top of page

Latvijas Hip-Hop 2019. gada atskats

Ir iestājies 2020. gads, un pēc pirmajām dienām ir redzams, ka tas būs jaudīgs un spēcīgs. Bet pirms mēs ķeramies klāt jaunam nedēļas atskatam, ielūkosimies tajā, kas notika pagājušajā gadā.

Mēs no savas puses, neslēpjot, sakām, ka cenšamies izsekot līdzi tik pat kā visam, kas notiek Latvijas platuma grādos un darboņiem, kas nāk un ir saistība ar Latviju. Un tomēr, nereti nākas palaist garām, jo izsekot visam, ir grūti. Un tomēr, esam sarūpējuši kopīgo atskatu, kas tad notika pagājušajā gadā Latvijas HH scēnā, un ne tikai latviešu.

Pirms ejam cauri visam šim, nedaudz cipari, kurus mēs varam droši nosaukt, jo tik daudz jaunumu ir bijis. Bet tik pat droši var teikt, ka tā visa ir bijis vēl vairāk, jo ne viss ir bijis pamanīts, par ko sorry. Ja tā ir, rakstiet mums FB; IG; Twitter; gmail.


Gadā bija 365 dienas.


Muzikālie jaunumi: 562 Citi jaunumi: 238 Pasākumi: 335 Izdotie Albumi; EP; Mixtape kopā: 34


Kopā saskaitot visus video; individuālās dziesmas; un citus jaunumus kopā ir: 1147


P.S. Zem raksta kopumā skaties, uz visu sarakstu, pa mēnešiem, kas un ko izlaidis.

Pirms vēl pilnībā ieejam atskatā, nedaudz rezumē par mums pašiem, jo arī mēs savā ziņā esam pagājušajā gadā radušies un attīstījušies.


2018. gada septembra beigās, tiek radīts pēc ilgiem laikiem, unikāla lieta – interneta radio. Tā arhīvos ir vairāk kā 6000 dziesmas, no kurām vairāk kā 2000 ir ievietotas tajā, un kuras Jums ir iespēja baudīt un klausīties. Viss kas Jums atliek, nospiest play, un baudīt to izlasi, jo tā ir ļoooti plaša un tiek atjaunota.

2019. gadā sāka darboties Twitter konts, drīzi pēc tam arī IG.

2019. gadā tiek integrēts interneta radio mājas lapā, un izveidots kalendārs, kas ir sākumlapā.

2019. gada 1.aprīlī tiek izveidots arī FB konts.


Ar augusta mēnesi, mēs Jums piedāvājam iknedēļas atskatus, kā arī plašākus rakstus par pasākumiem, tūrēm un citām ziņām.

Līdz šim mums seko:

Twitter – 80

IG – 503

FB- 551


Esam pateicīgi visiem, kas spiež Like; Share un vnk seko mums. Cerams, ka varēsim jūs arī turpmāk iepriecināt ar daudz un dažādi interesantu saturu, un liels paldies Jums visiem, ka esat.

P.S.S. Paldies visiem izpildītājiem, to menedžeriem, bītmeikeriem, ka to darat un mūsu ausis sasniedz Latvijā radīts Hip-Hop's. Kā arī paldies tiem cilvēkiem, kas dalījās ar savām privātajām ierakstu kolekcijām, papildinot iradio arhīvu.


Viena mīlestība.


Bet nu ejam gan cauri tam visam, kas bija noticis pagājušajā gadā

Janvāris.


Šajā mēnesī mēs esam saskaitījuši 49 dažādu skaņdarbu prezentācijas youtube kanālā; citi jaunumi 4, no kuriem - 2 video no battliem; 1 sarunu; 1 diska prezentācija; 15 pasākumi no kuriem 1 – klipa prezentācija; 2 deju pasākumi.

No šī mēneša izcelsim dažus no skaņdarbiem.

(zemāk skaties visu sarakstu ar izpildītājiem-dziesmām)


Latviešu izpildītāju pusē izceļam šos, ar savu skanējumu, domu, kvalitāti un unikālo.

Revolveris – Pilnu Jaudu https://youtu.be/7uDjq7wIyDY

Reinis Kapone - Pagalms (pied. EikshO & Pionieris) https://youtu.be/rZszHKD_aGg

Raiciks –Vasara https://youtu.be/RvNzGUIUGpA


Šogad, neticami daudz skaņdarbu ir arī no Latvijas Krievu izpildītājiem. Un gads tika iesākts ar patīkamu kvalitāti no:

Cunami D kopdarbs ar Felix. Dziesma 777МОСКВА. https://youtu.be/rH82ASFGZw4

ROLEX-FirstМИР https://youtu.be/MzajF_jI2_k

Johnyboy – Нереальная https://youtu.be/BWudAvWmgkg


Februāris


Šajā mēnesī esam saskaitījuši 26 dažādu skaņdarbu prezentācijas; 18 citi jaunumi, kuru starpā ir arī 3 albumu prezentācijas. Atskatā pret pasākumiem – 14, no kuriem 1 deju; 1 klipa prezentācija; 1 FB live.

