top of page

52.nedēļas atskats + 2dienas

Ir 1.janvāris, ir jauns gads, un mēs esam sarūpējuši atskatu par to, kas tad notika aizvadītajā gada pēdējā nedēļā, līdz pat vakardienas vēlai vakara stundai.

Esam aizvadījuši ugunīgu šo gadu, tas ir bijis pilns ar tik daudz kā, ka grūti atcerēties, kad vēl, un kuru gadu vēl tā kurināja visi. Gan izpildītāji, gan producenti, gan menedžeri, gan atbalstītāji-klausītāji. Gribētos novēlēt, lai turpmākos gados, šis būtu nevis kā varenākais gads, bet kā sākuma punkts tam, kādam ir jābūt gadam kopumā.


Gada sākumā dosim Jums ieskatu no mūsu savilktās informācijas, kas tad bija noticis pa gadu, kas ir bijis pamanīts, un ko varam pieminēt, bet pirms tas vēl nav ārā, ejam cauri tiem mūzikas jaunumiem, kas bija pagājušajā nedēļā.


Muzikālie jaunumi


Pagājusī nedēļa likās, būs klusa, jo ir tak gada beigas/svētki, ģimenes laiks, un tomēr nē. Pirmais skaņdarbs, par kuru jau informācija parādījās iepriekšējā nedēļā, ka būs. Lil Karlix, ir jauns izpildītājs no Liepājas, un viņam ir tētis, kas rāda, gluži pretēju stilu, kā dēls. Bet tas atbalsts kas ir no tēta puses, caur savu skanējumu ir vnk ļoooti liels respect. Un dziesmas vārdi, un doma. Vnk super. Kkarlix – Vērtības.

Mums vasarā bija iespēja satikt Рэй Рижский un prieks redzēt to attieksmi un uguni, kas ir šajā izpildītājā, un attieksme pret mūziku kopumā. Tā uguns, kas bija nav pazudusi pa šiem gadiem, lai gan bieži un daudz ir ārpus mūsu Latvijas robežām. Šoreiz kopdarbs tapis ar: В. Барышников, MegaKristi. Un dziesma - Только ты.

Un tad jau parādījās nākamais jaunums, kas pēc skanējuma un izpildījuma sen nav bijis mūsu platuma grādos. Patīkams pārsteigums kopumā. Goča Klubs Iet Sviestā.

Nedēļas turpinājumā Roman Troy piedāvā skaņdarbu – All i know.

Trench Mafia Locco saviem klausītājiem piedāvāja skaņdarbu ar nosakumu Mauka.

Liepāja ir ļoti aktīva bijusi visu šo gadu, un arī šajā nedēļā bija jūtams skaņdarbu pieplūdums no šīs pilsētas. Sprūds Kaifs.

Arī Denijs, Liepājas pārstāvis, no savas puses mūs iepazīstināja ar – Nepazudīs.

$irmai$ - Per$ona VIP. Savādāka pieeja, un citāds skanējums.

Missionary Kapā

Prusax Tev Nav Vietas Šeit

Artis (3PK) – vienā brīdī . Pieks redzēt, ka Artis nekur nav pazudis, bet turpina būt kopā ar visiem mums.

Šaks Otrā demka no plauktiņa.

MKH41 Otkolnam pa jaunam.

Packman x Ron4is – Sliktie darbi. Pēdējais vecā gada skaņdarbs, kas ir bijis publicēts vēl vecajā gadā.

Pagājušā gada pēdējā nedēļa un pēdējās dienas, bija tik pat ražīgas un piepildītas, kāds gads ir bijis kopumā. 14 jaunumi, un tas viss gada beigās. Wow. Vnk prieks redzēt, kā visi darbojas, rada un sevi izsaka caur tieši šo muzikālo pusi.

