top of page

35. nedēļas pasākumu atskats

Šī bija pēdējā augusta nedēļa, kad visi, kam bija brīvlaiks, vēl steidzās baudīt un atpūsties, vai arī gatavoties skolai.

Visu cauru nedēļu bija iespēja doties uz Rīga Plaza, un tur iegādāties Ozola STILS līnijai radītos labumus, un ne tikai. (Tāda iespēja vēl ir visiem, visu šo nedēļu)


29.08.2019 Ansis un citi Andrejostas kvartālā


Ieeja šajā pasākumā bija jau no 18:00, to skaidri parādīja arī malā izliktie baneri. Šo iespēju izmantoja vairāki atnākušie, kas bija nākuši, lai baudīt vienu no tās nedēļas karstās dienas novakariem, kopā ar draugiem, ģimeni. Vieta kur notika pasākums tiešām ir skaista, lai varētu izbaudīt, Rīgas centrā, nomales sajūtu. Uz šo pasākumu bija sanākuši daudz un dažādi cilvēki, gan jaunieši, gan vidēja gājuma cilvēki, gan tie, kam pāri 40. Viņi visi kopā baudīja labumus, kurus varēja tur dabūt.


Īsi pēc 20iem uz skatuves, kas atradās uz pantomiem, kāpa pats ansis. Viņa klātbūtne un darbības uz skatuves, kopā ar Pēteri Upelnieku, radīja mājības sajūtu. Viņu pavadīja arī viņa karstākie līdzjutēji, ar netīro cilpu cepurēm un citu atribūtiku. Zemāk video, ar mazo ieskatu kā tas bija ar skatu no malas.Līdzās ansim, uz skatuves devās ar Edavārdi un Kristīne Pāže, izpildot daudziem iemīļotas dziesmas tādas kā: Jauni un Bagāti; Zāles; Guli; Radio.

Arī citiem iesakām šādu pasākumu apmeklēt, jo šādi koncerti nav bieži, kuros vari klausīties kvalitatīvi repu, ar izsmalcinātu pieeju skanējumam, padarot tam citu noskaņu.30.08.2019 Panda Battle


Kopumā šī diena bija pilna ar dažādiem pasākumiem. Bet viens no tiem, uz kuru bija vērts aiziet, bija Panda Battle atlase, tuvāk finālam. Nav noslēpums, ka Panda Battle, šo turnīru izvērš plašāk par tikai Latvijas robežām, un šajā gadā dalību ņem arī Igaunijas pusē. Šīs reizes dalībnieki bija šādi:

Дикий Диктор (LV) vs Yvan Cray (LV) Molodoy Chi (LV) vs BogudzA (EST) Flig (LV) vs Arvi Ken (LV) Rassel Person (LV) vs GRN (EST)


Kādus no šiem, mēs jau Latvijas pusē zinām. Mūsu radio ir atrodami skaņdarbi no Molodoy Chi. Šoreiz pasākumi vadīja DakDaffy, kas ir viens no iepriekšējo gadu uzvarētājiem. Toties tiesneši, bija vairāki, un šajā reizē viņi izlēma vērtēšanu veikt pēc pasākuma, lai varētu izvērtēt, katra sniegto tehniku, ar video palīdzību.Bija dalībnieki kas skaidri parādīja savu pārākumu ar skaidri saprotamu tekstu. Citi sniedza tik ātra teksta tehniku, ka jāpiekrīt tiesnešiem, bez video skatīšanās bija grūti uz vietas saprast katru vārdu vai kopējo domu, to atzina arī uz vietas esošie apmeklētāji. Kāds būs lēmums, to noteikti Panda Battle informēs savos kanālos.Augusts un visa vasara ir bijusi pilna ar dažādiem notikumiem. Koncertiem, Festivāliem, lielākiem vai mazākiem. Šī noteikti ir bijusi piepildītākā vasara Latvijas Hip-Hop kultūrai, ar to dažādību, kā varēja cilvēki izpausties un sevi parādīt.

Tagad, kad iestājies ir septembris, un viena daļa ir atgriezušies pie mācībām, novēlam visiem izturību tajās, bet neaizmirstiet, par iespēju piedalīties dažādos FreeStyle Jam tipa pasākumos. Savu darbību turpinās Brīvrunu Projekts; FreeStyle Jam; Frīstaila Vakars Valmierā. Nāciet, atbalstiet, piedalieties tajos, jo kas zin, varbūt tieši tas ir tas, kas Tev vajadzīgs. Bet varbūt tieši dejas ir Tavs aicinājums.


Drīzumā dosim arī atskatu uz skaņdarbiem un izpildītājiem, kuri ir bijuši pievienoti, no mūsu pēdējā update.

Comentários


bottom of page