Šie ir skaņdarbi kuri, mums šķiet pieminēšanas vērti, kurus arī Jums iesakām redzēt/dzirdēt.


YOHYDY VYDYHY https://youtu.be/pm8JDo2YllQ


šī komanda, kopumā rāda lielisku sniegumu gan aizgājušajā gadā, gan arī jau nākamā gada sākumā. Viņiem bija fantastiska tūre cauri visai Latvijai. Un mums bija tā grandiozā iespēja, kā jaunam medijam, piedalīties visā tūrē kopumā, un saņemt unikālu interviju. to Tu var atrast mūsu mājas lapā, zem šiem rakstiem.

KONTRAFLOVS X DJ IZZY ILL - 6. TRAMVAJS https://youtu.be/pX0u6dATDnc


ŪGA – Taisneiba https://youtu.be/S0joyPkECq4

Mufasah - Never Lose ( Prod.By TokyoSZN ) https://youtu.be/WHlktUO0VjM


Un vēlamies Jums noteikti ieteikt noklausīties šo albumu. To Februāra mēnesī plašākais sabiedrībai klausīties deva, divi izpildītāji no Latgales puses: Jēkabpils/Daugavpils kopdarbs. Mūsuprāt, šis ir viens no labākajiem, ja pat ne labākais gada albums, ko ir devuši Latvijas Krievu izpildītāji. Bauda klausīties, kvalitātē, izpildījumā. Paldies arī LvHH.lv par share šim kopdarbam.


Мелу & Коман - Мелком (Альбом 2019) https://youtu.be/Ewfv2jD9IZI


Marts


Šis mēnesis ir bijis vēl ražīgāks, ar muzikālo devumu mums. 50 dažādu skaņdarbu prezentācijas; 16 citi jaunumi. Atskats par pasākumiem – 25, no kuriem 4 deju; 1 klipa prezentācija; 1 FB live.

Jo vairāk ir skaņdarbu mēnesī, kā jaunumi, jo grūtāk ir veikts izvēli starp tiem, kurus gribētos izcelt, jo šajā mēnesī ir super daudz spēcīgi izpildītāji, kas darbojas jau ļoti sen, un tādi, kas ir salīdzinoši jauni izpildītāji. Tā pat, ir no super liriskiem skaņdarbiem, līdz vnk tusiņam iekļaujamiem.


Mēneša pirmā pusē noteikti ir jāpiemin, Nospiedumi. Tas pienesums no viņu puses, un tās vērtības kas viņiem ir jūtamas ikdienā, ir jūtamas arī šajā skaņdarbā, kas labi skan. Nospiedumi - Tevis nekad nav pied. Pionieris (Kreisais Krasts) & Elizabete Gaile (teksta video)

https://youtu.be/baIkw7nyVdo


No Latgales nāk ļoti daudz spēcīgi izpildītāji, un tāda ir arī apvienībā MKH41, un skaņdarbs Hata.

https://youtu.be/NRlU9kFsUd0


Un tad iznāca viens super skaņdarbs, ko martā gribējās laist uz apli daudz, un ne tikai, jo tik asprātīgi un precīgi ir apdziedāta situācija – nedēļa līdz algai. Par to paldies BP puišiem.

https://youtu.be/ZAHwBL99XYQ


Un tad viena spēka dziesma, kas var būt kā pamudinājums, saņemties un tikt galā ar saviem netikumiem, lai kas tie būtu. Reiks – Tu nevarēsi mani saulauzt.

https://youtu.be/chmA99gf0eI


Un beigās, būtu jāpiemin, ka Liepāja šajā gadā būs ļoti aktīva un viens tandēms no tās pilsētas ir Sprūds un Tomijs. Ar skaņdarbu – Tā nu tas ir.

https://youtu.be/jdv5SFSottA


Aprīlis


Šajā mēnesī ir uz pusi mazāk muzikālo jaunumu – 25; Citi jaunumi – 16; to starp 3 albumi. Atskatā par pasākumiem - 28, no kuriem 6 deju; 1 pop up veikals; 4 brīvrunu pasākumi; 2 albumu prezentācijas.


