki ar savu EP – Nav labi.Un tad beidzot varēja redzēt vienu no cīņām, kas notika 371 2. sezonas 3. atlasē. Žēl ka Kikapam neizdevās viss līdz galam. Bet arī Dzenis bija super. Bet jāpiekrīt būs daudziem komentāriem – Skutelis ir vnk vietā un laikā.Ozols; VIŅA; Edavārdi – Ziņge par bailēm no Pusnakts Šovs ar Jāni Sktueli. Tā teikt cits skanējums.Mufasah nomet frīstailu.Mazirbe nomet albumu – KlucifersVēl citi jaunumi no citām platformām:

TVNET


Delfi


Soundcloud


Te uz šo visu varētu teikt – hei, kas notiek. Ko Jūs esat tik aktīvi? Bet kopumā prieks. Prieks redzēt, ka arī citi ziņu/mēdiju pārstāvji runā ar mūsu kultūras cilvēkiem un publicē to savā pusē arī. Super.


Un lielais paldies, tiem kas ir atgādinājuši, ko tad mēs esam palaiduši garām, jo savā atskatā, ko izlaidām pagājušajā nedēļā, tā arī teicām, ka visu pamanīt bija grūti. Viens no jaunumiem, kas bija paskrējis garām ir Andrē. Un viņa skaņdarbs – Nost Runas Debīlās.

Liels paldies ka esat ar mums, rakstiet mums visos sociālos tīklos. Paldies par e-pastiem, paldies par to atbalstu ko sniedzat no savas puses. Turpinām spiest Like; Share, ieliekam pa kādam komentāram. Lai mūsu draugi un paziņas uzzina par šo visu ar vien vairāk un plašāk.

Viena mīlestība!

Commenti


bottom of page