Search

11.nedēļas atskats

Hei! Ir jauns nedēļas sākums, un ir jauns atskats, par to, kas ir bijis pagājušajā nedēļā.


Pagājusī nedēļa ir bijusi trauksmaina ar to, kas notika iepriekš pasaules mērogos, sasniedza arī mūs, un tagad viena daļa no mums ir mājās. Viena daļa saka – jūhū, nav jāiet uz skolu, var būt mājās. Citiem tas ir trauksmains laiks, ar domām, ko un kā tālāk.

Arī mēs iesakām visiem, būt uzmanīgiem un sekot līdzi gan higiēnai, gan savai veselībai kopumā, jo tā jau nav nekāda joku lieta.


Neskatoties uz to, ka aiz loga valda uztraukumi, un ielas ir vairāk kā tukšas, vismaz to var manīt Rīgā, Latvijas hip hop kultūrā miers un klusums vispār nav manāms. Ir pietiekami daudz muzikālie jaunumi un notikumi kopumā.


Muzikālie jaunumi


Soundcloud

Šajā vietnē nereti var atrast daudz un dažādu muzikālo jaunumu, kuru nekur citur tā arī neatradīsi. Un jāpiekrīt būs tiem, kas atzīst šo par vērā ņemamu vietu, kur tad arī sevi pilnveido daudz un dažādi mākslinieki. Ejam cauri vairākiem, no tiem, kas tad tur tika atrasti, pamanīt.


Nikita M ir mākslinieks, kas pēdējā laikā ar zināmu regularitāti dod mums izvērtēt un izbaudīt dažādus sevis veidotos skaņdarbus. Un kopumā var teikt, ir prieks klausīties.


Nikita M — К.Л.З.С. (Клуб Любителей Забивать Сверху)

https://soundcloud.com/nikita_cnh/nikita-slamdunk


Nikita M — Чудовище

https://soundcloud.com/nikita_cnh/nikita-m-3


Secondside & Schizo kopdarbā ir tapis skaņdarbs - Masta (atum mud prdct.). Patīkami redzēt ka arī Ventspils pusē ir dzīvība. Kopumā baudāms kopdarbs.

https://soundcloud.com/2m_secondside/secondside-schizo-masta-atum-mud-prdct


Par WAFL GANG atklājumu mums, ir jāsaka paldies kādai no mūsu klausītājam/sekotājam. Un pagājušās nedēļas jaunums no šīs puses ir: SOULSLIDE – MIRAGE

https://soundcloud.com/wafl-gang/soulslide-mirage


Aizvadītā nedēļā ārā nāca daudz materiāla, un tieši no Latgales puses. Un par patīkamu jaunumu parūpējās CEGLY ar dziesmu FOTOŠOPS (2020).

https://soundcloud.com/cegly/cegly-fotosops-2020


Youtube

Šī platforma jau ir ierasta vieta, kur tad var atrast teju vai visu. Un arī mēs sekojam visam iespējamam, lai Jūs varētu informēt par visu, kas tad notiek šajā mums tik ļoti interesējošā jomā.


KONTRAFLOVS šo gadu ir iesācis ar sava jaunā albuma “Rajona Memuāri” atrādīšanu pa vienai dziesmai un kopumā ar visu albumu, ar pāris video klipiem. Un te var teikt, ka ir prieks redzēt, ka šī grupa atgriežas pie klasiskām vērtībām, un izpildījums ir ļoti labu kvalitāti. Pagājušā nedēļā tika izlaists videoklips dziesmai TRAUMA, kas ir tapis kopā ar PIONIERIS.

NorthSideLuv - Hey! (Summer 2019)

Uzeens - Netaisos būt pareizs

Līriskie Sētnieki - Nemākam Normāli

"Blue Sky Theme" (Hip-Hop instrumental 2020)

Šaks - Dēļ jums

Sunny Boy Mesmerati & Slinkays Acs Brūss Villiss - Elementā [UNOFFICIAL VIDEO FULL LEAK 2020]

ZORRO - COVID16 BAR RAP CHALLENGE

Packman - mana bandaCiti jaunumi


MKH41 izdod ilgi gaidīto Duovona mixtape. Šo ir bauda klausīties, medus maize visiem tiem, kas mīl tā teikt patiesi īsto hip hop. Tā kā iesakām šo noklausīties visiem.

https://soundcloud.com/mkh41/sets/duovona-mixtape


HolisArt piedāvā saviem sekotājiem, iespēju iegādāties unikālus Stikerus. Sīkāk informācija pieejama viņu mājas lapā.

Breathe 099 mixed by Valns Ft Ūga & Bruolāns. Ievērtē šo! Latgale sevi aktīvi piesaka.

Komentē Komentāru - Latgalīšu Reps. Radio SWH piedāvā sarunu ar šo grupu. Vienīgi ir zināms tas, ka koncerts, kas bija plānots šajā nedēļas nogalē ir atcēlies, kā tas ir ar vairumu koncertiem, sakarā ar esošo situāciju kopumā valstī.

Bura Deny vs Grom I TOP 32 - 1vs1 Breaking I The Legits Blast Prague 2020

Karsts Karsts piedāvāja pagājušajā nedēļā divas lietas. Viena bija saruna ar Rays. Kādā sakarā viņš ir Kreisā Krasta sastāvā un turpinot stāstu par to, kādi tatoo ir uz Rolands ČE.

RAYS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #54

ROLANDS ČE | "MANA TINTE" #4

Podkāstā – “PA KLUSO” Sarunas virtuvē AR ANSI KOLMANI. Noklausies, ir interesanti.

100 Tonnas kultūras (Ep. 45 – Eliots)Pieci-O ir viens no nedaudzajiem Latvijā zināmajiem izpildītājiem, kas ir no kristīgas pasaules puses. Viņam bija iespēja piedalīties vienā pasākumā, kurā pastāstījis par savu pieeju šai kultūrai, kāpēc šis mūzikas virziens un kā tiek rakstītas dziesmas no viņa puses.


https://www.facebook.com/photo/?fbid=1894394257359757&set=pcb.1894395324026317


Foto no koncerta un aizkulisēm: Populāri pašmāju reperi uzsāk 'Republikas tūri'. Šis pagaidām ir kas unikāls, jo arī šie koncerti dotā brīdī nebūs pieejami, sakarā ar drošības pasākumiem valstī. Toties, te var redzēt kas notika.


https://www.delfi.lv/kultura/news/music/foto-no-koncerta-un-aizkulisem-populari-pasmaju-reperi-uzsak-republikas-turi.d?id=51948245


Kopumā nedēļa ir bijusi pilna ar dažādiem notikumiem, un parāda to, ka LVHH ir dzīvs arī krīzes laikā.

Sargiet sevi un brīvā laikā klausieties podkāstus, klausieties mūsu iRadio, un baudiet visu, ko piedāvā mūsu izpildītāji.


Viena mīlestība

90 views

© 2019 HHnoLV. Proudly created with Wix.com