Search

12. nedēļas atskats

Ir pagājusi vēl viena nedēļa. Lai arī pasākumi visi ir atcelti, un ielas ir tukšas, muzikālie jaunumi no izpildītājiem turpina nākt ārā, lielā apjomā. Par ko protams ir prieks, un esam apkopojuši visu, kas tad nāca ārā pagājušajā nedēļā.


Līdz ar pasākumu neesamību, dzimst idejas, kuras netiktu realizētas, jo visi būtu aizņemti ar dažādo pasākumu organizēšanu. Un tie ir Live koncerti, dažādi Live ar izpildītājiem, un brake dance treniņu paraugi un vēl daudz kas cits.


Muzikālie jaunumi

Youtube


cozz type beat | not the same 2020

Bieži Latvijas apkaimē nevar dzirdēt meitenes izpildām repu. Par to ir daudz runāts, kas un kā, un pagājušajā nedēļā tika pamanīta viens šāds izpildījums. Paldies par atsaucību, ka šī dziesma tagad ir arī mūsu arhīvos. Ievērtē arī Tu, šo centienu. Nav perfekti, bet nav arī tik ļoti slikti. SA4M Atgūt Tevi. (2020)

Jandars Emils, jeb 101. kilometrs piedāvāja no savas puses dziesmu – Samsara, ko prod. Zaiza. Prieks redzēt, ka arī viņi turpina radīt dziesmas.

Jaunums bija arī no ollijs ar dziesmu Kur Nauda? Tā tapusi sadarbībā ar Ginger Mane.

Vidmonts - Smaidīt (Oficiālais Video)

KKarlix 82 - Reps “Coronas vīrus” (Covid-19)

Lil Karlix - Mood (Official Audio)

Goča ir tas izpildītājs, kas pagājušajā nedēļā bija aktīvs un izdeva trīs pilnvērtīgas un labas dziesmas. Un paldies Tev, par atsūtīto materiālu, un jau šīs dziesmas ir mūsu iRadio. Netici? Ieslēdz un klausies. Un pirmā dziesma bija - Puiki Neguļ.

Goča - 48 paskāli

Goča - Pēdējo Reizi (123)

Prieks arī redzēt, ka Dobele atgādina par sevi šajā laikā. Un tas ir neviens cits kā KNOPS ar dziesmu - Viņa Vienmēr Pirmā feat. GRD

I MEAN LOVE - VAJAG (audio)

Cunami - Par Vēlu ft. Adriana Miglāne (Official Video)

silraq feat. FAQskrrr - Ko tu man prasi? (OFFICIAL VIDEO)

Šaks - Pēc mums, vēl ilgi zeme skums

Artuuro Schizo Phrenos -Sāpju Blūzs

NeoStas - В Чём Твой Понт ?!

Sudrabu Sirds - Pazaudēts un Atrasts


Soundcloud

Nikita M izlaiž jaunu dziesmu

https://soundcloud.com/nikita_cnh/pap-pod-asfaltom-plyazh


Oriole izlaiž savu CUZ

https://soundcloud.com/oriole/oriole-cuz

Izejot cauri šim visam sanāk, 20 dziesmas no pamanītā, kas ir bijis pagājušajā nedēļā. Un tas noteikti nav viss. Ja zini kādu kas raksta dziesmas, un darbojas šajā jomā, iedrošini viņu sazināties ar mums. Veidi kā to izdarīt ir, rakstot uz IG; FB vai mūsu e-pastu: hhnolv@gmail.com.

Citi jaunumi


Pagājusī nedēļa ir bijusi arī aktīva visādā citā ziņā. Vēl joprojām ir pieejams Karsts Karsts; Ir bijuši vairāki Live, kur darbojas gan 371, gan Idus Abra, gan Latgaliešu Reps, gan ansis. Un bez tā vēl bija vairākas lietas, kuras bijām pamanījuši, un gribam ar tām Jums padalīties, ja nu kas ir paskrējis garām jūsu ausīm, acīm.