Šis gads bija pilns ar lielo dažādību, un tāpēc, nevaram arī mēs nepieminēt, jaunās skolas dalībniekus. Šajā gadā vairāki no viņiem, laidīs vaļā savus albumus, tos prezentēs, un novadīs ļoti masīvus un interesantus koncertus. Bet pirmais, kas atzīmējās bija Prusax – Repa Spēlēs Terorists.

https://youtu.be/kAfUWkgZL6A


Un otrs, kas ne mazāk aktīvi darbojās sociālajos tīklos un ne tikai, ir LOCCO. Un viņa skaņdarbs. Regejs.

https://youtu.be/UxK2PctItis


Un tad gribētos pieminēt divus no vecās skolas. Viens no viņiem gada laikā laidīs ārā albumu, kuru visi gaida, un otram būs solo koncerts gada beigās. Sākas ar otro. Tas ir EikshO ar dziesmu Vēl.

https://youtu.be/ogR2kT_96Dk


Un tad protams, viens no tiem retajiem repa izpildītājiem, kas ļoti strādā pie sava materiāla un ļoti pārdomās, ko dot uz āru un kā tas skan. Un tas ir neviens cits kā Arturs Skutelis. Iesakām, noteikti nopirkt viņa albumu, kamēr vēl tāda iespējama ir. Un dziesma – Atmiņu frontē bez pārmaiņām.

https://youtu.be/Q_ay6FC8rjQ


Maijs


Maijā ir bijuši 43 dažādi skaņdarbu video; pie sadaļas citi jaunumi – 24. Pasākumu kalendārā – 30 pasākumi, no kuriem 2 brīvrunu pasākumi; 2 deju; 1 labdarības koncerts; 2 mākslas festivāli; 1 karnevāls; 3 albumu prezentācijas.


No šī mēneša izcelt gribētos sekojošos:


Siskela – HZ.

https://youtu.be/TUx24D5sDOA

Deniss – mūc prom

https://youtu.be/_Hxn9BeiiI4

Jacques of S'T'A - Šmiga Kebabs Humpalas Lombards

https://youtu.be/SuStnHANrIo

Pieci-O / The Messenger

https://youtu.be/9FqsmKP7IPE


Jūnijs


Šis mēnesis ir bijis dulls, jau vien ar to, ka bija karsts aiz loga, un arī HH scēnā netrūka daudz kā. Tātad vairāk kā 54 dažādu skaņdarbu video; pie sadaļas citi jaunumi liekami ir – 24. Pasākumu kalendārā – 21 pasākums, no kuriem 2 deju; 3 brīvrunu pasākumi; 2 albumu prezentācijas.


Bet tā mēs kopumā pa mēnesi saskaitām 7 dažādus albumus, kas tiek piedāvāti klausītājiem. Tas ir wow cipars, attiecībā uz vienu mēnesi vien. Vismaz no tā, ko esam pamanījuši.

Kā mēneša atskatā, varētu likt vienu pēc otra, bet mēs izcelsim 4us.


RAYMO feat. Minay - Мой нигер pirmo reizi šī dziesma ir pieejama jūnijā. Video šai pašai dziesmai iznāks augustā. Viņš ir arī viens no tiesnešiem šī gada sezonā Panda Battle.

https://youtu.be/NO1tOhHVoHI


Un tad nevar nepieminēt trīs lieliskus albumus, kas iznāca šajā mēnesī. Pirmo pieminēsim E.V. Viens no BP dalībnieks. Ļoti aktīvi arī pats devās solo koncertos. Un te albuma tituldziesma. Spēks.

https://youtu.be/yv_d-3p7IH0


Nākamie ir Liriskie Setnieki un dziesma ar Vājprāts, viena no septiņām.

https://youtu.be/7cpY7vG0owc


Un viss beidzot Tie Tur, ar dziesmu Nepis Prātu, no astoņām.

https://youtu.be/HykQUlbqvR8


Jūlijs


Šajā mēnesī tika pamanīti 53 video ar skaņdarbiem tajos. Pie sadaļas citi jaunumi -18, to starpā 3īs albumi. Pasākumu kalendārā – 39 pasākumi, no kuriem 6 brīvrunu pasākumi; 7 repa darbnīcas; 3 deju; 8 festivāli; 2 albumu prezentācijas; 1 klipa prezentācija.


Šis iespējams, pasākumu ziņā bija vēl raibāks un bagātāks, bet tas ir tas, ko mēs bijām paspējuši pamanīt un atzīmēt mājas lapas kartē.

