top of page

Latvijas Hip-Hop 2019. gada atskats

Ir iestājies 2020. gads, un pēc pirmajām dienām ir redzams, ka tas būs jaudīgs un spēcīgs. Bet pirms mēs ķeramies klāt jaunam nedēļas atskatam, ielūkosimies tajā, kas notika pagājušajā gadā.

Mēs no savas puses, neslēpjot, sakām, ka cenšamies izsekot līdzi tik pat kā visam, kas notiek Latvijas platuma grādos un darboņiem, kas nāk un ir saistība ar Latviju. Un tomēr, nereti nākas palaist garām, jo izsekot visam, ir grūti. Un tomēr, esam sarūpējuši kopīgo atskatu, kas tad notika pagājušajā gadā Latvijas HH scēnā, un ne tikai latviešu.

Pirms ejam cauri visam šim, nedaudz cipari, kurus mēs varam droši nosaukt, jo tik daudz jaunumu ir bijis. Bet tik pat droši var teikt, ka tā visa ir bijis vēl vairāk, jo ne viss ir bijis pamanīts, par ko sorry. Ja tā ir, rakstiet mums FB; IG; Twitter; gmail.


Gadā bija 365 dienas.


Muzikālie jaunumi: 562 Citi jaunumi: 238 Pasākumi: 335 Izdotie Albumi; EP; Mixtape kopā: 34


Kopā saskaitot visus video; individuālās dziesmas; un citus jaunumus kopā ir: 1147


P.S. Zem raksta kopumā skaties, uz visu sarakstu, pa mēnešiem, kas un ko izlaidis.

Pirms vēl pilnībā ieejam atskatā, nedaudz rezumē par mums pašiem, jo arī mēs savā ziņā esam pagājušajā gadā radušies un attīstījušies.


2018. gada septembra beigās, tiek radīts pēc ilgiem laikiem, unikāla lieta – interneta radio. Tā arhīvos ir vairāk kā 6000 dziesmas, no kurām vairāk kā 2000 ir ievietotas tajā, un kuras Jums ir iespēja baudīt un klausīties. Viss kas Jums atliek, nospiest play, un baudīt to izlasi, jo tā ir ļoooti plaša un tiek atjaunota.

2019. gadā sāka darboties Twitter konts, drīzi pēc tam arī IG.

2019. gadā tiek integrēts interneta radio mājas lapā, un izveidots kalendārs, kas ir sākumlapā.

2019. gada 1.aprīlī tiek izveidots arī FB konts.


Ar augusta mēnesi, mēs Jums piedāvājam iknedēļas atskatus, kā arī plašākus rakstus par pasākumiem, tūrēm un citām ziņām.

Līdz šim mums seko:

Twitter – 80

IG – 503

FB- 551


Esam pateicīgi visiem, kas spiež Like; Share un vnk seko mums. Cerams, ka varēsim jūs arī turpmāk iepriecināt ar daudz un dažādi interesantu saturu, un liels paldies Jums visiem, ka esat.

P.S.S. Paldies visiem izpildītājiem, to menedžeriem, bītmeikeriem, ka to darat un mūsu ausis sasniedz Latvijā radīts Hip-Hop's. Kā arī paldies tiem cilvēkiem, kas dalījās ar savām privātajām ierakstu kolekcijām, papildinot iradio arhīvu.


Viena mīlestība.


Bet nu ejam gan cauri tam visam, kas bija noticis pagājušajā gadā

Janvāris.


Šajā mēnesī mēs esam saskaitījuši 49 dažādu skaņdarbu prezentācijas youtube kanālā; citi jaunumi 4, no kuriem - 2 video no battliem; 1 sarunu; 1 diska prezentācija; 15 pasākumi no kuriem 1 – klipa prezentācija; 2 deju pasākumi.

No šī mēneša izcelsim dažus no skaņdarbiem.

(zemāk skaties visu sarakstu ar izpildītājiem-dziesmām)


Latviešu izpildītāju pusē izceļam šos, ar savu skanējumu, domu, kvalitāti un unikālo.

Revolveris – Pilnu Jaudu https://youtu.be/7uDjq7wIyDY

Reinis Kapone - Pagalms (pied. EikshO & Pionieris) https://youtu.be/rZszHKD_aGg

Raiciks –Vasara https://youtu.be/RvNzGUIUGpA


Šogad, neticami daudz skaņdarbu ir arī no Latvijas Krievu izpildītājiem. Un gads tika iesākts ar patīkamu kvalitāti no:

Cunami D kopdarbs ar Felix. Dziesma 777МОСКВА. https://youtu.be/rH82ASFGZw4

ROLEX-FirstМИР https://youtu.be/MzajF_jI2_k

Johnyboy – Нереальная https://youtu.be/BWudAvWmgkg


Februāris


Šajā mēnesī esam saskaitījuši 26 dažādu skaņdarbu prezentācijas; 18 citi jaunumi, kuru starpā ir arī 3 albumu prezentācijas. Atskatā pret pasākumiem – 14, no kuriem 1 deju; 1 klipa prezentācija; 1 FB live.

Šie ir skaņdarbi kuri, mums šķiet pieminēšanas vērti, kurus arī Jums iesakām redzēt/dzirdēt.šī komanda, kopumā rāda lielisku sniegumu gan aizgājušajā gadā, gan arī jau nākamā gada sākumā. Viņiem bija fantastiska tūre cauri visai Latvijai. Un mums bija tā grandiozā iespēja, kā jaunam medijam, piedalīties visā tūrē kopumā, un saņemt unikālu interviju. to Tu var atrast mūsu mājas lapā, zem šiem rakstiem.

KONTRAFLOVS X DJ IZZY ILL - 6. TRAMVAJS https://youtu.be/pX0u6dATDnc


ŪGA – Taisneiba https://youtu.be/S0joyPkECq4

Mufasah - Never Lose ( Prod.By TokyoSZN ) https://youtu.be/WHlktUO0VjM


Un vēlamies Jums noteikti ieteikt noklausīties šo albumu. To Februāra mēnesī plašākais sabiedrībai klausīties deva, divi izpildītāji no Latgales puses: Jēkabpils/Daugavpils kopdarbs. Mūsuprāt, šis ir viens no labākajiem, ja pat ne labākais gada albums, ko ir devuši Latvijas Krievu izpildītāji. Bauda klausīties, kvalitātē, izpildījumā. Paldies arī LvHH.lv par share šim kopdarbam.


Мелу & Коман - Мелком (Альбом 2019) https://youtu.be/Ewfv2jD9IZI


Marts


Šis mēnesis ir bijis vēl ražīgāks, ar muzikālo devumu mums. 50 dažādu skaņdarbu prezentācijas; 16 citi jaunumi. Atskats par pasākumiem – 25, no kuriem 4 deju; 1 klipa prezentācija; 1 FB live.

Jo vairāk ir skaņdarbu mēnesī, kā jaunumi, jo grūtāk ir veikts izvēli starp tiem, kurus gribētos izcelt, jo šajā mēnesī ir super daudz spēcīgi izpildītāji, kas darbojas jau ļoti sen, un tādi, kas ir salīdzinoši jauni izpildītāji. Tā pat, ir no super liriskiem skaņdarbiem, līdz vnk tusiņam iekļaujamiem.


Mēneša pirmā pusē noteikti ir jāpiemin, Nospiedumi. Tas pienesums no viņu puses, un tās vērtības kas viņiem ir jūtamas ikdienā, ir jūtamas arī šajā skaņdarbā, kas labi skan. Nospiedumi - Tevis nekad nav pied. Pionieris (Kreisais Krasts) & Elizabete Gaile (teksta video)


No Latgales nāk ļoti daudz spēcīgi izpildītāji, un tāda ir arī apvienībā MKH41, un skaņdarbs Hata.


Un tad iznāca viens super skaņdarbs, ko martā gribējās laist uz apli daudz, un ne tikai, jo tik asprātīgi un precīgi ir apdziedāta situācija – nedēļa līdz algai. Par to paldies BP puišiem.


Un tad viena spēka dziesma, kas var būt kā pamudinājums, saņemties un tikt galā ar saviem netikumiem, lai kas tie būtu. Reiks – Tu nevarēsi mani saulauzt.


Un beigās, būtu jāpiemin, ka Liepāja šajā gadā būs ļoti aktīva un viens tandēms no tās pilsētas ir Sprūds un Tomijs. Ar skaņdarbu – Tā nu tas ir.


Aprīlis


Šajā mēnesī ir uz pusi mazāk muzikālo jaunumu – 25; Citi jaunumi – 16; to starp 3 albumi. Atskatā par pasākumiem - 28, no kuriem 6 deju; 1 pop up veikals; 4 brīvrunu pasākumi; 2 albumu prezentācijas.


Šis gads bija pilns ar lielo dažādību, un tāpēc, nevaram arī mēs nepieminēt, jaunās skolas dalībniekus. Šajā gadā vairāki no viņiem, laidīs vaļā savus albumus, tos prezentēs, un novadīs ļoti masīvus un interesantus koncertus. Bet pirmais, kas atzīmējās bija Prusax – Repa Spēlēs Terorists.


