Search

13.nedēļas atskats

Šis ir laiks, kad ir iespējams novērtēt vēl vairāk to kas mums ir dots, tādu vērtību kā ģimene. Katram tā ir sava, un ir mūsu kopīgā ģimene, kas mīl un novērtē šo kultūru, par kuru mēs runājam, klausāmies, rada, un priecē ikvienu.


Pagājusī nedēļa ir bijusi raibi raiba ar jaunumiem un muzikālo bagātība. Ja skatās tīri no šī skatu punkta, tad var teikt ka nav nekāda krīze, jo materiāls ir daudz. Gan labs, gan ne tik ļoti, bet gaume mums katram ir sava.

Muzikālie jaunumi

Youtube


Nu jau katra nedēļa sākas ar vairākām lietām, kas mūs pieradina, pie labām lietām, un veido atkarību no tā. Viena no tām ir grupa Kontraflovs, kas ik nedēļu mūs palutina ar kādu savu skaņdarbu, no nu jau pieejamā albuma “Rajona Memuāri”. Kaifs klausīties un priecāties, par kvalitāti ar kādu nāk ārā šie skaņdarbi.

KONTRAFLOVS X TRAKA MELODIJA X DJ IZZY ILL - BEIGU PIEZĪME

Sen nekas nebija dzirdēts no Fakts, un pagājušajās nedēļas sākumā, savā skanējumā, mūs iepriecināja ar dziesmu – Sienas.

Goča turpina sniegt ārā pa jaunumam. Vieni saka, ka kaut kas atkārtojas, bet citiem atkal ļoti iet pie sirds, kā šis izpildītājs sevi prezentē un pasniedz. Tā teikt, gaume katram sava. Un dziesma – Paģiras.

Demar - #24

Šis izpildītājs turpina augt un šis nebija vienīgais skaņdarbs, kuru viņš pagājušajā nedēļa atrādīja mums visiem. Tas ir Uzeens ar dziesmu - Kas te tagad būs?

Šaks vismaz reizi nedēļā kaut ko jaunu parādā pārējiem, un šoreiz dziesma - Tavs robots.

Prieks dzirdēt, ka 3PK ir dzīvi un aktīvi. Un jaunumu no savas puses pacentās Sprūds ar dziesmu – daudz.

Nalim iesāka no savas puses šo nedēļu, ar jaunu dziesmu - Chunga Changa (prod. by Pretty Scream) Un cik redzams, arī citi Latvijas krievu repa izpildītāji atrādīja savu jaunāko sniegumu. Prieks, ka to paliek ar vien vairāk.

Mufasah iepriecināja ar jaunu dziesmu - No Canon.

Дикий Диктор/LRR - О том о сём. Šo izpildītāju viena daļa iepazina caur Panda Battle, citi caur citiem projektiem. Viņš aizvadītājā nedēļā ir bijis aktīvs, un šis nav vienīgais skaņdarbs ko atrādīja. Viņš ir aktīvs ne tikai youtube, bet arī soundcloud vidē.

MsiiVO & Uzeens - Stacijas Ieraksti. Nu re, šis ir otrais skaņdarbs, kurā dalību ņem Uzeens. Un kopumā jāsaka ka nav slikti.

KRAHMALEV, PETUNOV, ZASHLOW - #КОРОНАРЭП – Tā kā ārā klīst vīruss, un visiem ir jāsēž mājās, tad nu tika izlaista dziesma, lai nedaudz uzmundrinātu ikvienu. Kopumā ļoti interesants skanējums.

BŪRS – PAMATI. Vēl viens jaunums no Latgales puses. Un nevar nepiekrist, ka tajā pusē radītās dziesmas, ir tāds hip hops, kādu arī mēs zinām un vērtējam.

Дикий Диктор – Гонор. Šī bija vēl viena dziesma, ko šis izpildītājs deva saviem klausītājiem.

Artuuro Schizo – ReprezenteLente. Lai arī uz to brīdi, kad parādījās šis jaunums, video bija pieejams, tad uz doto brīdi, tas nav pieejams.