Un izcelsim trīs. Pirmais būs viens no jau pieminētiem, puišiem, kas izdeva gada sākumā albumu. Мелу - На балконе.

https://youtu.be/hwER-xn7w_M


Te jāuzteic kopumā Dobele un Hotroom Studio, ar savu aktīvo darbību. Jo šis nav vienīgais izpildītājs, kas parādījās HH zināms. Un šis bija un ir klasisks izpildījums, un laba kvalitāte. Jānis Bumburs - Atskaites Punkts.

https://youtu.be/rJCOhnQtiSM


Un noteikti būtu jāpiemin, ka daiļavas šajā gadā mūs iepriecināja vairāk kā līdz šim. Katra ar savu skanējumu, un viena no tām, kas sevi jau bija iepriekšējos gados par sevi iepazīstinājusi ir – VIŅA. Un tika izlaists arī no viņas puses albumsMildas īstais vārds ir Zelma. Un dziesma no šī albuma – Karamele.

https://youtu.be/UEIz-64r_I0


Augusts


Šajā mēnesī ir pamanīti 47 dažādi skaņdarbi. Pie sadaļas citi jaunumi ir liekami – 24. No tiem 7 ir dažādi izmēra albumi. Pasākumu kalendārs – 37 pasākumi, no kuriem – 8 festivāli; 1 deju; 3 brīvrunu; 1 pop up veikals; 2 albumu prezentācijas; 1 klipa prezentācija; 1 FB live.


Izcelsim 5us skaņdarbus, kuru izpildītāji vēl nav pieminēti šajā gada atskatā, un divus albumus, kas ir pieejami tikai soundcloud, vai arī dzirdami mūsu interneta radio.

Pirmā dziesma. Vienai daļai jau uz nerva sēž, citai jau pirksti piekusuši, bet tā ir dziesma, kas ļoti pretendē uz pirmo vietu Muzikālajā Bankā. Viņi kopumā bija viss aktīvākie, kas sāka aktīvi iesaistīt savus fanus, to darīt, kamēr citi vēl domāja, vai vispār vajag ņemt dalību šajā Latvijas radio 2 organizētajā pasākumā. Un kas ir šie puiši? Singapūras Satīns – Piededzini Mann.

https://youtu.be/WQNaEuG772A


Tad jāpiemin ir Kreisais Krasts. Viņu aktivitāte un noslēgumā koncerts. Tas viss ir bijis wow. Augusta beigu pusē viņi prezentēja savu albumu. Arī mēs bijām klāt šajā pasākumā un tas bija vnk super cool. Albūma prezentācijas laikā, tika atrādīts šis video. Mūsuprāt, šis ir ne tikai ļoti kvalitatīvs video, bet arī skaņdarbs, ar super dziļo domu, vnk skaisti. Tu saki.

https://youtu.be/v1otMMeatt4


Kri$ ir jaunietis, kas jau visu gadu atskaņoja un dalījās ar dažādiem skaņdarbiem, bet šim ir labs skanējums, un kopdarbs ar Franko ir izdevies. Un dziesma – Draudzības cena.

https://youtu.be/5zFJMeiXEmE


Un vasara gāja jau noslēgumu, kad puiši no Liepājas, iedeva fresh, ar citādu skanējumu. Var jau visu ko teikt, bet tas bija kas interesants. LINLI – Senjorita.

https://youtu.be/jhJV1uIvoFU


Un albumi, kurus gribam pieminēt ir:


OG Studio - Krivuška - Dzīvot ātri, mirt jaunam (mixtape)

https://soundcloud.com/user-178373006/sets/krivuska-dzivot-atri-mirt-jaunam-mixtape


PG – Šūnās

https://soundcloud.com/pgmusiclv/sets/sunas


Septembris


Šajā mēnesī mēs saskaitījām 53 dažādu muzikālo jaunumu. Sadaļā citi jaunumi 15 video. Starp tiem 3 albumi. Pasākumu kalendārs – 28. No tiem 3 ir deju; 5 brīvrunu; 1 EP prezentācija.


Patiesībā, ko izcelt katru mēnesi būtu daudz vairāk, un ar visu sarakstu varēs iepazīties raksta apakšā, bet mēs izvēlamies tos, kas ir jauni, pirmo reizi dzirdēti, vai kas mums ir paspējis iekrist ausīs, acīs, un šķitis pieminēšanas vērts.


Mēnesis iesākās ar jaunu mākslinieku. Zeļģis Sākums.

https://youtu.be/NKt2S9EqWe8


Un tad bija interesanti vērot divu skaņdarbu savstarpējo cīņu. Jo abi ir interesanti un skanīgi, un var teikt, ka līdzvērtīgi. Protams katram savs stils, un tomēr. Ilgu laiku viņu skatījumu skaits turējās līdzīgs. Viens no tiem ir EikshO & Cepums – Sliktākajai Versijai.

https://youtu.be/76EmUpkL_Z4


Un Packmann – Dienas biezumos.

https://youtu.be/Ia_8_Ls7d7Y


Un mēneša beigās Nospiedumi – Uguntiņa.

https://youtu.be/hKa_WhsyRy0


Oktobris


Šajā mēnesī mēs saskaitījām 60 dažādus skaņdarbu muzikālos jaunumus. Sadaļā citi jaunumi 19. Pasākumu kalendārs – 38. No kuriem 2 brīvrunu; 3 deju; 1 saruna/tikšanās.