Un otrs, kas ne mazāk aktīvi darbojās sociālajos tīklos un ne tikai, ir LOCCO. Un viņa skaņdarbs. Regejs.


Un tad gribētos pieminēt divus no vecās skolas. Viens no viņiem gada laikā laidīs ārā albumu, kuru visi gaida, un otram būs solo koncerts gada beigās. Sākas ar otro. Tas ir EikshO ar dziesmu Vēl.


Un tad protams, viens no tiem retajiem repa izpildītājiem, kas ļoti strādā pie sava materiāla un ļoti pārdomās, ko dot uz āru un kā tas skan. Un tas ir neviens cits kā Arturs Skutelis. Iesakām, noteikti nopirkt viņa albumu, kamēr vēl tāda iespējama ir. Un dziesma – Atmiņu frontē bez pārmaiņām.


Maijs


Maijā ir bijuši 43 dažādi skaņdarbu video; pie sadaļas citi jaunumi – 24. Pasākumu kalendārā – 30 pasākumi, no kuriem 2 brīvrunu pasākumi; 2 deju; 1 labdarības koncerts; 2 mākslas festivāli; 1 karnevāls; 3 albumu prezentācijas.


No šī mēneša izcelt gribētos sekojošos:


Siskela – HZ.

Deniss – mūc prom

Jacques of S'T'A - Šmiga Kebabs Humpalas Lombards

Pieci-O / The Messenger


Jūnijs


Šis mēnesis ir bijis dulls, jau vien ar to, ka bija karsts aiz loga, un arī HH scēnā netrūka daudz kā. Tātad vairāk kā 54 dažādu skaņdarbu video; pie sadaļas citi jaunumi liekami ir – 24. Pasākumu kalendārā – 21 pasākums, no kuriem 2 deju; 3 brīvrunu pasākumi; 2 albumu prezentācijas.


Bet tā mēs kopumā pa mēnesi saskaitām 7 dažādus albumus, kas tiek piedāvāti klausītājiem. Tas ir wow cipars, attiecībā uz vienu mēnesi vien. Vismaz no tā, ko esam pamanījuši.

Kā mēneša atskatā, varētu likt vienu pēc otra, bet mēs izcelsim 4us.


RAYMO feat. Minay - Мой нигер pirmo reizi šī dziesma ir pieejama jūnijā. Video šai pašai dziesmai iznāks augustā. Viņš ir arī viens no tiesnešiem šī gada sezonā Panda Battle.


Un tad nevar nepieminēt trīs lieliskus albumus, kas iznāca šajā mēnesī. Pirmo pieminēsim E.V. Viens no BP dalībnieks. Ļoti aktīvi arī pats devās solo koncertos. Un te albuma tituldziesma. Spēks.


Nākamie ir Liriskie Setnieki un dziesma ar Vājprāts, viena no septiņām.


Un viss beidzot Tie Tur, ar dziesmu Nepis Prātu, no astoņām.


Jūlijs


Šajā mēnesī tika pamanīti 53 video ar skaņdarbiem tajos. Pie sadaļas citi jaunumi -18, to starpā 3īs albumi. Pasākumu kalendārā – 39 pasākumi, no kuriem 6 brīvrunu pasākumi; 7 repa darbnīcas; 3 deju; 8 festivāli; 2 albumu prezentācijas; 1 klipa prezentācija.


Šis iespējams, pasākumu ziņā bija vēl raibāks un bagātāks, bet tas ir tas, ko mēs bijām paspējuši pamanīt un atzīmēt mājas lapas kartē.

Un izcelsim trīs. Pirmais būs viens no jau pieminētiem, puišiem, kas izdeva gada sākumā albumu. Мелу - На балконе.


Te jāuzteic kopumā Dobele un Hotroom Studio, ar savu aktīvo darbību. Jo šis nav vienīgais izpildītājs, kas parādījās HH zināms. Un šis bija un ir klasisks izpildījums, un laba kvalitāte. Jānis Bumburs - Atskaites Punkts.


Un noteikti būtu jāpiemin, ka daiļavas šajā gadā mūs iepriecināja vairāk kā līdz šim. Katra ar savu skanējumu, un viena no tām, kas sevi jau bija iepriekšējos gados par sevi iepazīstinājusi ir – VIŅA. Un tika izlaists arī no viņas puses albumsMildas īstais vārds ir Zelma. Un dziesma no šī albuma – Karamele.


Augusts


Šajā mēnesī ir pamanīti 47 dažādi skaņdarbi. Pie sadaļas citi jaunumi ir liekami – 24. No tiem 7 ir dažādi izmēra albumi. Pasākumu kalendārs – 37 pasākumi, no kuriem – 8 festivāli; 1 deju; 3 brīvrunu; 1 pop up veikals; 2 albumu prezentācijas; 1 klipa prezentācija; 1 FB live.


Izcelsim 5us skaņdarbus, kuru izpildītāji vēl nav pieminēti šajā gada atskatā, un divus albumus, kas ir pieejami tikai soundcloud, vai arī dzirdami mūsu interneta radio.

Pirmā dziesma. Vienai daļai jau uz nerva sēž, citai jau pirksti piekusuši, bet tā ir dziesma, kas ļoti pretendē uz pirmo vietu Muzikālajā Bankā. Viņi kopumā bija viss aktīvākie, kas sāka aktīvi iesaistīt savus fanus, to darīt, kamēr citi vēl domāja, vai vispār vajag ņemt dalību šajā Latvijas radio 2 organizētajā pasākumā. Un kas ir šie puiši? Singapūras Satīns – Piededzini Mann.


Tad jāpiemin ir Kreisais Krasts. Viņu aktivitāte un noslēgumā koncerts. Tas viss ir bijis wow. Augusta beigu pusē viņi prezentēja savu albumu. Arī mēs bijām klāt šajā pasākumā un tas bija vnk super cool. Albūma prezentācijas laikā, tika atrādīts šis video. Mūsuprāt, šis ir ne tikai ļoti kvalitatīvs video, bet arī skaņdarbs, ar super dziļo domu, vnk skaisti. Tu saki.


Kri$ ir jaunietis, kas jau visu gadu atskaņoja un dalījās ar dažādiem skaņdarbiem, bet šim ir labs skanējums, un kopdarbs ar Franko ir izdevies. Un dziesma – Draudzības cena.


Un vasara gāja jau noslēgumu, kad puiši no Liepājas, iedeva fresh, ar citādu skanējumu. Var jau visu ko teikt, bet tas bija kas interesants. LINLI – Senjorita.


Un albumi, kurus gribam pieminēt ir:


OG Studio - Krivuška - Dzīvot ātri, mirt jaunam (mixtape)


PG – Šūnās


Septembris


Šajā mēnesī mēs saskaitījām 53 dažādu muzikālo jaunumu. Sadaļā citi jaunumi 15 video. Starp tiem 3 albumi. Pasākumu kalendārs – 28. No tiem 3 ir deju; 5 brīvrunu; 1 EP prezentācija.


Patiesībā, ko izcelt katru mēnesi būtu daudz vairāk, un ar visu sarakstu varēs iepazīties raksta apakšā, bet mēs izvēlamies tos, kas ir jauni, pirmo reizi dzirdēti, vai kas mums ir paspējis iekrist ausīs, acīs, un šķitis pieminēšanas vērts.


Mēnesis iesākās ar jaunu mākslinieku. Zeļģis Sākums.


Un tad bija interesanti vērot divu skaņdarbu savstarpējo cīņu. Jo abi ir interesanti un skanīgi, un var teikt, ka līdzvērtīgi. Protams katram savs stils, un tomēr. Ilgu laiku viņu skatījumu skaits turējās līdzīgs. Viens no tiem ir EikshO & Cepums – Sliktākajai Versijai.


Un Packmann – Dienas biezumos.


Un mēneša beigās Nospiedumi – Uguntiņa.


Oktobris


Šajā mēnesī mēs saskaitījām 60 dažādus skaņdarbu muzikālos jaunumus. Sadaļā citi jaunumi 19. Pasākumu kalendārs – 38. No kuriem 2 brīvrunu; 3 deju; 1 saruna/tikšanās.


Tie cipari, kas nāk uz gada beigām tikai palielinās un pieejamais apjoms, ir grandiozs.


Iesākumā, jāuzsaka izpildītājs no Latvijas, bet šobrīd dzīvo ārpus Latvijas, un tomēr ir daļa no mums kopumā. Un izdeva savu pirmo video. INпульс – Лишний.


Visu cauru gadu arī DREFF, izdeva vairākus skaņdarbus. Un oktobrī bija klausāma dziesma – Sev kā piemērs.


Noteikti jāuzslavē ir Denijs, kas ir sirdī no Liepājas, bet šobrīd ir ārpus Latvijas, bet ir devis ārā neskaitāmi labus darbus. Šajā mēnesī viens kopdarbs ir ar ACHH. Un darbs 1 plus 1.


Apvienība – Panti. Sevi pieteica jau vasaras vidū, līdz pienāca rudens laiks, kad iznāca kaut kas jauns. Izdevās arī apmeklēt viņu prezentkoncertu, kuru iesildīja Misters ar draugiem, un bija patīkami uz vietas saprast, bāc, tas tak Madis un AN. Super. Laipni lūgti atpakaļ. Jums labi sanāk. Dziesma – Nemierīga Rīga.