Atgādinām, ka jebkura veida jautājumus, palīdzību, muzikālos jaunumus un preses relīzes var sūtīt mums uz hhnolv@gmail.com


Citi jaunumi


Karsts Karsts pagājušajā gadā ir bijuši ļoti aktīvi, un ir izlaiduši ļoti daudz podkāstus, un aicinājuši dažādus izpildītājus. Gan savus draugus, ar kuriem kopā, ikdienā strādā un ieraksta, gan arī daudzus citus. Pagājusī nedēļa iesākās ar – Zirnis/Z-Svētki.

Un jā, pagājušajā nedēļā bija Z-svētki un viss, kas ar to saistīts. Egle/mantiņas/dāvanas. Laiks, kad visi dodas pie ģimenēm, un pavada laiku ar to. Gada pirmspēdējā dienā, Karsts Karsts izlaida savu 2019.gada atskatu. Tas ir 2h un 15min garš, kas ir par gandrīz 3min īsāks kā iepriekšējā gada atskats. Kā viņiem izdevās to visu dabūt iekšā un ko viņi iekļāva šajā atskatā, var skatīt te:

KIWIE gada noslēgumā lutina mūs ar dažādiem video, kuros viņš spēj radīt mākslu.

371 qlicue. Tas ir pasākums, kas ir jaunums priekš Latvijas, un jācer, ka tas turpināsies un attīstīsies. Ja vēl pirms otrās kārtas bija sašutums, ka ir izslēgts viens no pagājušā gada finālistiem, tad tagad par to jau kādi ir aizmirsuši, jo šī gada dalībnieki, kas ņem dalību, spēj sevi ļoti pārsteigt, ar kvalitāti, ar sniegumu un ar dažādiem pārsteigumiem no savas puses. Kā jau pagājušajā nedēļā minējām, tas bija ļooooti karsts pasākums. Un jā, šo divu puišu savstarpējā cīņa, bija arī tas ko mēs gaidījām. Dainārs vs Packman. Noklausies arī Tu.

Lapaspuse ir projekts, kuram ir vairākas epizodes un kuru veido – Diāna Calpanova. Savā 3ā epizodē viņai ir sarunā ar Rolands ČE.

Missionary nomet jaunu video, savam nesen izlaistajam skaņdarbam – Pieci.


Pasākumu atskats


HIP HOP JAM VIIKā jau iepriekš bijām teikuši, 28.12.2019 notiks/notika pēdējais pasākums ko organizē un kur dalību ņem IPRS. Tas bija 7ais šāds pasākums.

Tā bija liela drosme, organizēt ko tādu, jo nesen ir bijuši ziemassvētki, tuvojas jaunais gads, daudzi joprojām ir pie savām ģimenēm un nevar zināt, vai kādi būs Vecrīgas tuvumā, lai nāktu un piedalītos šajā pasākumā.


Kopumā gribam teikt, ka pasākums bija interesants, un saistošs. Protams, vēl ir daudz pie kā piestrādāt, ko uzlabot, bet tam jau ir paredzēts jaunais gads, un kā saka paši IPRS, viņiem padomā uz jauno gadu ir vēl daudz un dažādi jaunumi, par kuriem varēs uzzināt sekojot viņiem sociālajos tīklos.


Kā jau katru reizi, pasākumu iesāka IPRS: Arnolds; Olafs; Viesais un Trippy Marks. Pie pults bija Dj Miami Cop un viņu asistēja un atbalstīja Dj Martin Birch.


Liels paldies visiem, kas atnāca un ņēma dalību, esot vnk klāt zālē, vai arī uz skatuves. Lielais paldies: Sandis (Kohorta); Dzenis; Fisha, un daudziem citiem.


Pāris video, kā tur tas bija. (atvainojamies par skaņdas kvalitāti)

Nereti apkārtējie saka, pie hiphop nav iespējams dejot. Kur nu vēl klasiski pieņemtos veidos. Tiešām? Nevar? Tas paskaties uz šo.Paldies Jums visiem, kas esat bijuši ar mums 2019 gadu.

Sekojiet mums arī turpmāk.


Viena mīlestība!

bottom of page