Tie cipari, kas nāk uz gada beigām tikai palielinās un pieejamais apjoms, ir grandiozs.


Iesākumā, jāuzsaka izpildītājs no Latvijas, bet šobrīd dzīvo ārpus Latvijas, un tomēr ir daļa no mums kopumā. Un izdeva savu pirmo video. INпульс – Лишний.

https://youtu.be/k22g8uF_pYI


Visu cauru gadu arī DREFF, izdeva vairākus skaņdarbus. Un oktobrī bija klausāma dziesma – Sev kā piemērs.

https://youtu.be/Bh-QJr3sJq8


Noteikti jāuzslavē ir Denijs, kas ir sirdī no Liepājas, bet šobrīd ir ārpus Latvijas, bet ir devis ārā neskaitāmi labus darbus. Šajā mēnesī viens kopdarbs ir ar ACHH. Un darbs 1 plus 1.

https://youtu.be/fuCHG7ByWQU


Apvienība – Panti. Sevi pieteica jau vasaras vidū, līdz pienāca rudens laiks, kad iznāca kaut kas jauns. Izdevās arī apmeklēt viņu prezentkoncertu, kuru iesildīja Misters ar draugiem, un bija patīkami uz vietas saprast, bāc, tas tak Madis un AN. Super. Laipni lūgti atpakaļ. Jums labi sanāk. Dziesma – Nemierīga Rīga.

https://youtu.be/2RQqdVVtiHs


Šaks, ir izpildītājs, kam ir dziļas dziesmas. Daļā no tām tiek atklāti stāstīts par depresijas pusi, un tās negatīvo pusi. Un viņš ir viens no tiem, kas par šo stāsta, jo ar šo problēmu cīnās daudzi, pārāk daudzi. Bet ne tikai par šo problēmu, kas ir sabiedrībā, stāsta šis izpildītājs. Un šajā mēnesī bija dziesma – 116111.

https://youtu.be/KUO0l638jpM


Reņge ir vēl viens no Liepājas pusē zināmā izpildītāja, kas gada laikā ir izlaidis vairākus darbus, ar dažādiem izpildītājiem. Un šis darbs ir jau iepriekš pieminētajiem – Denijs. Un darbs – viss skaidrs.

https://youtu.be/yHvPWp8aTgE


Novembris


Šajā mēnesī mēs saskaitījām 39 dažādu skaņdarbu muzikālos jaunumus. Sadaļā citi jaunumi 31. Pasākumu kalendārs – 39. No tiem 4 brīvrunu; 1 DJ meistarklase; 1 sarunas/tikšanās; 2 albumu prezentācijas.

Pirmo gribētos pieminēt Fisha. Viņš ir aktīvs LV hh kultūras darbonis. Viņš rada skaņdarbus, labprāt nāk uz freestyle pasākumiem, ir par treneri brake dance, un dara vēl daudz ko citu. Tāpēc noteikti iesakām novērtēt vienu no viņa darbiem: Буду сильней.

https://youtu.be/O2zYVYoi3TM


Šogad šo izpildītāju mēs dzirdējām komplektā BP, bet ir arī solo skaņdarbs, un ja godīgi. Super Duper nais. Tas par skanējumu, bet ups, tā tak saucas arī skaņdarbs. + respect par to rindiņu, Ghetto Games, tajā gadā, kad izkriti. Galvenais ir darīt un teikt to, kas ir sirdī. Edgars Sniegs.

https://youtu.be/mruiVqFkfzM


Šajā mēnesi, par atgriezšanos runāja kāds, kas no šīs platformas teicās esot aizgājis pavisam. Bet kā jau saka, ja ar šo saslimst, aiziet prom nav iespējams. Var transformēties, mainīties, bet ne aiziet līdz galam. Un par to runā ArstarulsmirusCitādi.

https://youtu.be/gqCPbEsuKjs


Decembris


Šajā mēnesī mēs saskaitījām 63 dažādus skaņdarbu muzikālos jaunumus. (crazy) Sadaļā citi jaunumi – 29. Pasākumu kalendārs – 21. No tiem 3 deju; 2 brīvrunu; 1 klipa prezentācija; 1 albuma prezentācija.


Tā kā šis ir noslēdzošais mēnesis, un šajā mēnesī ir bijis viss vairāk jaunumu, arī dažādība, kopumā ir bijusi crazy liela. Un mēs pieminēsim sekojošos izpildītājus.