Šaks, ir izpildītājs, kam ir dziļas dziesmas. Daļā no tām tiek atklāti stāstīts par depresijas pusi, un tās negatīvo pusi. Un viņš ir viens no tiem, kas par šo stāsta, jo ar šo problēmu cīnās daudzi, pārāk daudzi. Bet ne tikai par šo problēmu, kas ir sabiedrībā, stāsta šis izpildītājs. Un šajā mēnesī bija dziesma – 116111.


Reņge ir vēl viens no Liepājas pusē zināmā izpildītāja, kas gada laikā ir izlaidis vairākus darbus, ar dažādiem izpildītājiem. Un šis darbs ir jau iepriekš pieminētajiem – Denijs. Un darbs – viss skaidrs.


Novembris


Šajā mēnesī mēs saskaitījām 39 dažādu skaņdarbu muzikālos jaunumus. Sadaļā citi jaunumi 31. Pasākumu kalendārs – 39. No tiem 4 brīvrunu; 1 DJ meistarklase; 1 sarunas/tikšanās; 2 albumu prezentācijas.

Pirmo gribētos pieminēt Fisha. Viņš ir aktīvs LV hh kultūras darbonis. Viņš rada skaņdarbus, labprāt nāk uz freestyle pasākumiem, ir par treneri brake dance, un dara vēl daudz ko citu. Tāpēc noteikti iesakām novērtēt vienu no viņa darbiem: Буду сильней.


Šogad šo izpildītāju mēs dzirdējām komplektā BP, bet ir arī solo skaņdarbs, un ja godīgi. Super Duper nais. Tas par skanējumu, bet ups, tā tak saucas arī skaņdarbs. + respect par to rindiņu, Ghetto Games, tajā gadā, kad izkriti. Galvenais ir darīt un teikt to, kas ir sirdī. Edgars Sniegs.


Šajā mēnesi, par atgriezšanos runāja kāds, kas no šīs platformas teicās esot aizgājis pavisam. Bet kā jau saka, ja ar šo saslimst, aiziet prom nav iespējams. Var transformēties, mainīties, bet ne aiziet līdz galam. Un par to runā ArstarulsmirusCitādi.


Decembris


Šajā mēnesī mēs saskaitījām 63 dažādus skaņdarbu muzikālos jaunumus. (crazy) Sadaļā citi jaunumi – 29. Pasākumu kalendārs – 21. No tiem 3 deju; 2 brīvrunu; 1 klipa prezentācija; 1 albuma prezentācija.


Tā kā šis ir noslēdzošais mēnesis, un šajā mēnesī ir bijis viss vairāk jaunumu, arī dažādība, kopumā ir bijusi crazy liela. Un mēs pieminēsim sekojošos izpildītājus.


MISSIONARY - PIECI (Prod by RAZDERIN) "Redzējums" EP

Кирилл, Аввакум, Слава – Вечер

SANDIS – Rauts

Yvan Cray - HOLY GUN JAW (prod.by Anywaywell Beats)

alter - "Par Daudz'" feat. Kurts

BRUNO REISS - Nepietiek Laika

В Моём Маленьком Мире – СЕРЫЙWOLK

G`Son — Мой город

Uzeens- Reprezents 2

kkarlix 82 – vērtības


Zemāk sekos viss saraksts ar to, kurus esam pamanījuši pagājušajā gadā, pa pamatu ņemot youtube kanālu. Bet tas tiks publicēts, zem šī raksta rīt.


Janvāris

1. Ginger Mane – Sildītājs

2. GUNCHA – Panākumi

3. FAKTS – Gaiss un Zeme

4. MC Apšaude – Mīts

5. Trench Maffia LOCO – Ej dirst

6. Šips – Es Esmu x Es biju

7. Šips x Nātre – Nebūs Viegli

8. Šips – Esam un Būsim

9. Šips – Dvēseles Miers

10. O.G._Bastard – Intro

11. Latgalīšu Reps – Atver Durovys

12. I MEAN Love – 23

13. KNOPS – Struggle

14. XRL – Es bez Tu

15. KONTRAFLOVS x Pēteris Upelnieks – Blūzs II daļa

16. Cunami D feat. Felix - 777МОСКВА

17. Teacha – Ko Tu iedomājies

18. XRL – mīli mani

19. march - Flow Show

20. I MEAN Love – BALENC

21. WHITE x Dzenis - Makroflekss (2016)

22. ROLEX-FirstМИР [Exclusive]

23. Šips – cypher

24. Revolveris – Pilnu Jaudu

25. DREFF - НА ПОЛНОМ ФЕШЕНЕ

26. MESA – Mieram Tuvu

27. KONTRAFLOVS – Piektais Vilciens

28. KRI$ - Let me breathe

29. KRI$ - Fall

30. KRI$ - $ad Wave$

31. KRI$ - Blue Unknown

32. DREFF – Bez stresa

33. Raiciks –Vasara

34. Reinis Kapone – Pagalms

35. Nakts – Aizej un Paliec

36. march – SUPAGROW

37. Ozols – Levitē

38. Kri$ - Distrotin

39. JohnyBoy – Нереальная

40. Kreisais Krasts – Cypher 3

41. 371 – Cypher

42. Kreisais Krasts – Katram savs laiks

43. VIŅA & PRAGAII – Tur

44. Lauris Vilcāns - Cik liels ir mans Dievs pied. Ieva Tabore

45. Lauris Vilcāns - Tu Vari Lidot

46. Lauris Vilcāns - Nāciet visi pied. Dita Svarupa

47. Lauris Vilcāns - Man esi vajadzīgs pied. Elijs Goba & Ieva Tabore

48. Lauris Vilcāns - Tu dzirdi manu lūgšanu pied. Elijs Goba & Edgars Rasa

49. Lauris Vilcāns - Cerība pied. Marta Līmane

50. Lesijs – Benzīns

51. Panda Battle – EST pret LV

52. 371 Battle – Darius vs Dzenis

53. Trakā uzkoda #6 LOCCO


FEBRUĀRIS

1. Lil Karlix – Pull up

2. Fakts – Laika trūkums

3. Kruminsh - Positivity (Rap Beat)

4. DREFF - BEZ STEIGAS

5. Šaks – Trauksme

6. MKH41 & Ave JahBahus - "Kosmoss" live @ "Snīga Cylvāks", Sarkaņkolns.

7. Bloknots - Viss Slikti [OFFICIAL VIDEO]

8. ROMAN TROY - Заводной [Официальное видео]

9. Fakts - Tu Esi (Oficiālais Audio)

10. GUNCHA Piedz. Laima Mangaude - Dzīvoju (Oficiālais Audio, 2019)

11. YOHYDY VYDYHY

12. Мелу - Мой мир

13. GUNCHA - Mīlestība (Oficiālais Mood Video, 2019)

14. Singapūras Satīns - Laiks (LIRIKU VIDEO)

15. Renge - perspektīvas medīts

16. LOCCO - IELEJ MAN VĒL VIENU (MŪZIKAS VIDEO)

17. Edavārdi - Būt Laimīgam (mūzika Noitro)

18. KONTRAFLOVS X DJ IZZY ILL - 6. TRAMVAJS (AUDIO)

19. ŪGA – Taisneiba

20. Fakts ft. Katrīna Kreile - Klusums Pirms Vētras (Oficiālais Video)

21. Sudrabu Sirds ☆ Rays - Es Agrāk Redzēju Cilvēku Sejas

22. KONTRAFLOVS - NEKLAUSIES, TEV NEPATIKS (VIDEO)

23. Mufasah - Never Lose ( Prod.By TokyoSZN )

24. I MEAN LOVE - PEACEFUL WARRIOR [Official Video]

25. OZOLS - NEKAD (2019)

26. "MĪLI MANI" - XRL (MŪZIKAS VIDEO)

27. KONTRAFLOVS PPTKD TŪRE (VLOG 1)

28. Hip hop dance wisdom

29. LOCCO - JAU NO PIRMĀS DIENAS (KONCERTA VIDEO)

30. LOCCO DEBIJAS ALBUMS "NELEGĀLI"

31. KONTRAFLOVS PPTKD TŪRE (VLOG 2)

32. Sarunas par Mīlestību - Līva Kolmane | #4

33. RAKSTU ATSKAŅAS | DZĪVE KĀ JENOTAM #33

34. ATSKAŅAS - GADA BALVA | S2E1

35. MESA "Mūžīgais Dzinējs" (pied. Koris "Pa Saulei") | Arēna Rīga 2018

36. KAIMIŅŠ BUHĀ YOHYDY

37. PA APLI(live at Zelta Mikrofons) - VERY COOL PEOPLE, Edavārdi, ansis & Kristīne Prauliņa

38. ŪGA - Taisneiba (live @One One)

39. ŪGA - Ūtra ģimena (live @ One One)

40. ŪGA - Jam @ One One

41. ATSKAŅAS - REPA SPORTS LATVIJĀ | S2E2

42. XRL - F41 (PILNS ALBUMS)(2019)

43. TRAKĀ UZKODA #8 BRUNO REISS - 371 CLIQUE

44. Мелу & Коман - Мелком (Альбом 2019)


