top of page

18. nedēļas atskats

Sveiciens visiem šajā saulainajā un skaistajā 4.maija dienā. Šī diena visai Latvijai ir īpaša. Šī ir Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena. Ar šo dienu aizsākas tas, ka mums ir 18.novembris un mēs visi varam dzīvot un būt brīvā valstī.


Mīļi sveicam arī mēs HIP HOP no LV, visus jūs šajā skaistajā dienā.


Aizvadītā nedēļa ir bijusi klusāka par iepriekšējām, ar muzikālo jaunumu daudzumu un, tomēr neskatoties uz visu, tajā ir notikuši pietiekoši daudz, interesanti jaunumi, ar ko mēs varam padalīties ar Jums.


Paldies visiem tiem, kas jau seko mums, sev ērtākajā vidē, kur vairāk esat jūs.


Joprojām mums ir izveidotā FB Grupa, kurā varat pievienoties, diskutēt, un padalīties ar visu kas saistās ar mūsu LV Hip Hop dzīvi. Links zemāk.


Un tagad varam jums ar prieku paziņot, ka kopš pagājušās nedēļas sākuma, mājas lapā ir atrodama jauna sadaļa, pie jau ierastā iRadio player. Tas ir mazais skaistais Android orks, kurš tā vien lūdz, lai uz viņu uzspiestu un iepazītos ar to, ko viņš var jums piedāvāt. Jau pirms zināma laika bija izskanējusi interese no Jums, mūsu sekotājiem, ka varētu būt iRadio un visam šim sava aplikācija. Tad nu tagad viņa ir pieejama Jums. Tā kā šobrīd visi, kam ir Android telefoni, laipni lūgti izmēģināt. Ja ir ierosinājumi, idejas vai sūdzības, rakstiet mums. Ieliekat komentārus un vērtējumu, būtu jauki, ja tās būtu piecas zvaigznes.

(Te ir links, lai varētu apskatīties kā tas izskatās)

Muzikālie jaunumi


Youtube

Trippy Marks - Nākamā Pietura


Maru - Kļūdīties var visi Prod. By H3 Music


MESA - Man nav bail


Maru - Tev Manu Klausītāj (MGK Toxic Revolver Remix)


Nātre - Maldugunis 2x


Sudrabu Sirds - OG KUSH


Mufasah - Volk 4 🐺(ЛеркMan)


LIRISKIE SĒTNIEKI – TUKŠUMS


Raksturs - 0105 Beat


Joey Bada$$ Type Beat 2020 - "Wassup" | Free Type Beat | Boombap Instrumental


$irmai$ - касяк


DISTXRD - Bad Kid (Music Video)


Soundcloud


BeatGoon - Vengeance [Prod.by BeatGoon x Stanic]


DXIVI$$ - GET BACK


ALEXFOXZ BEATS - How Could Be So Cold (Tagged)


dotConcept - InstaJAMS#1


Nikita M — НИ%УЯ


TRIAKIRU – КАРАНТИН


DzhaHaze - Не ищи [KARTONS Prod.]

Citi jaunumi


Kā jau esam pamanījuši interneta vidē, ir regulārie LIVE, ko nodrošina mūsu pašu izpildītāji. Katram ir sava pieeja kā noturēt skatītāju uzmanību un veidot izklaidējošu materiālu tiešraidēs.


Nu jau katru trešdienu mums ir iespēja pavadīt jaukus vakarus, jo 20:00 Idus Abra uzsāk savu tiešraidi Instragramā. Pēc 21:30 sākas tiešraide Twitchā, jeb TOP SUNS ĶĒĶĪ, ko nodrošina ansis.


LIL Travis – Albūms “Stafs”


Birch Please - Sirds (Beat Battle 2 2020 @BirchPlease)


Svētdienā bija iespēja redzēt speciālizlaidumu, kur ansis prezentēja Netīro Drēbju mājas lapu. Video ir gan prezentācija, gan sazvanīšanās ar Kristaps Ritms. Iesakām šo noskatīties un izteikt savas domas komentāros. Vienaldzīgo pēc, šī video noskatīšanās, noteikti nebūs.


Un te ir links uz - Netīrās Drēbes mājas lapu.


PM2THEAM


Turpinās joprojām Latvijas bītmeikeru veidots pasākums, par to un daudz ko citu var uzzināt Discord kanālā: https://discordapp.com/invite/tbNCgxN


Šogad, viens no grandiozākajiem un arī pēdējiem koncertiem bija Skutelis – Manī mīt Desmitgades svinības Palladium Rīga.

Paldies visiem par atbalstu, par idejām un priekšlikumiem. Novērtējiet mūsu jaunāko sniegumu, kas ir apps priekš Android telefoniem. Un mēs jūs noteikti arī turpmāk iepriecināsim ar dažādiem jaunumiem no mūsu puses. Ja arī Tu vēlies pievienoties komandai un iesaistīties mūsu jau esošās platformās, un arī mūsu tālākos plānos, raksti mums.


Viena mīlestība!

Comments


bottom of page