MISSIONARY - PIECI (Prod by RAZDERIN) "Redzējums" EP

https://youtu.be/mVu7MhIFxFw

Кирилл, Аввакум, Слава – Вечер

https://youtu.be/gpdmxbt5j4w

SANDIS – Rauts

https://youtu.be/4l07zNIBXtY

Yvan Cray - HOLY GUN JAW (prod.by Anywaywell Beats)

https://youtu.be/-eYyUbTH3js

alter - "Par Daudz'" feat. Kurts

https://youtu.be/kI81HdW_woY

BRUNO REISS - Nepietiek Laika

https://youtu.be/neBWhsfTYOI

В Моём Маленьком Мире – СЕРЫЙWOLK

https://youtu.be/86SmN_7U6bs

G`Son — Мой город

https://youtu.be/LgfYZM6_5BI

Uzeens- Reprezents 2

https://youtu.be/NN64vabxdD4

kkarlix 82 – vērtības

https://youtu.be/Nh4lI29FWC0


Zemāk sekos viss saraksts ar to, kurus esam pamanījuši pagājušajā gadā, pa pamatu ņemot youtube kanālu. Bet tas tiks publicēts, zem šī raksta rīt.


Janvāris

1. Ginger Mane – Sildītājs

2. GUNCHA – Panākumi

3. FAKTS – Gaiss un Zeme

4. MC Apšaude – Mīts

5. Trench Maffia LOCO – Ej dirst

6. Šips – Es Esmu x Es biju

7. Šips x Nātre – Nebūs Viegli

8. Šips – Esam un Būsim

9. Šips – Dvēseles Miers

10. O.G._Bastard – Intro

11. Latgalīšu Reps – Atver Durovys

12. I MEAN Love – 23

13. KNOPS – Struggle

14. XRL – Es bez Tu

15. KONTRAFLOVS x Pēteris Upelnieks – Blūzs II daļa

16. Cunami D feat. Felix - 777МОСКВА

17. Teacha – Ko Tu iedomājies

18. XRL – mīli mani

19. march - Flow Show

20. I MEAN Love – BALENC

21. WHITE x Dzenis - Makroflekss (2016)

22. ROLEX-FirstМИР [Exclusive]

23. Šips – cypher

24. Revolveris – Pilnu Jaudu

25. DREFF - НА ПОЛНОМ ФЕШЕНЕ

26. MESA – Mieram Tuvu

27. KONTRAFLOVS – Piektais Vilciens

28. KRI$ - Let me breathe

29. KRI$ - Fall

30. KRI$ - $ad Wave$

31. KRI$ - Blue Unknown

32. DREFF – Bez stresa

33. Raiciks –Vasara

34. Reinis Kapone – Pagalms

35. Nakts – Aizej un Paliec

36. march – SUPAGROW

37. Ozols – Levitē

38. Kri$ - Distrotin

39. JohnyBoy – Нереальная

40. Kreisais Krasts – Cypher 3

41. 371 – Cypher

42. Kreisais Krasts – Katram savs laiks

43. VIŅA & PRAGAII – Tur

44. Lauris Vilcāns - Cik liels ir mans Dievs pied. Ieva Tabore

45. Lauris Vilcāns - Tu Vari Lidot

46. Lauris Vilcāns - Nāciet visi pied. Dita Svarupa

47. Lauris Vilcāns - Man esi vajadzīgs pied. Elijs Goba & Ieva Tabore

48. Lauris Vilcāns - Tu dzirdi manu lūgšanu pied. Elijs Goba & Edgars Rasa

49. Lauris Vilcāns - Cerība pied. Marta Līmane

50. Lesijs – Benzīns

51. Panda Battle – EST pret LV

52. 371 Battle – Darius vs Dzenis

53. Trakā uzkoda #6 LOCCO


FEBRUĀRIS

1. Lil Karlix – Pull up

2. Fakts – Laika trūkums

3. Kruminsh - Positivity (Rap Beat)

4. DREFF - BEZ STEIGAS

5. Šaks – Trauksme

6. MKH41 & Ave JahBahus - "Kosmoss" live @ "Snīga Cylvāks", Sarkaņkolns.

7. Bloknots - Viss Slikti [OFFICIAL VIDEO]

8. ROMAN TROY - Заводной [Официальное видео]

9. Fakts - Tu Esi (Oficiālais Audio)

10. GUNCHA Piedz. Laima Mangaude - Dzīvoju (Oficiālais Audio, 2019)

11. YOHYDY VYDYHY

12. Мелу - Мой мир

13. GUNCHA - Mīlestība (Oficiālais Mood Video, 2019)

14. Singapūras Satīns - Laiks (LIRIKU VIDEO)

15. Renge - perspektīvas medīts

16. LOCCO - IELEJ MAN VĒL VIENU (MŪZIKAS VIDEO)