MARTS

1. Kjuumanis - PH++ (VIDEO)

2. KONTRAFLOVS - 7. VILCIENS (AUDIO)

3. Singapūras Satīns - Pārāk jauna

4. Kri$ - Break It Down

5. Kaņepe - Mammu

6. Johnyboy – HOODIE

7. Christiana - ChupaChups

8. Roman Troy - Bonnie & Clyde

9. Grafomāns x Santa Lamé - ''Velns sarkanā kleitā''

10. Kaizers - Kas ir?

11. Teacha - Saku Sorry Savām Aknām

12. KNOPS - Agrāk (Oficiālais Audio) prod. MK Beats

13. Reinis Kapone - Bohēma & Balagāns pied. xantikvariāts

14. KONTRAFLOVS X SUDRABU SIRDS - ČISTA ČISTA (AUDIO)

15. Edavārdi - Stragls ir liels (Mūzika - NiklāvZ)

16. LOCCO - LOUIS VUITTON

17. Nospiedumi - Tevis nekad nav pied. Pionieris (Kreisais Krasts) & Elizabete Gaile (teksta video)

18. ''AKTĪVĀ VIELA'' - XRL (audio)

19. Yvan Cray - Empty My Chest (Prod.by MVGNUWMUSIC)

20. 51rm415 - Rajona Buki

21. Teacha - Divas Maukas

22. Teacha - Tesla feat. Steps

23. Teacha - Patīk Piķi Uz Viņu Tērēt

24. Teacha - Greizie Rati

25. MKH41 – Hata

26. Fakts - 3, 2, 1 (Oficiālais Video)

27. Arturs Skutelis – Kuš | 2019

28. march - driiz dzimene (prod. march)

29. KONTRAFLOVS - LIDMAŠĪNAS REŽĪMS (VIDEO)

30. Dzenis - Serve (2017)

31. Kreisais Krasts - WaKKe Up

32. Kjuumanis - Viens uz vienu

33. ROLEX - В Невесомости

34. Jon Bulls - Pohas

35. Sudrabu Sirds ♤ SISTĒMA [2019]

36. Brīvrunu Projekts - Nedēļa Līdz Algai

37. KNOPS - Pretkustība feat. Djubovs (Oficiālais Audio) prod. MK Beats

38. KONTRAFLOVS - TOP3 (AUDIO)

39. REIKS - TU NEVARĒSI MANI SALAUZT

40. Ozols, rolands če & xantikvariāts - Zapte (2019)

41. Sprūds x tomijs - Tā Nu Tas Ir (prod.1s)

42. Nakts - Terapija(Audio)

43. Šaks - FCK SWAG Multisingls 2012

44. VSA - GADI MANI MĀCA (Bīts: GUSTAVS STRAZDIŅŠ)

45. ŽANIS X RŪDIS - DARU AR GODU

46. Žanis - šī vieta ir noburta Prod. JIRGENSONS

47. Žanis X Rūdis -Ko Tu Dir*? (Bīts: Gustavs Strazdiņš)

48. Žanis, Rūdis - Mēs esam Gatavi Dot

49. KONTRAFLOVS - NEPOPULĀRS VIEDOKLIS (VIDEO)

50. Reņģe - 911

51. ATSKAŅAS - VILNIS UN "ISA" | S2E3 (pied.IDUS ABRA)

52. Fakts - 3, 2, 1 (Oficiālais Tīzeris)

53. OZOLS - JUBILEJAS KONCERTS (06.07.19 SIGULDA)

54. 371 Battle: Kjuumanis vs Dzenis (Pusfināls) 18+

55. Latvijas Rapper Tag #43 - Reinis Kapone

56. Pagalms aizkadri (Reinis Kapone/KK)

57. BP vol4. Promo - anša īkšķis

58. ATSKAŅAS - ĀRPUS ZONAS | S2E4 (pied.IDUS ABRA)

59. 371 Battle: EikshO vs Darius (Pusfināls) 18+

60. ATSKAŅAS - SIEVIETES REPĀ | S2E5

61. ATSKAŅAS - PĀRĀK JAUNA | S2E6

62. Cyphers Ir Sudrabu 903 × dotConcept [E.Bokāns, J.Stounss, Jay Cee, Sirds]

63. OZOLS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #5

64. ATSKAŅAS - WAKKE UP | S2E7 (pied.IDUS ABRA)

65. 371 Battle: Kjuumanis vs Darius (FINĀLS) 18+

66. ANSIS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #6


APRĪLIS

1. PRUSAX – "Repa Spēles Terorists" (Official Video)

2. ''NEKAS JAUNS'' - XRL |LABĀKAIS (audio)

3. KOHORTA - Brīdi prom (pied. LIVA)

4. Punkts uz I - DJ (Audio)

5. YOHYDY SPOGULIS

6. KONTRAFLOVS X LIVA - 27. KLUBS (VIDEO)

7. 51rm415 (Sirmais) - Bīča Bārs

8. EikshO - Vēl ( mūzika: trakamelodija)

9. KONTRAFLOVS - LIELS PIMPIS (VIDEO)

10. Edavārdi - Netīri Trauki pied. Kristīne Prauliņa (Mūzika - Noitro)

11. KNOPS - Nenāc Man Klāt (Oficiālais Video) prod. MK Beats

12. Kreisais Krasts - 4:20

13. Arturs Skutelis – Atmiņu frontē bez pārmaiņām | 2019

14. LOCCO - REGEJS (MŪZIKAS VIDEO)

15. Chista-GUN – Slide

16. KONTRAFLOVS X LIVA X GRAFOMĀNS - 27.KLUBS (REMIX)

17. KONTRAFLOVS - PIS TAISNI (VIDEO)

18. Reinuha - Arī tā mēdz būt

19. Carlos&Raiciks- Komati punktu vietā

20. Raiciks- Mans VibE

21. ROMAN TROY - Решето [Официальное видео]

22. ДикийДиктор – Funky

23. LĪVI pied. RAYS - " PLUSS MĪNUSS" (Teksta video)

24. JanDer – domāju

25. Arturs Skutelis – Varbūt reprezents (pied. Idus Abra un ansis) | 2019

26. 371 Battle: EikshO vs Dzenis (Battls par 3.vietu) 18+

27. EDAVĀRDI | PODKĀSTS "KARSTS KARSTS" #7

28. Pēteris Upelnieks - Believe(Acoustic Performance)

29. Nospiedumi - Tevis nekad nav pied. Elizabete Gaile (dzīvajā, gandrīz akustiski)

30. Sarunas par Mīlestību - Edgars Bāliņš | #12

31. XRL - NRX (PILNS ALBUMS)

32. Fisha - Instincts (Album promo)

33. ATSKAŅAS - SMAGI | S2E8 (pied.IDUS ABRA)

34. Раймоха - "Вечная Молодость" (НОВЫЙ АЛЬБОМ, 2019)

35. GATIS IRBE | PODKĀSTS "KARSTS KARSTS" #8

36. #3 - Pēdējā Pilīte - LIELDIENU SPECIAL (Eliots)

37. TRAKĀ UZKODA #11 SUDRABU SIRDS

38. rolands če & xantikvariāts – “Siera plate” Albums

39. SUDRABU SIRDS | PODKĀSTS "KARSTS KARSTS" #9

40. JĀNIS KRĪVĒNS | PODKĀSTS "KARSTS KARSTS" #10

41. Kreisais Krasts - WaKKe Up klipa aizkadri - Vlog 05


Maijs

1. Packman-Purvājs

2. KNOPS - Kačā Klubā feat. Corners (Oficiālais Audio) prod. MK Beats

3. ''DOPE SŪDS'' - XRL |LABĀKAIS (audio)

4. KRI$ - Do My Thing

5. NewStorm - Pirmā reize [OFFICIAL AUDIO FULL LEAK 2019]

6. Johnyboy - Ты не любишь меня

7. Misters & Nospiedumi - Mums vajag laimi pied. Imanta Nīgale

8. Teacha - Divas Maukas (OFFICIAL VIDEO)

9. MESA "Pēc Mums"

10. "STOP" - XRL | LABĀKAIS (audio)

11. Nelietis-Tik skaisti nav

12. Раймоха - Вечная Молодость (feat. Ozols)

13. YOHYDY TRASE

14. itismarch x artis - alus 2 (VIDEO)

15. Šaks – Nova

16. Siskela - HZ (prod. Mathew Godfather)

17. OZOLS - KLINTS ĪSTVUDS (2019)

18. DENISS - MŪC PROM

19. Pieci-O / The Messenger (prod. by Tariq G)

20. ZEMSEGU PASAULE – NNN

21. ZEMSEGU PASAULE - PILSĒTA JŪT STRESU

22. Nātre pied. Sudrabu Sirds - Kaut Kas Šeit Ir Pazudis (EP 'Atmoda')

23. PRUSAX – Arigato feat. Steps (Official Video)

24. KONTRAFLOVS X LIVA - KĀ BŪTU (VIDEO)

25. gurkitiz | DJ EK -Sēžu senčiem uz kakla

26. Raiciks-Ko tu gaidi?

27. Raiciks&Andrew Black-Kur tu atrodies?

28. 51rm415 & Beat Goon - Burvju triks

29. MESA "Mēs Par To Visu Maksājam"

30. ''NO SIRDS'' - XRL (audio)