Kā jau ievadā aizsākām teikt, vēl ir Karsts Karsts podkāsts. No malas jau ir viegli vērtēt, no tās dīvāna pozīcijas, ka varētu šitā, varētu tā, tas jāmaina utt, bet tikko sāc kaut ko darīt, tas viss izskatās pavisam citādi. Gan uzrakstīt atskatu par nedēļu, gan izveidot saturīgu podkāstu prasa daudz laika. Tāpēc atgādinām un iedrošinām, ikvienu, kam ir tāda iespēja, piedalīties puišu atbalstā, ko var izdarīt: https://www.patreon.com/karstskarsts/posts


Ja Tev šķiet, ka uzrakstīt rakstu ir ļoti viegli, vai vnk gribas to darīt, tad joprojām arī mēs savā komandā redzam iespēju pievienoties ikvienu kas vēlētos tajā pielikt savu artavu.


So, Karsts Karsts, bija superīga saruna ar ansis un Edavārdi. Daudz atklātu momentu arī no Jenota un Abras. Ja neesi redzējis, šo gan iesakām noskatīties un aizdomāties par visu to, ko mūsu labā dara šie puiši.

ANSIS & EDAVĀRDI | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #55


pm2theam piedāvāja iespēja noklausīties mixtape. Ir ko dzirdēt, kā tas viss tiek kopā salaists un atskaņots.

https://www.mixcloud.com/Reloop_DJ/mixtapemonday-winner-march-pm2theam-de-flou-mixtape/


BASEINS PRIEKŠ REKLĀMAS, DJ UZ CŪKU BĒRĒM UN HIP-HOP KĀZAS | PACEL TRUBU #9 - (Zalāns un 371)


Jauni un Bagāti - VERY COOL PEOPLE feat. Edavārdi, ansis & K.Prauliņa (Koncertprogramma Pa Apli)


10it minūtēs iespēja atskatīties uz to kā bija koncertā: Arturs Skutelis – Manī mīt Desmitgades koncerts | 2020. Super video. Tie kas bija uz vietas varēja noķert atskatā tās emocijas, kas bija uz vietas. Mēs neesam aizmirsuši par solīto atskatu. Tas ir tapšanas stadijā.


Aizvadītajā 6dienā bija jābūt koncertam CYTA DZELA, ar Latgalīšu Reps dalību, bet lai mazinātu to sāpīti, kas ir visiem, kas biļetes joprojām ir kabatā, puiši izlaida mini koncertu (LIVE stream 21.03.2020.) Respect par šādu strīmu no savas puses.


Arī frīstaila konci piedāvā Idus Abra. Vai tas būs pieejams kaut kur arhīvos, tas jau jāprasa Abrai, bet tie kas bija pieslēgušies varēja to redzēt.

https://twitter.com/IdusAbra/status/1240007117995728896


Aizvadītajā nedēļā iznāca 1 EP un 1 Mixtape.


Par mixtape parūpējās Olafs, kas pārstāv divas apvienības. A47K un IPRS. Zem A47K ir arī Viesais, bet zem IPRS ir vēl vairāk cilvēki, kas tad arī organizējuši ir līdz šim daudzus interesantos pasākumus. Un cik zinu, viņi vien nevar sagaidīt, kad tad varēs atsākt atkal organizēt pasākumus. Pie mix palīdzējis ir Raksturs, no Liepājas. Var jau teikt visu ko, bet ņemot vērā, paša Olfa izaugsmi, šis ir noteikti viņa lielais lolojums jau ilgāku laiku. Ir vietas izaugsmei, bet šis ir labs sākums.


Un tad March izmeta savu EP, savā dzimšanas dienā. Kur vēl skaistāka dāvana saviem sekotājiem un atbalstītājiem.

https://soundcloud.com/yungmarch/sets/tape-18


Un jā, bija arī tik unikāla lieta kā, live no ansis. Vēl kaut ko var atrast te, bet kopumā tas bija interesants un saturīgs pasākums. Gribētos jau vēl vairāk ko redzēt no ansis, šādā izpildījumā, uz ko mēs varam tikai cerēt.

https://www.twitch.tv/ansis2000

Atrasts internetā

Zemāk esam pievienojuši to, kas nav bijis iepriekšējos atskatos un ir pamanīts pagājušajā nedēļā.

Rencis x ollijs - Louis Soma (LYRICS)

https://youtu.be/-yo14WHTc7Y


SIDS – ATHAZAGORAPHOBIA

https://youtu.be/_bZ3BGvcDhU

Paldies visiem, kas mīl repu, Paldies visiem, kas atbalsta un ir kopā ar mums.

Šajā sarežģītajā laikā ir iespējams novērtē vēl vairāk tās vērtības kas ir arī repa pasaulē.

Viena mīlestība!

121 views

© 2019 HHnoLV. Proudly created with Wix.com