17. Edavārdi - Būt Laimīgam (mūzika Noitro)

18. KONTRAFLOVS X DJ IZZY ILL - 6. TRAMVAJS (AUDIO)

19. ŪGA – Taisneiba

20. Fakts ft. Katrīna Kreile - Klusums Pirms Vētras (Oficiālais Video)

21. Sudrabu Sirds ☆ Rays - Es Agrāk Redzēju Cilvēku Sejas

22. KONTRAFLOVS - NEKLAUSIES, TEV NEPATIKS (VIDEO)

23. Mufasah - Never Lose ( Prod.By TokyoSZN )

24. I MEAN LOVE - PEACEFUL WARRIOR [Official Video]

25. OZOLS - NEKAD (2019)

26. "MĪLI MANI" - XRL (MŪZIKAS VIDEO)

27. KONTRAFLOVS PPTKD TŪRE (VLOG 1)

28. Hip hop dance wisdom

29. LOCCO - JAU NO PIRMĀS DIENAS (KONCERTA VIDEO)

30. LOCCO DEBIJAS ALBUMS "NELEGĀLI"

31. KONTRAFLOVS PPTKD TŪRE (VLOG 2)

32. Sarunas par Mīlestību - Līva Kolmane | #4

33. RAKSTU ATSKAŅAS | DZĪVE KĀ JENOTAM #33

34. ATSKAŅAS - GADA BALVA | S2E1

35. MESA "Mūžīgais Dzinējs" (pied. Koris "Pa Saulei") | Arēna Rīga 2018

36. KAIMIŅŠ BUHĀ YOHYDY

37. PA APLI(live at Zelta Mikrofons) - VERY COOL PEOPLE, Edavārdi, ansis & Kristīne Prauliņa

38. ŪGA - Taisneiba (live @One One)

39. ŪGA - Ūtra ģimena (live @ One One)

40. ŪGA - Jam @ One One

41. ATSKAŅAS - REPA SPORTS LATVIJĀ | S2E2

42. XRL - F41 (PILNS ALBUMS)(2019)

43. TRAKĀ UZKODA #8 BRUNO REISS - 371 CLIQUE

44. Мелу & Коман - Мелком (Альбом 2019)


MARTS

1. Kjuumanis - PH++ (VIDEO)

2. KONTRAFLOVS - 7. VILCIENS (AUDIO)

3. Singapūras Satīns - Pārāk jauna

4. Kri$ - Break It Down

5. Kaņepe - Mammu

6. Johnyboy – HOODIE

7. Christiana - ChupaChups

8. Roman Troy - Bonnie & Clyde

9. Grafomāns x Santa Lamé - ''Velns sarkanā kleitā''

10. Kaizers - Kas ir?

11. Teacha - Saku Sorry Savām Aknām

12. KNOPS - Agrāk (Oficiālais Audio) prod. MK Beats

13. Reinis Kapone - Bohēma & Balagāns pied. xantikvariāts

14. KONTRAFLOVS X SUDRABU SIRDS - ČISTA ČISTA (AUDIO)

15. Edavārdi - Stragls ir liels (Mūzika - NiklāvZ)

16. LOCCO - LOUIS VUITTON

17. Nospiedumi - Tevis nekad nav pied. Pionieris (Kreisais Krasts) & Elizabete Gaile (teksta video)

18. ''AKTĪVĀ VIELA'' - XRL (audio)

19. Yvan Cray - Empty My Chest (Prod.by MVGNUWMUSIC)

20. 51rm415 - Rajona Buki

21. Teacha - Divas Maukas

22. Teacha - Tesla feat. Steps

23. Teacha - Patīk Piķi Uz Viņu Tērēt

24. Teacha - Greizie Rati

25. MKH41 – Hata

26. Fakts - 3, 2, 1 (Oficiālais Video)

27. Arturs Skutelis – Kuš | 2019

28. march - driiz dzimene (prod. march)

29. KONTRAFLOVS - LIDMAŠĪNAS REŽĪMS (VIDEO)

30. Dzenis - Serve (2017)

31. Kreisais Krasts - WaKKe Up

32. Kjuumanis - Viens uz vienu

33. ROLEX - В Невесомости

34. Jon Bulls - Pohas

35. Sudrabu Sirds ♤ SISTĒMA [2019]

36. Brīvrunu Projekts - Nedēļa Līdz Algai

37. KNOPS - Pretkustība feat. Djubovs (Oficiālais Audio) prod. MK Beats

38. KONTRAFLOVS - TOP3 (AUDIO)

39. REIKS - TU NEVARĒSI MANI SALAUZT

40. Ozols, rolands če & xantikvariāts - Zapte (2019)

41. Sprūds x tomijs - Tā Nu Tas Ir (prod.1s)

42. Nakts - Terapija(Audio)

43. Šaks - FCK SWAG Multisingls 2012

44. VSA - GADI MANI MĀCA (Bīts: GUSTAVS STRAZDIŅŠ)

45. ŽANIS X RŪDIS - DARU AR GODU

46. Žanis - šī vieta ir noburta Prod. JIRGENSONS

47. Žanis X Rūdis -Ko Tu Dir*? (Bīts: Gustavs Strazdiņš)