31. Sickи122 - Die Already

32. Intars Logins - Rokas Nost!!! ((audio)) (prod.SourzeMusic)

33. Grafomāns x Punkts uz I x Sandija Fridrihsone - Glāb mani

34. KNOPS - Zelta Drudzis feat. APXLV (Oficiālais Audio)

35. Uzeens- Izdzisusī liesma

36. Svēte & Lessijs - Visi Mani Draugi Drīz Mirs

37. KONTRAFLOVS - NEPOPULĀRS VIEDOKLIS II (AUDIO)

38. Nakts pied. Pēteris Upelnieks - Otra Nav(AUDIO)

39. ''PEDEJO REIZ'' (2019) – XRL

40. EikshO - Nav slinkums ēst (Mūzika: trakamelodija)

41. Roman Troy - Немое кино (2019)

42. ''SONiC'' - XRL | LABĀKAIS (MŪZIKAS VIDEO)

43. Jacques of S'T'A Šmiga Kebabs Humpalas Lombards

44. MESA un Liepājas Simfoniskais orķestrs | Arēna Rīga | 20.12.2018.

45. MAD feat. Marc Ways & UZI - We Next Up (KK)

46. E. Bokāns ☆Latvijas Reper Tags #44

47. TRAKĀ UZKODA #12 GATIS IRBE – GACHO

48. PRUSAX | PODKĀSTS "KARSTS KARSTS" #11

49. ALEJA | DZĪVE KĀ JENOTAM #34

50. March - Sowing The Seeds (albums)

51. Punkts uz I albums " 5" no 8. maija pieejams visās straumēšanas platformās

52. Misters & Nospiedumi – albums – Nospiedumi

53. PUNKTS UZ I & PĒTERIS UPELNIEKS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #12

54. SWEFI LIELDIENĀS | DZĪVE KĀ JENOTAM #35

55. VAI ES VARU TUR AIZCEĻOT? Edavārdi/Archijs

56. TRIPS PREZENTĀCIJA | DZĪVE KĀ JENOTAM #36

57. KJUUMANIS | PODKĀSTS "KARSTS KARSTS" #13

58. GHETTO ATKLĀŠANA | DZĪVE KĀ JENOTAM #37

59. Sarunas par Mīlestību - Edgars Sniegs | #15

60. VAI ES VARU TUR AIZCEĻOT? II DAĻA

61. #5 - Pēdējā Pilīte - Arturs Skutelis

62. ПЕРВЫЙ 2x2 BPM BATTLE В ЛАТВИИ 2018

63. RITVARS | PODKĀSTS "KARSTS KARSTS" #14

64. Презентация альбома "Вечная Молодость" (LIVE)

65. VAI ES VARU TUR AIZCEĻOT? III DAĻA

66. Yvan Cray - #PANDABATTLE

67. VAI ES VARU TUR AIZCEĻOT? – 3.2 DAĻA | ALBĀNIJA


Jūnijs

1. KRI$ - DIENAS (prod. Mar Kuss)

2. Sudrabu Sirds - Kāpēc Mīlestība Pastāv? [LIRIKU VIDEO]

3. KONTRAFLOVS X JEEKAA - MARATONS (VIDEO)

4. Uzeens- Fiona vai Šreks (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

5. KRI$ - TEST (prod. Mar Kuss)

6. Melikols & Kaizers — Pa draugam

7. Latgalīšu Reps x Ozols - Kūdra Deg

8. Мусзамил (Чума) - Жизнь Вне Закона

9. DISTXRD - BRUTAL WXRLD / MAKE ME UXUR GXD

10. Jandars, Emils- Rudens (prod Kristaps Stumbris AKA Zaiza)2017

11. Denijs - Vecais Stāsts

12. Lil Karlix - Leave It [Official Music Video]

13. Trench Mafia LOCCO - Himna (Directed by @emilsanspoks)

14. 51rm415 & Beat Goon - Tas kurš spīkerus plēš

15. Nospiedumi & MARTA - Tev vēl viss priekšā vol.2 (teksta video)

16. March - Spit A Ridiculous Rhyme (prod. Tablis)

17. KONTRAFLOVS X LIVA - NOIET DISTANCI (VIDEO)

18. Kaizers & Melikols — 2 + 2

19. KRI$ - TEĀTRIS

20. Nalim - RPG (prod. by OutName)

21. DISTXRD - h i

22. Nelietis- Lemts

23. E.V. - Spēks (prod. Noitro)

24. Ginger Mane - Problēmas Moka (dir. by rein.is)

25. Liriskie Setnieki – VĀJPRĀTS

26. KONTRAFLOVS X DANNY SILVER - MAKSAS CEĻI (VIDEO)

27. Uzeens- Mumble Reps (Prod. Praxi)

28. Nātre x Teacha - Šeit

29. RAYMO feat. Minay - Мой нигер (prod. by A.Beatz)

30. Kri$ - Pilot (prod. Mar Kuss)

31. Melikols & Kaizers — Mans ceļš

32. 51rm415 & Beat Goon - Sexy Meiča

33. Johnyboy - Тебя не хватает

34. Djubovs - #XXL (Oficiālais Audio)

35. Chista-GUN

36. Felkers - Mūsu pasaules (Liriku video)

37. Trench Mafia Locco & PRUSAX - Horācijs Keins

38. artis - zīmes [DUBĻI]

39. A47K - Boom Bap (Freestyle)

40. SUDRABU SIRDS X RAYS - Augšas un Lejas

41. Flabbijs - Brālīt (prod. Geriks)

42. E.V. - Unknown Artist (prod. Oriole)

43. E.V .- Policija Brauc (feat. Punkts Uz I) (Prod. Oriole)

44. Edavārdi – Bēdīgs

45. Tie Tur - Nepis Prātu (prod. 181h)

46. EikshO - AttieKKsme (mūzika : trakamelodija)

47. ''KLUSUMA REŽĪMS''(2019) – XRL

48. DISTXRD - NO LIMIT (Official Audio)

49. Melikols & Kaizers — Skaudība

50. SISKELA - PĀRI ROBEŽĀM

51. Uzeens (Feat. Andruhaa)- Scar Gang (OFFICIAL SOUNDTRACK FOR MTA)

52. Ervīns Ruža - Pedofīla slepkavība (2019)

53. Denijs - Kvartāla vīzijas

54. E.V.- Pateicība (prod. PRGMAT)

55. #pandabattle - Дикий Диктор

56. NĀTRE | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #15

57. VAI ES VARU TUR AIZCEĻOT? | NOSLĒGUMS

58. MAD feat. UZI - 4 My People (KK)

59. MARCH | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #16

60. ATSKAŅAS - ŠTUKA PAR BAZARU 2019 - PROGNOZES | S2E9

61. OZOLS - JUBILEJAS KONCERTS, SIGULDA 06.07.19

62. 371 atskats #1: EDAVĀRDI. Kaspars Gorkšs. Latvijas futbols.

63. STEPS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #17

64. Chista-GUN – TEASER

65. Arturs Skutelis – Lavīna Rīgā | 2019

66. E.V. - Dziesmu Krājumu “2018” albums

67. Singapūras Satīna otrā studijas albuma “NE JAU ATKAL”

68. Packman – Mistērijas Iekaisums albums

69. Liriskie Sētnieki – mixtape

70. TRAKĀ UZKODA #16 KAIZERS - KREISAIS KRASTS

71. #8 - Pēdējā Pilīte - Edgars Bāliņš

72. TieTur – RepBrezents (albums)

73. Trench Mafia Locco – PALDIES (Albums)

74. Ginger Mane - Interstellar Rocketeer (full album)

75. ZIRNIS UN E.V. | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #18

76. MESA par aizvadīto un gaidāmo koncertu Arēnā Rīga

77. Latvijas reps pasaulē | Diskusija festivālā "Lampa" (LIVE)

78. LATGALĪŠU REPS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #19


Jūlijs

1. 101 kilometrs - Uzturs Remix

2. KONTRAFLOVS - RAJONS MANĪ (VIDEO)

3. Uzeens- Nemiers (Prod. Beats Savage)

4. Teacha - Šeit feat. Nātre (OFFICIAL VIDEO)

5. Kaizers & Melikols — Alk'a Beta

6. RAYMO feat. Davinci - Лето в наших краях

7. DISTXRD - DARK SIDE (Audio)

8. Denijs - Savādāki Plāni

9. A47K - Freestyle shit #1

10. Christiana - 100

11. Roman Troy & Raymo - Медленные танцы

12. Trench Mafia Locco - Lebron James (Mūzikas video)

13. Fisha – Fat

14. Nātre - Uzaicinājums uz ''Atmodu''

15. KNOPS - Tur Augšā (Oficiālais Audio)

16. LINLI – Paskaties

17. Artūrs M x Ģirts L x G`Son — Putu Paradīze (Audio)

18. KOHORTA - Pulkstenis lūzt

19. Uzeens- Šis ir mans laiks

20. ''GRIBU VIENS'' - XRL (audio)