Lucky Mane - We're Not The Same (feat. Eissa). Šis izpildītājs priekš mums bija jaunums. Līdz ar to, tikko par to uzzinājām, padalījāmies ar Jums.

RAYMO - Олимпиада (Премьера трека, 2020). Bija prieks dzirdēt ko jaunu arī no šī izpildītāja.

Felkers - Pa naktīm (2020) Pēc ilgāka laika arī šis izpildītājs izlaida dziesmu.

BRUNO REISS – ELLĒ Un pēdējais no pagājušās nedēļas jaunumiem bija šis.


Soundcloud


Arī šajā platformā ir atrodami jaunumi iknedēļu. Arī te cilvēki dalās ar radītiem skaņdarbiem. Viens no aktīvākajiem ir Nikita M. Tiesa, pagājušajā nedēļā aktivitāti palielināja arī MKH41, izlaižot gan albumu, gan ļoti daudz laba materiāla, jeb kā saka, lūk kā skan īsts hip hops.


https://soundcloud.com/nikita_cnh/nikita-m-karantin

https://soundcloud.com/davis-burvis/stayforever

https://soundcloud.com/rtallini/dust-off-vinyl-hip-hop-records

https://soundcloud.com/mkh41/bolsi-pid-uga

https://soundcloud.com/nikita_cnh/nikita-m-net-vzroslykh-i-detey


19 jaunas dziesmas Youtube kanālā, un 5 Soundcloud plašumos. Kopumā šī ir bijusi ražīga un aktīva nedēļa, sastādot vien 24 jaunumus, bez tiem vēl ir arī izdotie albumi un tas jau šo ciparu vēl vairāk palielina. Kopumā prieks redzēt, ka ir daudz patīkama materiāla. Ne viss iet pie sirds, bet labi, ka katrs var izvēlēties savai gaumei un labpatikai, no visa tā, kas ir bijis jaunums.

Citi jaunumi

Kā jau redzams pie muzikālajiem jaunumiem, tad ir ļoti daudz un interesantu jaunumu, kas nāk ārā ik pa brīdim. Šis laiks nav samazinājis apjomu, ar kādu nāk ārā informācija. Jā, nav reālie pasākumi, bet tas netraucē ne radīt, ne klausīties visu to, kas nāk ārā.

Diez gan liels paldies ir jāsaka Karsts Karsts, par jau 56 eipizodi, kas iznāca ārā pagājušajā nedēļā. Ļoti inetersanti bija paklausīties kas ir šiem abiem krastiešiem plānots, domāts un vēl daudz kas cits.

ELFS & DENISS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #56

Jacques of S'T'A FOOTPRINTS (Hip-Hop instrumental 2020)

371 Clique pagājušajā nedēļā paziņoja par pilnīgu pasākuma atcelšanu. Diemžēl.

https://www.facebook.com/371Clique/photos/a.2079112342350471/2522732227988478/?type=3&theater


Tikmēr Nātre dod iespēju savus albumu iegādāties arī bancamp vietnē. Solās drīzumā pielikt arī parējos albumus.

https://naatreens.bandcamp.com/album/kabinet-2


DJ Martin Birch ik pa laikam atrāda savus radītos bītus, un jāsaka godīgi, sanāk pat ļoti labi, neskatoties uz tiem stresiem kas bija jāpiedzīvo viņam, saistībā ar valstī/pasaulē notiekošo.

LIVE MPC2000XL BEAT - LEEROY TRIPPIN' - Get goin'

NOSKATIES VAI OZOLAM IZDEVĀS NOKĀRTOT BRAUKŠANAS EKSĀMENU

Ja nevar rīkot pasākumus brīvā telpā, tad brake dance darboņi to atrāda caur online, un nav nemaz tik slikti. + iespējams pamācīties no tā ko var redzēt, un praktizēt paši tālāk.