48. Žanis, Rūdis - Mēs esam Gatavi Dot

49. KONTRAFLOVS - NEPOPULĀRS VIEDOKLIS (VIDEO)

50. Reņģe - 911

51. ATSKAŅAS - VILNIS UN "ISA" | S2E3 (pied.IDUS ABRA)

52. Fakts - 3, 2, 1 (Oficiālais Tīzeris)

53. OZOLS - JUBILEJAS KONCERTS (06.07.19 SIGULDA)

54. 371 Battle: Kjuumanis vs Dzenis (Pusfināls) 18+

55. Latvijas Rapper Tag #43 - Reinis Kapone

56. Pagalms aizkadri (Reinis Kapone/KK)

57. BP vol4. Promo - anša īkšķis

58. ATSKAŅAS - ĀRPUS ZONAS | S2E4 (pied.IDUS ABRA)

59. 371 Battle: EikshO vs Darius (Pusfināls) 18+

60. ATSKAŅAS - SIEVIETES REPĀ | S2E5

61. ATSKAŅAS - PĀRĀK JAUNA | S2E6

62. Cyphers Ir Sudrabu 903 × dotConcept [E.Bokāns, J.Stounss, Jay Cee, Sirds]

63. OZOLS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #5

64. ATSKAŅAS - WAKKE UP | S2E7 (pied.IDUS ABRA)

65. 371 Battle: Kjuumanis vs Darius (FINĀLS) 18+

66. ANSIS | PODKĀSTS “KARSTS KARSTS” #6


APRĪLIS

1. PRUSAX – "Repa Spēles Terorists" (Official Video)

2. ''NEKAS JAUNS'' - XRL |LABĀKAIS (audio)

3. KOHORTA - Brīdi prom (pied. LIVA)

4. Punkts uz I - DJ (Audio)

5. YOHYDY SPOGULIS

6. KONTRAFLOVS X LIVA - 27. KLUBS (VIDEO)

7. 51rm415 (Sirmais) - Bīča Bārs

8. EikshO - Vēl ( mūzika: trakamelodija)

9. KONTRAFLOVS - LIELS PIMPIS (VIDEO)

10. Edavārdi - Netīri Trauki pied. Kristīne Prauliņa (Mūzika - Noitro)

11. KNOPS - Nenāc Man Klāt (Oficiālais Video) prod. MK Beats

12. Kreisais Krasts - 4:20

13. Arturs Skutelis – Atmiņu frontē bez pārmaiņām | 2019

14. LOCCO - REGEJS (MŪZIKAS VIDEO)

15. Chista-GUN – Slide

16. KONTRAFLOVS X LIVA X GRAFOMĀNS - 27.KLUBS (REMIX)

17. KONTRAFLOVS - PIS TAISNI (VIDEO)

18. Reinuha - Arī tā mēdz būt

19. Carlos&Raiciks- Komati punktu vietā

20. Raiciks- Mans VibE

21. ROMAN TROY - Решето [Официальное видео]

22. ДикийДиктор – Funky

23. LĪVI pied. RAYS - " PLUSS MĪNUSS" (Teksta video)

24. JanDer – domāju

25. Arturs Skutelis – Varbūt reprezents (pied. Idus Abra un ansis) | 2019

26. 371 Battle: EikshO vs Dzenis (Battls par 3.vietu) 18+

27. EDAVĀRDI | PODKĀSTS "KARSTS KARSTS" #7

28. Pēteris Upelnieks - Believe(Acoustic Performance)

29. Nospiedumi - Tevis nekad nav pied. Elizabete Gaile (dzīvajā, gandrīz akustiski)

30. Sarunas par Mīlestību - Edgars Bāliņš | #12

31. XRL - NRX (PILNS ALBUMS)

32. Fisha - Instincts (Album promo)

33. ATSKAŅAS - SMAGI | S2E8 (pied.IDUS ABRA)

34. Раймоха - "Вечная Молодость" (НОВЫЙ АЛЬБОМ, 2019)

35. GATIS IRBE | PODKĀSTS "KARSTS KARSTS" #8

36. #3 - Pēdējā Pilīte - LIELDIENU SPECIAL (Eliots)

37. TRAKĀ UZKODA #11 SUDRABU SIRDS

38. rolands če & xantikvariāts – “Siera plate” Albums

39. SUDRABU SIRDS | PODKĀSTS "KARSTS KARSTS" #9