21. Kaizers — Manifests

22. Djubovs - Turi Muti feat. Temps (Mūzikas Video)

23. Steps - Aiziet (OFFICIAL VIDEO)

24. Metafors & ERKILS - "Zemapziņas Demolācija" piedz. Strauts (Official Video)

25. Šaks - Ko tu zini? (JAUNS 2019)

26. A47K – Pagrīde

27. A47K - Tā Katru Dienu

28. LINLI - Uz dzīvīti feat. SWILL WILL [Official Audio]

29. Cunami - Tas Piederēs Man (Official Video)

30. 51rm415 ( Sirmais ) - Hey Mazā

31. Rap vēstījums, dēlam, 🖤 Lil Karlix - kkarlix

32. Reps par Tālbraucējiem! – kkarlix

33. Temps - Dzīves Mācība (Oficiālais Audio)

34. YLC Yam - U Jā Mazā (prod. RaeSam)

35. KONTRAFLOVS X LIVA - MANA GAISMA (VIDEO)

36. Johnyboy - MONEY BUS ( Live)

37. PANTI- PUTNI PIE LOGA (Liriku video)

38. Melikols — Gara mēle

39. Šaks - Bez Tevis (JAUNS 2019)

40. Мелу - На балконе

41. Nelietis- Bezgalīgi jūtīgs

42. Žanis X Rūdis - Bulvāru Prese 2019 video

43. Djubovs - Laika Limits feat. KNOPS (Liriku Video)

44. Viesais – INFO

45. Emanuels Ft Viesais- Rajona Idile

46. Jānis Bumburs - Atskaites Punkts (Oficiālais Audio)

47. Svēte & MC Apšaude - Gāzi Grīdā

48. Trench Mafia Locco - Fakti (disstrack)

49. Uzeens- Pārdomas

50. Fakts - Vēlvienreiz (Oficiālais Video)

51. Sudrabu Aifs - LIDO 🛸🛸🚀 pied. Sirds

52. VIŅA & PRAGAII - Saint Bris le Vineux (Uz ko Tu cerēji)

53. VIŅA - Karamele ft. rolands če

54. UZAICINĀJUMS UZ MAD LIEPĀJA 2019

55. Nātre – “Atmoda” albums

56. Siskela – kultenis albums

57. VIŅA – Mildas īstais vārds ir Zelma albums

58. 371 Battle | PIETEIKŠANĀS 2.SEZONAI | GALVENĀ BALVA 1000EUR!

59. SINGAPŪRAS SATĪNS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #20

60. KONTRAFLOVS - ĀTRĀKAIS REPS LATVIJĀ #1 (VIDEO)

61. 371 atskats #2: Ozola Jubilejas Koncerts. Latgalīšu Reps. ansis.

62. TRENCH MAFIA LOCCO | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #21

63. Latgalīšu Reps x Egils Levits @ LNT "900 sekundes"

64. MISTERS UN NOITRO | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #22

65. VAI ES VARU TO NOBLIEZT: SAULKRASTI JAZZ

66. Edavārdi - Zilie ekrāni LIVE @ Positivus 2017

67. Foršākās idejas autoram no manīm 3 banāni - kkarlix

68. BALDONES WATERFEST 2019 AFTERMOVIE

69. Kreisais Krasts - Cypher 4 (NXT LVL)

70. EDŽONS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #23

71. OZOLS & KATAPULLT ( Studijas sesijas)


Augusts

1. KOHORTA - Tev To Vajag

2. RAYMO feat. Minay - Мой нигер (Премьера клипа, 2019)

3. KNOPS - Neaizmirsti Manu Seju feat. RZX (Oficiālais Video)

4. PRUSAX – Moshpit (Official Video)

5. Ģirts L x Artūrs M — Atkarība (Despacito) (Audio)

6. Šaks - Tavs laiks (JAUNS 2019)

7. Singapūras Satīns - Piededzini Mann (pied. Horens Stalbe)

8. EikshO & Edžons - Uz Bassa (mūzika: trakamelodija)

9. OZOLS & KATAPULLT - KRUĪZA KONTROLES ZĒNI (2019)

10. Kkarlix - Rap 🗣 “Jautājums”

11. Šaks - Sevi nesaprotu (JAUNS 2019)

12. Reņģe X Denijs – Sētas

13. Šaks - Manā dzīvē tevis nav (JAUNS 2019)

14. mannnepatīk - XRL (MŪZIKAS VIDEO)

15. Uzeens (Feat. Andrans)- Smags Reps (OFFICIAL VIDEO)

16. Trench Mafia Locco - Pa dzīvi tāds

17. Kaizers — Tālu

18. Nātre - Pilsētas pulss

19. Nātre – Mērce

20. Nātre - Vilnis

21. Lessijs - Deg Man Benja (OFFICIAL VIDEO)

22. MKH41 – Kosmoss

23. KRI$ x FRANKO - DRAUDZĪBAS CENA prod. MAR KUSS

24. YLC Sean - Hunnid n Mo feat. Lil Karlix [Official Music Video]

25. Yvan Cray - iGo (prod. by MVGNUWMUSIC)

26. Milleny - Lasvegasā [Official Video]

27. Nelietis- Ārpus lietām

28. Singapūras Satīns – Mr Bebrs

29. Bloknots - Man Ir Brilles feat. KNOPS (Oficiālais Audio)

30. Šaks - Déjà vu (Dzejolis 2019)

31. INDIGO - XRL (AUDIO)

32. Svēte - Turi Muti (OFFICIAL VIDEO)

33. LINLI - Senjorita [Official Music Video]

34. alejas // TPZB

35. Grafomāns - Pretī labākām dienām

36. BRUNO REISS - Mīlu!

37. Nātre - Avangards

38. Kreisais Krasts - Tu Saki

39. Chista-GUN - Sip&Kūp

40. Reņģe – atrasts

41. Jānis Bumburs - Pieturpunkts (Oficiālais Audio)

42. Jandars- Draugs

43. I MEAN LOVE - VISUM? (SEIF) [Oficiālais Video]

44. Nelietis- Bez robežas prod. 1S

45. KLAUSIES XRL VISUR!

46. Kjuumanis un ROCCO THE DIRTBAG - 2 K 11

47. O G Bastard - Зебра

48. TRAKĀ UZKODA #19 JEEKAA - Kreisais Krasts un Brīvrunu Projekts

49. OZOLS & KATAPULLT relīzes SLEPĒNĀ NOKLAUSĪŠANĀS

50. KRUĪZA KONTROLES ZĒNI - OZOLS & KATAPULLT (E.P.)

51. VAI ES VARU TO NOBLIEZT? POSITIVUS 2019

52. E.V. | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #24

53. 371 Battle 2.sezonas pieteikumi! 12 labākie tiek uz atlasi!

54. Cypher (nxt LVL)

55. Cypher (Zini KK)

56. Cypher (pret Straumi)

57. Latvijas Repper Tag Nr.45 J.Stounss

58. EP " Mistērijas iekaisumi " – Chista G

59. REIKS LIVE @SUMMERSOUND 2016

60. Latgalīšu Reps @ Summer Sound 2019 (Vlog #4)

61. FAKTS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #25

62. VAI ES VARU TO NOBLIEZT? VALMIERA & GG FEST

63. OZOLS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #26

64. Nospiedumi - Gandrīz akustiskais koncerts (koncertieraksts @KKC 13.06.19.)

65. Siera Plate 2 - rolands če & xantikvariāts (new wawy)

66. ELIOTS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #27

67. Kreisais Krasts 25. oktobrī Hanzas Peronā (PROMO)

68. Albums “Tilts” © Kreisais Krasts, Rīga 2019

69. PG ŠŪNAS albums

70. SudrabuSirds – GTA Mixtape

71. Krivuška - Dzīvot Ātri, Mirt Jaunam (Mixtape)


Septembris

1. Nelietis- Vēstule korintiešiem prod. LostLaura

2. Steps – Māt, Es Nāku Mājās feat. Vicky White & xantikvariāts (OFFICIAL VIDEO)

3. ZEĻĢIS — SĀKUMS

4. Uzeens- Skola Nāk

5. Felkers - Mazā laime.

6. Denijs - Mani pārsteidz

7. Nātre - Soļi (prod.Tablis)

8. Latgalīšu Reps - Trešuo Zvaigzne

9. Packman – kas

10. Nelietis- Underdog

11. Sudrabu Sirds ☆ RockNRolla

12. Reinuha – Motivācija

13. Temps - Tavs Laiks Baidīties (Oficiālais Audio)

14. Sudrabu Sirds - GTA (skit)

15. 51rm415 Sirmais Pirmo Reizi

16. Singapūras Satīns - Bija vērts (OFFICIAL VIDEO)

17. Kreisais Krasts - Neprasi Kāpēc (Official Video)

18. Šaks – Ņihujā

19. Dzelzskalns - Varbūt (official video)

20. March x Gingermane - Bubblegum Kush (prod. DXIVI$$)

21. Sudrabu Sirds - Bongs (pied. Punkts Uz I)

22. Sudrabu Sirds - Outkasts (skit)

23. ES BRAUCU KĀ AUTOBUSS GTA Sudrabu Sirds

24. Uzeens- Reprezents (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

25. DISTXRD - FIFTIES (prod. KINETIX)

26. Šaks - Uz Nakti

27. Nātre pied.Zutis - Maratons (prod.Tablis)

28. Vilis- Rīmju fermeris

29. DeMar-Pull up

30. DeMar-UZMANIBAS CENTRA

31. JS Breeze & Sudrabu Sirds - Domu Lidojumā (prod. Tyler Clacey)

32. MESA / LAIKA SUNS "Sarkanā Gaisma"

33. ''ESMU BĒDĪGS'' - XRL, CUNAMI (audio)