Ghetto Dance Online Battle | HIP-HOP PRESELECTION

Ghetto Dance Online Battle | POPPING PRESELECTION

Viss Ir Sarežģīti - VERY COOL PEOPLE feat. Edavārdi, ansis & K.Prauliņa (Koncertprogramma Pa Apli)

Pirms tika izlaista jauna dziesma no Edavārdi puses, un par ko varēsim rakstīt nākamās nedēļas atskatā, bija tā gaidīšana, kas bija oriģināli noorganizēta no viņa puses. Par to, kas tad tur bija, var redzēt šajā video:

https://www.facebook.com/watchparty/1130180240659309/

Albumi/Mixtape/EP

Aizvadītājā nedēļa ir iznākuši vairāki albumi. Mums sanāk, veseli 6i gb. Par to arī apsveicam, ka ir dzīvība.


I MEAN LOVE – Spēle

http://hyperurl.co/xe6tes

MKH41 - Latgaļīšu Reps. Jāuzsaka ir šī apvienība, un cilvēki kas šajā darbojas. Paldies par ekskluzīvo tieši mums. Līdz ar to jau drīzumā varēsim papildināt mūsu iRadio ar šo super baudāmo materiālu.

https://soundcloud.com/mkh41/sets/latgalisu-reps


Zemsegu pasaule albums (#Freezp)

https://open.spotify.com/album/4w6TA41bazJdmeawsP4pl6?si=h-TZhpP_SVmmAx2Wr1rXkg


NeoStas - #ДаблТрабл EP (2020)[Полный]

https://youtu.be/vxFBMKSM9Ao

Svēte – Vella sūds. Ja ir pierasts pie klasiski mierīga hip hopa, tad te ir radikāli cits skanējums un izpildījums.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLM41OPZKqmKwvxLWM-DHOuKpn59ix7p7n


Kristaps Ritms – Beattape. Kristaps izdeva savu pirmo Beat tape. Kopumā ļoti baudāmi skaņdarbi

https://www.youtube.com/playlist?list=PLM9mEbX7bQOt5hG8oj04ojsbWEiaEGMwv

Ļoti bagāta nedēļa bija pagājusī, ļoti daudz jaunumu. Redzams, ka cilvēkiem viss interesē un saista. Vēl varam pieminēt, ka LvHH.lv FB lapā ir redzama aptauja, ar jautājumu vai ir vēlme cilvēkiem, lai tiktu atjaunota tā mājas lapa + izveidota grupa, kurā tiek aicināti cilvēki, lai tur jau dalītos ar sev pieejamo informāciju. Tiesa, šī grupa ir veiota ar domu apkopot vienuviet visus tos, kas ir no LV un izpilda mūziku krievu valodā. Bet prieks ir redzēt, ka aktivitātes viņu lapā un vēlme ko darīt atkal ir atdzimusi. Līdz ar to arī vieglāk būs mums sekot līdzi jaunumiem, kas ir no šiem izpildītājiem.

Zemāk ir links ar iespēju pievienoties viņu izveidotajai grupai: https://www.facebook.com/groups/lvhh.lv/

No savas puses esam atjaunojuši informāciju, par iespēju pievienoties mūsu čatiem. Zemāk info, par Telegram esošo čatu.

https://t.me/joinchat/C-gAfRlLrZfWOXxCcOUlgQ


Tā pat šis čats ir arī Whatsapp. Te jau atkarīgs no katra paša, ko kurš un kā lieto.

https://chat.whatsapp.com/CXtM4vFNxCH6LKo6luLUwd

Super lielu paldies sakām visiem, kas jau šobrīd atbalsta.


No savas puses esam atvērti ik vienam, kas vēlas nākt talkā, un vēlas upurēt savu brīvo laiku, lai kopīgi darbotos. Ja uz doto brīdi nav pasākumi, tad ir vēl daudzas citas lietas, kur izpausties un būs aktīviem. Rakstiet mums FB/IG/E-pastā (hhnolv@gmail.com); rakstiet mums privāti čatos.


Viena mīlestība!

111 views

© 2019 HHnoLV. Proudly created with Wix.com