34. PRUSAX – OG feat. Ozols

35. Reņģe X Denijs - Man apnicis

36. EikshO & Cepums - Sliktākajai Versijai (mūzika: trakamelodija)

37. RAYMO - ОПГ (prod. by RAZDERIN)

38. Raiciks- Miami

39. Trench Mafia Locco - Kauja pie Knipskas (dir. by @renartsk)

40. Packman - Dienas biezumos

41. snorlax / 7.28 - shishki & marki (prod. by van4z)

42. PERFEKTA DIENA - XRL (audio)

43. Steps - Jaunais 2 feat. Big Mystic

44. Fakts - Kas Tu Esi (Oficiālais Audio)

45. Denijs X Reņģe - Katrs savā pusē

46. Šaks - Īstenība (PĀRMĀSTERĀTS)

47. Nelietis- Pilnas sirdis

48. TRAKAIS LATVIETIS pied. DIONA LIEPIŅA - TU PUTNUS NEREDZĒSI

49. Ivans Baigais – TinJaTuTin

50. TŪnats - 6klubs9 (Prod. by Kruminsh)

51. Sudrabu Sirds - No Manis (2017)

52. Nospiedumi - Uguntiņa pied. LEILALI

53. Lauris Vilcāns - Gaismu nest

72. Kreisais Krasts - WaKKe Up (Hattrick akustiskā versija)

73. KREISAIS KRASTS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #28

74. ROLANDS ČE & XANTIKVARIĀTS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #29

75. Johnyboy - В долгий путь (Ib 17 Round 1)

76. #15 - Pēdējā Pilīte – PRUSAX

77. Kkarlix - Reps “Tūrisma sezona pa Norvēgijas celiem”!

78. TEACHA | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #30

79. KONCERTS "PALIEC SKOLĀ" | 27. SEPTEMBRIS | KLUBS "MELNĀ PIEKTDIENA"

80. Vilis- Rīmju fermeris (EP)

81. 3701 Cypher (GRD, Jānis Bumburs, Corners, KNOPS, RZX, C.Falsone)

82. PRUSAX – A+ albums

83. PRUSAX | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #31

84. Kreisais Krasts - Hastlojam Albumu & Iedomīgie Menti - Vlog 06

85. Steps - Jaunais Albums

86. STEPS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #32


Oktobris

1. Sudrabu Sirds - JAUNĪBA (pied. Edgars Bokāns)

2. MUFASAH - UKRADU (Official Video)

3. Raiciks - Pasaki

4. Šaks – Samierinos

5. INпульс - Лишний (Official Video 2019)

6. GUNCHA - Nauda ir Spēks (Oficiālais Video, 2019)

7. DREFF — SEV KĀ PIEMĒRS (Official Audio)

8. Sudrabu Sirds 💧 PiF un Pow 💧

9. Olafs - Hooda prikols.

10. Kaizers pied. Punkts uz I, Melikols - Jūtas Kačā Hood'u

11. Ipstens Kūns - Vienmēr sev (audio)

12. Nakts - Viedokļi (AUDIO)

13. Jānis Bumburs - Sākumpunkts (Oficiālais Audio)

14. Šaks – Vēstule

15. rolands če & xantikvariāts – TORT (OFFICIAL VIDEO)

16. DENIJS X ACHH - 1 PLUS 1

17. GUNCHA - Cukur meitene (Lirikas Video, 2019)

18. TK HOOLIGANS_Ceļā (Official video)

19. DeMar-Rookie (Official video)

20. Sirds Swaggers – Augšup

21. 7.28 – VOKTABRE

22. Edavārdi - Tev sanāks

23. $irmai$ ( 51rm415 ) & BeatGoon - Vienaldzība ( Pie Kājas )

24. Neglītie Pīlēni - Sapņu meitene [AUDIO]

25. PANTI - NEMIERĪGA RĪGA (VIDEO)

26. Jandars- Jandars Kilo! ft Kristaps St

27. Ipstens Kūns - Istabas (audio)

28. Ipstens Kūns - Dienas beigas (video)

29. Dzelzskalns - H.G.D. (pied. SANDIS)

30. RZX - Šis Ir Tikai Sākums (Oficiālais Audio)

31. I MEAN LOVE - Boat (Allow) [Official Video]

32. LABIRINTS - Very Cool People feat. Edavārdi, ansis & Kristīne Prauliņa

33. Teacha - Dimantu Kaste

34. Ginger Mane - Glock 17

35. YLC Yam - The Source [Official Music Video]

36. Šaks – 116111

37. KRI$ - SASTRĒGUMS prod. DXN BEATZ

38. Kreisais Krasts - Atkal Līst

39. OZOLS & KATAPULLT - SAZVANĀMIES ( pied. KRII)

40. GUNCHA - Paņem vienu bildi (Oficiālais Audio, 2019)

41. Felkers - Varu būt viss. (Oficiālais video) (2019)

42. Kjuumanis - SEKO LĪDZI (VIDEOKLIPS)

43. Normis Simpsons - Go Crazy (Rare Footage)

44. Bloknots - Ejam Tripot (Oficiālais Audio)

45. Normis Simpsons - Skrējiens (Infinite Passion pt.2)

46. ZEĻĢIS — LIETUS

47. Ipstens Kūns - Krasti (video)

48. Nelietis-Neaizmirsti

49. $irmai$ ( 51rm415 ) & BeatGoon - Bija Labi

50. KRI$ x FRANKO - VIENS PATS prod. MAR KUSS

51. Steps – Paranoja (OFFICIAL VIDEO)

52. Sirds Swaggers - Tikai labi vaibi

53. KRI$ - CEL MANI prod. intimidation100

54. Reņģe - viss skaidrs piedz.DENIJS

55. Uzeens- Prieks

56. RAYMO x NATRE x AnD - Границы (prod. by J'suisRoman)

57. KRI$ - ZONA prod. DXN BEATZ

58. Jānis Bumburs - Paplānas Sienas feat. GRD (Oficiālais Audio)

59. Raiciks - Ko tu teiksi

60. Lauris Vilcans pied. Egija Vilcane - Veido Savu Pasauli/ENG Sub/

61. Reps par Briedi vs Glowacki Kkarlix

62. MESA par gaidāmo koncertu Arēnā Rīga

63. 371 Battle: Elvis LV VS Kjuumanis (2.sezonas atlase) 18+

64. No 2017. līdz "Vienmēr sev" Ipstens Kūns

65. Ipstens Kūns - Vienmēr sev Albums

66. NĀTRE & KRISTAPS ZUTIS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #33

67. Reps 🗣💨 “Mana Instagram reklāma” Kkarlix

68. Kreisais Krasts – Galapunkts

69. 371 Battle: CĪGU PĀRDEVĒJS VS Lessijs (2.sezonas atlase) 18+

70. KONTRAFLOVS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #34

71. Latvijas Rapper Tag #46 – Debesutēvs

72. KAŅEPE | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #35

73. Pāļa bazārs - Ozols notrieca stirnu ar ģimenes auto | S01E01

74. 371 Battle: Kjuumanis VS DAINĀRS (2.sezonas 1 Etaps) 18+

75. Rey Rizkij – Район

76. 371 Clique Clothing

77. KURTS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #36

78. MAD – TALKING (KK)

79. Дикий Диктор vs Yvan Cray / BALTIC BPM PLAYOFF: 1/4 ФИНАЛА


Novembris

1. Fisha - Буду сильней (Prod. Planet Ragtime)

2. Nelietis- F*CK OFF

3. Denijs - Ir vērts padomāt

4. Мусзамил (Чума) - Знаешь (Ft. Denijs)

5. DeMar-Karuselis

6. I MEAN LOVE - ANNUNAKI (audio)

7. #8MILE - XRL (MŪZIKAS VIDEO)

8. Corners - Bailes (Oficiālais Audio)

9. MKH41 – Intro

10. Wikus- #musdienupadauza

11. Sprūds-Dzīvs(prod.1s)

12. Edgars Sniegs - Supa dupa nais

13. ROMAN TROY - NIKO BELLIC

14. Denijs - Vienmēr Atmiņās

15. Sudrabu Sirds – TORNADO

16. Felkers - Nospiedumi. (Oficiālais video) (2019)

17. Arstarulsmirus - Citādi (Official Video)

18. KNOPS - Liesmas Tavās Acīs (Oficiālais Audio)

19. Tripple Sex – Dumpis Šajā Kucē

20. Šaks – Cerība

21. Nakts pied. Ervīns Ruža - Varoņi(AUDIO)

22. KRI$ - Dziļi Sirdī prod. Mar Kuss

23. SliktasMeitenes - xrl (Mūzikas Video)

24. OZOLS - MŪŽĪBA (2019)

25. KREISAIS KRASTS X URBANSTEP X SEVER - LEGENDS (FT. VINCENT MORETTO)

26. I MEAN LOVE - Es Nedodu Ft. Lessijs (prod. Sahara)

27. 3adatu stagars - nelaiž vaļā

28. Šaks - Par visu un neko 11.19

29. PURIIC - Lai tiktu tuvāk

30. ZEĻĢIS — RADI PALIEKOŠU

31. Punkts uz I pied. EikshO - Pierādi (AUDIO)

32. Lessijs – Divatā

33. #SudrabuFam – AYE

34. OZOLS & JUMPRAVA - Peldētājs (2019)

35. Šaks - no viesnīcas (demo treks)

36. Packman x Reņģe - DīOuDžĪ / SUNS

37. GUNCHA - Nezvani Man (Oficiālais Video, 2019)

38. PURIIC - Kustība (Hoodsport TV)

39. Lil Karlix - Worth It (Official Video)

40. 371 Battle: CĪGU PĀRDEVĒJS VS Packman (2.sezonas 1 Etaps) 18+

41. ВЕЧЕРНИЙ JOHNYBOY - Большой LIVE в новом составе

42. PUNKTS UZ I UN TOMS RINGS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #37

43. MESA par skaņu gaidāmajā koncertā Arēnā Rīga

44. ansis @ PALLADIUM 07|05|2020

45. Kkarlix - Happy birthday my boy Lil Karlix ! Sweet 16 🖤

46. PALIDZIHIPHOPAM.LV

47. Pāļa bazārs - VIŅA nav feministe un negrib bērnus | S01E03

48. 371 Battle: Irsis VS Dzenis (2.sezonas 1 Etaps) 18+

49. Johnyboy - Ветер перемен (ib 17 round 2)

50. ARTURS SKUTELIS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #38

51. VAI ES VARU TO NOBLIEZT? Rēzekne & Summersound

52. Tripple Sex - DA WENOM TAPE, VOL. 1 Albums

53. 371 Battle: Lessijs VS Kikaps (2.sezonas 1 Etaps) 18+

54. MIXMASTER AG | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #39

55. MARCH 23.11.18

56. Аввакум feat. Lee Kei - Город ушедших друзей / LIVE 2019

57. Rey Rizkij - Только ты (тизер)

58. Breathe 083 mixed by DJ Valns

59. TRIPPLE SEX | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #40

60. ƎIWIꓘ 001 NIGHT

61. ƎIWIꓘ 002 BAG

62. ƎIWIꓘ 003 360

63. OZOLS LIVE (Neona PIlsēta - Sāgas noslēgums 23/11/19)

64. ƎIWIꓘ 004 MAD

65. ƎIWIꓘ 005 WE'RE FLYING TO SEE VOUR AFTER WE SELL THIS

66. OZOLS & JUMPRAVA - Peldētājs 2019 (LIVE SIGULDA)

67. PALIEC SKOLĀ 2019 Atskata video

68. KREISAIS KRASTS - TU SAKI | "ATSKAŅAS" #1

69. 371 Battle: Kjuumanis VS Packman (2.sezonas 2 Etaps) 18+

70. ƎIWIꓘ 006 WE'RE FLYING TO SEE VOUR AFTER WE SELL THIS


Decembris

1. LINLI - I DON'T CARE feat. YLC Hard Y (OFFICIAL VIDEO)

2. MISSIONARY - PIECI (Prod by RAZDERIN) "Redzējums" EP

3. Кирилл, Аввакум, Слава – Вечер

4. O G Bastard По встречной

5. Nalim - Каждый Новый День (prod. by OutName)

6. SANDIS – Rauts

7. Nelietis- Pisaks

8. G`Son — Трип

9. SANDIS - Sevi nevari vainot (pied. Dzelzskalns)

10. SANDIS – SEV

11. SANDIS - Viņi saka

12. DREFF — FATALITY

13. Yvan Cray - HOLY GUN JAW (prod.by Anywaywell Beats)

14. RZX - Pie Dirsas feat. KNOPS

15. Edavārdi - Baro mani pied. Vīnkalns

16. alter - "Par Daudz'" feat. Kurts

17. $irmai$ & Daneyyx - Visiem Tusét

18. G`Son — Главная роль

19. Trap Love - Solīju Mātei

20. BRUNO REISS - Nepietiek Laika (Official video)

21. ŪGA - LG ir HH (official video)

22. MESA "Tas bij' stulbi"

23. В Моём Маленьком Мире - СЕРЫЙWOLK (Official Video)

24. Johnyboy - Немного тебя (Премьера, 2019)

25. Rakstītām Kamanām (APX, Džoker$, KNOPS, Corners, Slazdu Karalis)

26. ROMAN TROY x ID x HAMZ - GUESS WHA?!

27. Sprūds-Enerģija ft.1s

28. MISSIONARY - BALLĪTE (Prod by RAZDERIN) "Redzējums" EP

29. Mufasah - Russian Grime Ministah

30. Šaks - Koma (Muļķības par dvēseli)

31. Nelietis-Tik skaisti nav 2 (prod. chrisbenoit)

32. Šaks - Klase (Muļķības par dvēseli)

33. ZEĻĢIS — BEZ STEIGAS

34. DREFF - MAN VIENALGA

35. Šaks - Cits (Muļķības par dvēseli)

36. Viesais - vienkārši reps uz bīta

37. I MEAN LOVE - Lice (O.O.M.M.) [audio]

38. MOORFIJS - Labirinta Skrējējs

39. Jaques of STA - Nauda Vējā

40. G`Son — Мой город (Новинка)

41. Uzeens- Reprezents 2 (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

42. EikshO - Gājiens Ar Zirgu (mūzika: trakamelodija)

43. Šaks - Demka no plauktiņa

44. Shmeerce - Šļuška Ar Pušku

45. PROSPEKTI - REZIDENTI (feat. Lessijs)

46. DENISS - MANS STĀSTS FT. REIKS

47. KRI$ - SLOW prod. intimidation100

48. kkarlix 82 - vērtības [Official Music Video]

49. Goča - Klubs iet Sviestā

50. ROMAN TROY & PAQUE - ALL I KNOW

51. Trench Mafia Locco - Mauka (dir. by @rein.is)

52. Rey Rizhkij - Только ты

53. Sprūds-Kaifs

54. DISTXRD - GLOCK 17

55. Denijs – Nepazudīs

56. $irmai$ - Per$ona VIP

57. MISSIONARY - KAPĀ (Prod by RAZDERIN) "Redzējums" EP

58. PRUSAX – Tev Nav Vietas Šeit (Official Video)

59. artis - vienā brīdī prod. 1s

60. Šaks - Otrā demka no plauktiņa (ļauj aiziet)

61. MKH41 - Otkolnam pa jaunam

62. Packman x Ron4is - Sliktie Darbi

63. 3PK Chypher 20 20

64. ƎIWIꓘ 007 LOADING

65. SUDRABU SIRDS UN SUDRABU AIFS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #41

66. OZOLS - KLINTS ĪSTVUDS ( LIVE SIGULDA 2019)

67. TRAP LOVE | PODKĀSTS "MĒS ESAM TALSI" #1

68. New Wavy Lielkoncerts - Atskata video

69. 371 Battle: Cīgu Pārdevējs VS Dainārs (2.sezonas 2 Etaps) 18+

70. (16+) BALTIC BPM PLAYOFF 1/4: GRN vs Rassel Person | Panda Battle

71. IPSTENS KŪNS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #42

72. #22 - Pēdējā Pilīte – Edavārdi

73. Sarunas par Mīlestību - Idus Abra | #21

74. LAPASPUSE #1 | RAIENS ŠAUBERGS (I MEAN LOVE)

75. ƎIWIꓘ 008 EGG

76. Latgalīšu Reps - 21.MARTS (lielais koncerts @ GORS)

77. KJUUMANIS | PODKĀSTS "KARSTS KARSTS" #43

78. Prusax izstājas no Kendamas / Dari Vai Dzer +18

79. ƎIWIꓘ 009 VOUWIE

80. Pāļa bazaras - Latgalīšu Reps priecātos par marihuānas legalizāciju Latgalē | S01E06

81. NOITRORTION 2019 (vol.4) PROMO

82. Johnyboy - Дело нескольких минут (Ib17 round 3)

83. Z-SVĒTKI AR ZIRNI | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #44

84. ƎIWIꓘ 010 EX

85. BHS X KIWIE "JUNK SALE" & PARTY

86. 500 EUR MOTIVACATION

87. MISSIONARY – PIECI

88. 371 Battle: Dainārs VS Packman (2.sezonas 3 Etaps) 18+

89. LAPASPUSE #3 | rolands če

90. Raiciks – ‘Aizbēgt no vielām’ albums

91. Artūrs Skutelis “Lavīna”

92. LATVIJAS HIPHOPA 2019.GADA ATSKATS | "KARSTS KARSTS"


Viena mīlestība!Comments


bottom of page